Arama sonuçlarınız

1. Ohadabunede

Hadi ! 1.10.2 hakkında biraz sohbet edelim :)

cooldownu hesaplasada cooldown = aynı zamanda vururuz. bir şey farketmez. Elmasta o da 1 saniyede ben de. Çünkü cooldwondan önce vurmamalı :)
  2. Ohadabunede

Yalnız görev başarılıydı katletme yok hani hepsi güzelce köye alındı :) PvP değiştiği için daha zorlaştı zaten. Hem makro v.b engellendi. Daha rahat oynanıyor hani. Hile kullanan yok zaten. 1-2 kılıç darbesiyle hax açsada tek yiyor zaten. Arkadaşla 1.9'un ilk serverinde adamları kesiyoduk. Ben...
  3. Ohadabunede

MINECRAFT: Survival #1 | BENDEKİ ŞANS !

ses kartı yoksa kulaklığı nasıl çalıştırıyosun :) jakları gidip usb yerinemi takıyosun
  4. Ohadabunede

Mesajımı değiştirip saçmalamayı bırakmalısın. Veniş süper havlu temizleyici işini görebilir :) hemde indirimde :) BİR DAKİKA! AMAN TANRIM YİNE KULLANDIM BANA YARDIM EDİN!
  5. Ohadabunede

Güzelce düzelttim, emojiler gitti. Artık gözlerini hissedebilirsin.
  6. Ohadabunede

MINECRAFT: Survival #1 | BENDEKİ ŞANS !

Sesin az gelmiş ve arkadan sanki bir * pıss * sesi gördüm YOKSA!! Sakın bana gelip G430 kullanıyorum deme lütfen. Tek başına oynama çok eğlenceli olmaz, ve versionunu göster :) Güncel versionları arkadaşlarınla oyna, tavsiyem 1.10.2 versionunu özel haritalardan * DAĞ ÇILGINLIĞI * isimli harita...
  7. Ohadabunede

Bu arada, eski icatlar birkaç farklı şey ile yeniden yapılabilir, eskideki hilesiz sunuculara laf yok. ne güzeldi yaw. Ama şimdi 1.10.2 normal survival pek tat vermez fakat özel haritalar var. Onlardan bir tane açın muhteşem eğlenceli. Ama her yerin mağra olduğu bir harita var o çok kötü...
  8. Ohadabunede

Samsung J7 nasıldır / Fiyat

http://www.turkcell.com.tr/cihazlar/akilli-telefonlar/lg-g4?utm_source=Googleadwords&utm_medium=Search&utm_term=DCKampanya&utm_content=Cihaz-Satis&utm_campaign=LG-G4&gclid=CjwKEAjwoPG8BRCSi5uu6d6N5WcSJABHzD8FPU0sNkf4wN6tv508C7rFFOzmmOnGRqYJ0gANWTVJuhoCZxfw_wcB Turkcell, 2000 TL...
  9. Ohadabunede

Eski sürümlerede laf yok :) Mesela 1.2.5 te 1 blok derinliğindeki suya atlarsan hasar yiyordun mesela :D Ama yeni sürümlerde çok eğlenceli. Survivalda zaten pvp o kadar gerekli değil. Özel attack indicatorude var. Yani kılıç simgesi dolunca eşya tam hasar vermeye hazır oluyor :D Ama geçen gün o...
  10. Ohadabunede

Biliyorsunuz ki 1 ay civarı içinde 1.10.2 versiyonu çıktı. Açıkçası arkadaşlarla multiplayer olarak oynadık. Hazır haritalar falan gelmiş. Hazır harita derken kasteddiğim şey özel generation seedleri. Mesela yüksek dağlar isimli bir harita var seçince rastgele ve 256 bloğa kadar ulaşan dağlar...
  11. Ohadabunede

Bir tür 3d modelleme programı - 3dsmax vs blender vs modo&nuke

Çünkü o kadar detaylı bir program değil ve modelleme için değil :)
  12. Ohadabunede

Bir tür 3d modelleme programı - 3dsmax vs blender vs modo&nuke

Hangisini seçmeliyim ? Tasarımı severim ve modelleme tarzı şeyleride Hayal gücüm acayip büyük olduğu için herhalde. Fakat blender,3dsmax ve modo&nuke isimli bu 3 yazılım arasında kaldım. Hangisini kullanmalıyım ? Not: İlk kez başlayacağım :)
  13. Ohadabunede

Otomatik rigli bir site

Başlıkta gördüğünüz gibi, şöyle bir site var mı: Sadece minecraft skinini yüklüyorsun ve göz-ağızını seçiyorsun sana otomatik olarak rig v.b yapıyor var mı ?
  14. Ohadabunede

öle ağam şaham kendimi 1252 senesinde hissettim yav :D Jarz konusunda bi problem yok zaten 32 saate gidebiliyormuş en düşük parlaklıkta, kap plastik olsada arkadaki düşünce azcık çıkıyormuş, ittirince düzeliyormuş drop testlerede baktım, Diğer telefonlarla olan testlerede baktım hani bir şey...
  15. Ohadabunede

İyi fakat, Sony gibi telefonlara alışık değilim. İphone yada Samsung fakat 1000-1200 TL'yede en iyi J7 var gibi duruyor. LG kullanamıyorum hem casper ve sony gibi telefonların tuşu yok. Ekranda var tuşu kullanamıyorum :)
  16. Ohadabunede

Çok düşürmem, düşürsemde en fazla evde 1 metreden falan düşer. Yer de zaten pütürlü bişi değil hani düz. Evde bir şey olacağını sanmıyorum. Dışarıdada o kadar sıkı tutarım ki ve zaten dışarda çok çok fazla kullanmam. Ama işte pokimon varsa.. ( devamını getirmeye gerek yok :) ) Şarj olayına...
  17. Ohadabunede

Samsunga bakıyorum sadece dışındakiler çekmiyor, J7 almayı düşünüyorum çünkü hem elimede uygun hem dizaynı ayrı bi güzel ve o fiyata bulabileceklerimizin en iyilerinden. Samsung A7 ile biraz kafa kafaya gibi. speed test videosunda geçmişti çünkü
  18. Ohadabunede

Telefonum Çok eski ( Galaxy ace serisi 3310'un oğlunun torunu falan ) ve yeni telefona ihtiyaç duyuyorum. Telefonla oynamayı seven bi insanım telefonla tam gececi insanımdır. Galaxy J7 fiyatıda uygun geldi, turkcell'den almayı düşünüyorum. Sizin fikriniz nedir ? En başta J5 alacaktım fakat fiyat...
  19. Ohadabunede

Ülkedeki hareketlilik.

İstanbuldaydım evinim taş çatlasa 200m üstünden 10 kere f-16 geçti, 2-4 kere bomba attılar buney olum buney. siviliz f-16 ney 1000km/h çıldırıcam yav. Gece uyuyamayanlar burdamı acaba ? İstanbullular ? Hani böyle şeyde olmazki. Buney böyle. F-16 geçiriyolar bide. Habetürkte falan canlı yayında...
  20. Ohadabunede

Bazı amd işlemcileri..

Mesela hangi ayar kaç fps, Yalnız Vatanda bi garip. Vatanda HD 6870 493 TL yazıyodu bana 293 TL'ye verdiler :/ g4400'ü kim bilir kaça verirler ? 220 TL gibi görünüyor. Belki indirimde denk gelir. Şu anakartı Almayı düşünüyorum...
  21. Ohadabunede

Playstation 4 almalı mıyım?

1300 tlye'de rahat güzel pc toplarsın ki. Arkadaşımda 8 GB RAM + 750 ti Strix OC Edition ASUS + i5 6600k var bide anakartı var toplam 1150 TL ?
  22. Ohadabunede

MC101 | Minecraft Hesabı (Premium) Nereden Alınmalıdır?

Türkiye zaten bilgisayara bile karşı yav küplerden oluşan yarım grafikli bir java oyununa bile şiddet var diyor. Zombiye vurduk gırmızı oldu ay gan var ee normal hani Mojang dalga geçmek için özel version bile yaptı düşün.
  23. Ohadabunede

MC101 | Minecraft Hesabı (Premium) Nereden Alınmalıdır?

iyi tamam güzel tespit ama sorunda orda zaten. Minecraft EDU, Okullar için geliştirilmiş minecraft versiyonudur. Yani orda sana bir şey satmazlar. Okul sahibi falansan evrak falan alıyorlar sanırım öyle veriyorlar. Hayaller büyükmüş yav.
  24. Ohadabunede

Playstation 4 almalı mıyım?

Bence, Gidip PS4'e 2000-3000 tl para vermektense, o paraya hıyvan gibi bilgisayar toplarsın her şey 60 fps ultrada keyfine bakarsın. 1080 ti'den bahsetmiyorum. Ama zaten o kadar iyi bir bilgisayarın var ise pek karışmam. Ama yoksa bence PC topla. 3000 tlye efsane şeyler toplarsın. GTA V'yi ULTRA...
  25. Ohadabunede

Bazı amd işlemcileri..

hd 6870 kullanıyorum. Bayağı iyi. 3 GB RAM + şu an e7500 ilede 6870( 1gb ) ile bf3 high-medium karışık rahat 60 fps alıyorum hani. Arkadaşım zaten ram yollayacak bana DDR 3 4 GB'lik. G3250 + 6870 + 4 GB RAM ile GTA V oynanır mı sizce ? Yada G4400 ile.