Hadi ! 1.10.2 hakkında biraz sohbet edelim :)

Personinblack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Herkes büyüdü büyümekle alakası yok.
Eskiden hacklar yoktu lapis yoktu.
Ormanda p4 lüler setsiz birini kesenler yoktu vıplar yoktu.
Adminlerin ilgisizliği yoktu.
Arkadaşlık vardı dostluk vardı.
TOP listesi koyup ve rekabetin olması yoktu.
Küçük yaşta sunucu açan kardeşlerimiz yoktu.
vb.
Hacked Clientlar hep vardı :( Bakınız: n0dus.

Klasus

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eskiden güzeldi artık mc nin tadı tuzu kalmadı ...

Poyro

Super Smash Brothers for Nintendo Switch
En iyi cevaplar
0
Bilmem, oyunun kökten değiştiği doğru, riding etiketinin dönüşünü bende istiyorum. ama artık 1.8 bana zevk vermiyor, 1.9+ daha eğlenceli geliyor, server konusuna gelince cubecrraft ve hypixel hariç tüm sunucuları bıraktım sayılır, ciddiyim sadece arkadaşlarınla veya yalnız başına survival çok eğlenceli geliyor,
(Özelikle tek komut bloğu icatlarıyla)

BatuBskn0

PayidarNetwork.Batihost.Net
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Şu otomatik zıplama ve iki el falan sinirimi bozdu oyunun benliği kalmadı bana göre yine en iyisi 1.7x1.8
Aynen suan mcdeki en iyi surumler bence 1.7 / 1.8 keske minecraft csgo gibi bir oyun olsa 1.7 1.8 surumunde kalsa cok guzel olurdu

Felipeln02

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
pvp 1.7.2 ve 1.8`nin yerini tutmuyor ne güzel block hitting vardı 1.10 ve 1.9 üstü versiyonlarda adamlara tek tek vurunca çok hasar veriliyor. hızlı vursan adamın 1 kalpı bile zor gidiyor ama güzel yanı kılıçla vurduğunda 3 zombi ye aynı anda hasar veriyor ve yeni canavarlar da oyunu biraz daha zorluyor.:iskelet::notch:

Ohadabunede

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bu arada, eski icatlar birkaç farklı şey ile yeniden yapılabilir, eskideki hilesiz sunuculara laf yok. ne güzeldi yaw. Ama şimdi 1.10.2 normal survival pek tat vermez fakat özel haritalar var. Onlardan bir tane açın muhteşem eğlenceli. Ama her yerin mağra olduğu bir harita var o çok kötü tavsiyem * Dağ Çılgınlığı * İsimli haritayı deneyiniz. otomatik zıplama kapatılabilir ve 2. el kullanmak zorunda değilsin. Hem sağ-sol el var, ana eli sağ veya sol yapabilirsin.
Yeni PvP eskiye göre bence 10-15 kat iyi. Kalkan olduğu için oktanda savunabiliyoruz fakat sadece ön tarafımız. Bide sağ tık yapmıyorken kalkanın olduğu taraf sadece. Ve kalkan kolay kırılıyor + kalkana çok fazla vurduğunda, özellikle baltayla bi 5-6 saniye pasif oluyor. Kullanamıyorsunuz. Creeperlerden ve iskeletlerden korunabiliriz ve block hittinge gelirsek, onu herkes yapamıyordu ve şu anki 1.7-1.8'de block hitting yapan 24 kişilik SG sunucusundan sadece bi 4-5 kişi. Kalanı anladınız, söylemeyeceğim yoksa uyarı alabilirim.
Hızlı vurunca 0.5--1 kalp arası vurursunuz zırhsıza. Şöyle düşünün, çok hızlı vurunca denge tutmuyor ve sıyırıyor. Hem 3 zombiye aynı anda vurabiliyorsunuz. Birçok bug giderildi.
Tadı tuzuna gelirsek, bence tuzu fazlaydı biraz tatlı koydular yanına daha güzel oldu hani, yeni şeyler her zaman daha iyidir. Sizde bir şans verin. Böyle beğenmeyenler büyük ihtimalle 1.9 pvpsini daha çözemeyip, creative modunda bi bakıp buney diyip kapatanlar oluyor. 1.9 pvpsini bende çözemedim en başta ama ayarlarda ingilizcede * attack indicator : * var. Bunun 2 ayarı var: * hotbar * ve * crosshair * ...
Crosshair yapınca crossun altında bi tane kılıç beliriyor vurunca dolunca hazır oluyor vurmaya, hotbar ise hotbarın sağ tarafında bir kılıç var yine, aynı şekilde çalışıyor. Hem yeni versiyonları deneyenlerde gidip sunucularda oynuyor. Bi 3 kişi arkadaş toplanın, güzelce 3-4 gb ram verin sunucuya ve dağ çılgınlığı haritasını açın. Bi deneyin. Başta biraz sıkıcı olacak çünkü odun topluyorsunuz en başta gelişme tarafı. Güzel bi demir set v.b olunca efsane eğlenceli oluyor. Koyunları dağdan atmalar falan. Suyun üstünde özel köyler v.b.
1.9 ve 1.10'a geçmeyenler, yeni versiyonlar çok geç çıktı biliyorsunuz, o yüzden o arada hep 1.7-1.8'e alıştık ondan dolayı. ama 1.10'a ve pvpsine alışınca tam bir çılgın oluyorsunuz. En azından herkes eşit oluyor. Hani eskiden PvP önemliydi fakat şimdi strateji ve taktik önemli. Kalkanı, tahta kılıcı ve full deri seti olan biri bile full demir setli bir adamı kesebilir. Taktiğe bağlandı oyun. İskelet ok atarken sağ tık atıyorsunuz. Ve iskeletlerde oyuncular gibi ok atarken sağ-sola kayıyor o çok efsane oldu .
Eskiden sunucuyu büyük kişiler açardı ve amaç en iyi olmak değil, factionsta en iyi klana sahip olmaktı. Hatta hatırlıyorum bi sunucuda en iyi klana haftalık ödül v.b bile verilirdi. Adminler ilgiliydi ve hileler yoktu. Ve şunuda farkettim ki: 1.10 - 1.9 versionlarını oynamayanların bi %45-55 civarı hile kullandığı için ve hilesi adam akıllı çalışmayacağı için oynamıyor. Hile diye bir şey kesinlikle olmasa, 1.9 ve 1.10 sunucular çok oynanacaktı. Yarısı yani. Onun dışında bide eskiden dostluk vardı ona laf yok. Hırsızlık ve haksızlık yoktu. SS'ye sahip olan kişiye alması gereken verilirdi.

<3 Evet hepinize TEK TEK cevap verdim bunları 10 dakikada yazdım, hepsini hakkatten okuyanlara buradan helal olsun :) <3

Son düzenleme:

Personinblack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Bu arada, eski icatlar birkaç farklı şey ile yeniden yapılabilir, eskideki hilesiz sunuculara laf yok :D ne güzeldi yaw :) Ama şimdi 1.10.2 normal survival pek tat vermez fakat özel haritalar var. Onlardan bir tane açın muhteşem eğlenceli. Ama her yerin mağra olduğu bir harita var o çok kötü tavsiyem * Dağ Çılgınlığı * İsimli haritayı deneyiniz :D otomatik zıplama kapatılabilir ve 2. el kullanmak zorunda değilsin. Hem sağ-sol el var, ana eli sağ veya sol yapabilirsin.
Yeni PvP eskiye göre bence 10-15 kat iyi. Kalkan olduğu için oktanda savunabiliyoruz fakat sadece ön tarafımız :D Bide sağ tık yapmıyorken kalkanın olduğu taraf sadece. Ve kalkan kolay kırılıyor + kalkana çok fazla vurduğunda, özellikle baltayla bi 5-6 saniye pasif oluyor. Kullanamıyorsunuz :D Creeperlerden ve iskeletlerden korunabiliriz ve block hittinge gelirsek, onu herkes yapamıyordu ve şu anki 1.7-1.8'de block hitting yapan 24 kişilik SG sunucusundan sadece bi 4-5 kişi. Kalanı anladınız, söylemeyeceğim yoksa uyarı alabilirim :)
Hızlı vurunca 0.5--1 kalp arası vurursunuz zırhsıza. Şöyle düşünün, çok hızlı vurunca denge tutmuyor ve sıyırıyor. Hem 3 zombiye aynı anda vurabiliyorsunuz. Birçok bug giderildi.
Tadı tuzuna gelirsek, bence tuzu fazlaydı biraz tatlı koydular yanına daha güzel oldu hani, yeni şeyler her zaman daha iyidir. Sizde bir şans verin. Böyle beğenmeyenler büyük ihtimalle 1.9 pvpsini daha çözemeyip, creative modunda bi bakıp buney diyip kapatanlar oluyor :) 1.9 pvpsini bende çözemedim en başta ama ayarlarda ingilizcede * attack indicator : * var. Bunun 2 ayarı var: * hotbar * ve * crosshair * ...
Crosshair yapınca crossun altında bi tane kılıç beliriyor vurunca dolunca hazır oluyor vurmaya, hotbar ise hotbarın sağ tarafında bir kılıç var yine, aynı şekilde çalışıyor. Hem yeni versiyonları deneyenlerde gidip sunucularda oynuyor. Bi 3 kişi arkadaş toplanın, güzelce 3-4 gb ram verin sunucuya ve dağ çılgınlığı haritasını açın. Bi deneyin. Başta biraz sıkıcı olacak çünkü odun topluyorsunuz en başta gelişme tarafı. Güzel bi demir set v.b olunca efsane eğlenceli oluyor. Koyunları dağdan atmalar falan. Suyun üstünde özel köyler v.b :D
1.9 ve 1.10'a geçmeyenler, yeni versiyonlar çok geç çıktı biliyorsunuz, o yüzden o arada hep 1.7-1.8'e alıştık ondan dolayı. ama 1.10'a ve pvpsine alışınca tam bir çılgın oluyorsunuz. En azından herkes eşit oluyor :D Hani eskiden PvP önemliydi fakat şimdi strateji ve taktik önemli. Kalkanı, tahta kılıcı ve full deri seti olan biri bile full demir setli bir adamı kesebilir. Taktiğe bağlandı oyun. İskelet ok atarken sağ tık atıyorsunuz. Ve iskeletlerde oyuncular gibi ok atarken sağ-sola kayıyor o çok efsane oldu :D
Eskiden sunucuyu büyük kişiler açardı ve amaç en iyi olmak değil, factionsta en iyi klana sahip olmaktı. Hatta hatırlıyorum bi sunucuda en iyi klana haftalık ödül v.b bile verilirdi. Adminler ilgiliydi ve hileler yoktu :D Ve şunuda farkettim ki: 1.10 - 1.9 versionlarını oynamayanların bi %45-55 civarı hile kullandığı için ve hilesi adam akıllı çalışmayacağı için oynamıyor. Hile diye bir şey kesinlikle olmasa, 1.9 ve 1.10 sunucular çok oynanacaktı :D Yarısı yani. Onun dışında bide eskiden dostluk vardı ona laf yok. Hırsızlık ve haksızlık yoktu. SS'ye sahip olan kişiye alması gereken verilirdi :D

<3 Evet hepinize TEK TEK cevap verdim bunları 10 dakikada yazdım, hepsini hakkatten okuyanlara buradan helal olsun :) <3
Düzenli yazıp emoji koymasaydın ciddi ciddi okuyabilirdim ama bu haliyle imkansız gözlerimi hissetmiyorum....