Arama sonuçlarınız

1. G

SEUS Shader Bulut sorunu Çözüm Varmı?

Evet beyler bu Shader Pack çok hoşuma gidiyor ama bi sorun var bulutlar bende çizik çizik görünüyor bunun sebebi nedir? Sanırım bi ben bu sorunu yaşıyorum Netten araştırdım hiç bu tür sorun görmedim.Lütfen yardım edin göze çok batıyor.
  2. G

Minecraft açılmama sorunu

Önceden oyuna girerdim ederdim bi gün pc'yi açtığımda oyunda ki hiçbir sürüm açılmıyor mod yok bişi yok oyunu silip tekrar yükledim hala açılmıyor ne yapabilirim? PLAY'a bastığımda bu sorunla karşılaşıyorum lütfen yardımcı olun
  3. G

Minecraft 1.10 Shader Sorunu

PC Özelliklerim : CPU : Intel(R) Core(TM) i7-6700HQ CPU @ 2.60GHz Ram : 8 GB Ekran Kartı : Nvidia Geforce GTX 950M Sistem Türü : 64 bit Arkadaşlar minecrafta 1.10 forge kurdum ve oyunun dosyalarında "mods" klasörü oluştu ana menüye sorunsuz girdim sonra çıktım ve "mods" klasörüne shadermodcore...
  4. G

İndustrial Craft

İndustrial Craft modunu kurdum fakat mod hakkında pek bilgim yok generator yaptım yanına macerator onun yanına extractor fakat generator kömür koyunca bu makinelere enerji geliyor kömürsüz enerji elde etme şansım yokmu ? ve bronz nasıl yapılıyor madende falan bronz bulunmuyor yardım edin lütfen
  5. G

Shader Kasarmı ?

Shader bu sistemde kasarmı ? çift ekran kartı var lapotpta diğeri AMD Radeon HD 7400M ekran kartı güncel
  6. G

Minecraft Lag sorunu (Single player)

arkadaşlar minecraft normal modsuz oynarken lag sorunu ile karşılaşmıyorum ama bir tane mod yükleyip oyunu oynayınca ağacı kırıyom kırılmıyor geri geliyor modsuz hiç lag sorunu yaşamıyorum
  7. G

WinterNetwork rezilliği

Rehber adama kesildi diye küfür etmeye başladı ve ben "nasıl rehbersin sen" dedim ve sınırsız mute attı ben böyle bir rezillik görmedim
  8. G

PeaceCraft rezilliği

ben servera yeni başladığımda hoşuma gitmişti super vip alim dedim aldım kurucu verdi edit itemlerde satılıyordu onlardanda aldım ama serverda herkesi ben kestiğim için adamlar server bırakıyordu kurucu bana dedi herkesi kesme server boşalıyo adamlar senin yüzünden server bırakıyolar dedi sonra...