Samsung J7 nasıldır / Fiyat

Ohadabunede

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Telefonum Çok eski ( Galaxy ace serisi 3310'un oğlunun torunu falan ) ve yeni telefona ihtiyaç duyuyorum. Telefonla oynamayı seven bi insanım telefonla tam gececi insanımdır.
Galaxy J7 fiyatıda uygun geldi, turkcell'den almayı düşünüyorum. Sizin fikriniz nedir ?
En başta J5 alacaktım fakat fiyat ve antutu puan farkına bakınca j5'i çöpe attım denebilir. 100-200 tl fark, 10kat fark. J5 28.000 puan almış antutudan J7 ise 38.000 fark. Ben j7 düşünüyorum sizce? Elimede uygun.

TReaperTR

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Benim tavsiyem Lenovo P70 veya Lenovo A7000.
Lenovo A7000 2 GB Ram 8 çekirdek işlemci 5,5 inç ekranı HD Çözünürlükte ekranı 4,5G Destekli ve 6.0 Android sürümü ile 580 tlye çok güzel bir telefondur.
A7000 sıkıntısı 8 GB Hafızası var. Hafıza kartıyla 32 arttırılabilir.

DöşüKıllı

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
şu an kullandığım telefon Galaxy J7 oldukça güzel bir telefon şuana kadar hiçbir sıkıntısını görmedim. Her türlü uygulama ve oyunu çok rahat açan bir telefon. Herhangi bir donma takılma sorunu da olmuyor. Özellikle kamerası müthiş çekim yapıyor. Ön flaşı ve 5.1.1 android sürümü var. 1.5 gb ram 16 gb hafızası var. Telefonun sesi de oldukça yüksek rahat rahat müzik dinleyebilirsin. Yani aklında şüphe olmasın eğer J7 almak içinden geçiyorsa kesinlikle al ben şahsen çok memnunum. Bu arada J7'den önce ben de o ace illetini kullanıyordum acını anlarım yani.

TurkiyeQQ

/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7
En iyi cevaplar
0
Bende J7 kullanıyorum ve kesinlikle öneririm. Zaten telefon tam bir F/P canavarı. Eğer 1000 TL civarı başka telefonlarada bakıcaksan Asus Zenfone 2'ye de bakabilirsin.

Ohadabunede

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Samsunga bakıyorum sadece dışındakiler çekmiyor, J7 almayı düşünüyorum çünkü hem elimede uygun hem dizaynı ayrı bi güzel ve o fiyata bulabileceklerimizin en iyilerinden. Samsung A7 ile biraz kafa kafaya gibi. speed test videosunda geçmişti çünkü

ZorinTRreborn

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Canım anam bundan birkac hafta önce J7 aldı. Ele rahat oturuyor, kaliteli bir telefon. Şarjı marjı falan tam bir fiyat performans cihazı. Tek sıkıntısı bildirim ışığının olmaması.
Fakat LG G4ün yanından geçemez. Geçen senenin "amiral gemisi", bu senenin tüm orta segment fiyat performans telefonlarıyla neredeyse aynı fiyatta ve onlardan çok çok daha üstün. Ekran ve kamera özellikle.
Ben olsam J7 değil G4 alırdım.

Dincerenes

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Çok güzel bir telefon kesinlikle öneririm kesiinlikle almalısın

Ka0s_

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Güzel ve elinden düşürmediğin sürecede sağlam bir telefon tek sorunu şarjı çabuk bitebiliyor.

Ohadabunede

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Güzel ve elinden düşürmediğin sürecede sağlam bir telefon tek sorunu şarjı çabuk bitebiliyor.
Çok düşürmem, düşürsemde en fazla evde 1 metreden falan düşer. Yer de zaten pütürlü bişi değil hani düz. Evde bir şey olacağını sanmıyorum. Dışarıdada o kadar sıkı tutarım ki ve zaten dışarda çok çok fazla kullanmam. Ama işte pokimon varsa.. ( devamını getirmeye gerek yok :) )
Şarj olayına gelirsek, Ekran parlaklığını zaten %50 - %75 arasında kullanırım. hani %100 de kullanırsan çabuk bitebilir.
Çok güzel bir telefon kesinlikle öneririm kesiinlikle almalısın

Alacağım zaten. Çok iyi bir telefon hakikaten.
Canım anam bundan birkac hafta önce J7 aldı. Ele rahat oturuyor, kaliteli bir telefon. Şarjı marjı falan tam bir fiyat performans cihazı. Tek sıkıntısı bildirim ışığının olmaması.
Fakat LG G4ün yanından geçemez. Geçen senenin "amiral gemisi", bu senenin tüm orta segment fiyat performans telefonlarıyla neredeyse aynı fiyatta ve onlardan çok çok daha üstün. Ekran ve kamera özellikle.
Ben olsam J7 değil G4 alırdım.
Bildirim ışığı benim için öyle çok bir şey değil. Zaten sesler hep açıktır yada kapalı olsada titreşime çok duyarlıyım hani rahatça hissedebilirim. LG G4 2000 tl lik bir telefon. Bir telefona 2000 tl veremem. 2000 tl verirsem zaten 700 tl ekler S7 Edge alırım :)

CMO

Emekli
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Xperıa Z kullanıyorum şu an ben hiçbir sorunla karşılaşmadım. Önerebileceğim en uygun ve düzgün telefon.
Ama galiba üretimine son verildi. Uygun fiyatlara bulabilirsin çok ucuza yani.
Samsunu ara ürünlerin alma derim sana. Örneğin: Samsun Galaxy A J V vb.

Ohadabunede

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Xperıa Z kullanıyorum şu an ben hiçbir sorunla karşılaşmadım. Önerebileceğim en uygun ve düzgün telefon.
Ama galiba üretimine son verildi. Uygun fiyatlara bulabilirsin çok ucuza yani.
Samsunu ara ürünlerin alma derim sana. Örneğin: Samsun Galaxy A J V vb.
İyi fakat, Sony gibi telefonlara alışık değilim. İphone yada Samsung fakat 1000-1200 TL'yede en iyi J7 var gibi duruyor. LG kullanamıyorum hem casper ve sony gibi telefonların tuşu yok. Ekranda var tuşu kullanamıyorum :)

Dincerenes

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Çok düşürmem, düşürsemde en fazla evde 1 metreden falan düşer. Yer de zaten pütürlü bişi değil hani düz. Evde bir şey olacağını sanmıyorum. Dışarıdada o kadar sıkı tutarım ki ve zaten dışarda çok çok fazla kullanmam. Ama işte pokimon varsa.. ( devamını getirmeye gerek yok :) )
Şarj olayına gelirsek, Ekran parlaklığını zaten %50 - %75 arasında kullanırım. hani %100 de kullanırsan çabuk bitebilir.

Bildirim ışığı benim için öyle çok bir şey değil. Zaten sesler hep açıktır yada kapalı olsada titreşime çok duyarlıyım hani rahatça hissedebilirim. LG G4 2000 tl lik bir telefon. Bir telefona 2000 tl veremem. 2000 tl verirsem zaten 700 tl ekler S7 Edge alırım :)
Kareş korkmana hiç gerek yok jarzı çok uzun gidiyor düşürdüğünde öle ağam şaham bi etki yapmaz ama yinede kılıf almanı öneririm

Ohadabunede

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Kareş korkmana hiç gerek yok jarzı çok uzun gidiyor düşürdüğünde öle ağam şaham bi etki yapmaz ama yinede kılıf almanı öneririm
öle ağam şaham kendimi 1252 senesinde hissettim yav :D
Jarz konusunda bi problem yok zaten 32 saate gidebiliyormuş en düşük parlaklıkta, kap plastik olsada arkadaki düşünce azcık çıkıyormuş, ittirince düzeliyormuş drop testlerede baktım, Diğer telefonlarla olan testlerede baktım hani bir şey yoktu rahat rahat geçti :D

ZorinTRreborn

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
LG G4ün 1200 TL olduğu gerçeği *