Arama sonuçlarınız

1. ArraSailsTR

[İSTEK] Yardımınız Lazım Vanillada Authme benzeri ?

Evet arkadaşlar vanilla minecraft authme benzeri bir şey yapılabilir mi ? yapılabilirse aranızdan yapabilecek var mı?
  2. ArraSailsTR

Minecraft LED tabela gibi ilerleyen Yazı :O

Herkese merhaba bi icat yapmayı düşündüm ve yaptım :p sanırım yazı tersten geliyor ama onu sonra düzeltirim işte video:
  3. ArraSailsTR

Command Block Profesörleri Bi Yardım Edin. [Setblock]

Merhaba Command Block dan anlayan arkadaşlarım (yada oyun içi komutlardan anlayan) :D Size bir sorum olacak mesela böyle bir yeri setblock komutuyla doldurmak istiyorum bunun için setblockta bir komut varmı (aynı anda doluracak) yoksa tek tek böyle her bir block için komut bloğu mu koymam...
  4. ArraSailsTR

!!!Yepyeni Oyun!!! Boşluk Doldurmaca

Boşluk Doldurmaca Yepyeni Bir Oyunla Daha karşınızdayım... Örn=Bir Gün Televizyon İzlerken....... Cevap=Bir Gün Televizyon İzlerken Arkadaşım Öldü Alttaki:Minecraftta En Korkutuğum yaratık........ Gibisinden ilk yukardaki kişinin boşluğunu dolurcaz ve kendi boşluklu...
  5. ArraSailsTR

MineCraft Windows 8

Herkese merhaba arkadaşlar ben dün pc me windows 8 format attırdım minecraft yükledim açtım oynamaya başladım ve bir sorun çıktı yürürken koşarken zıplarken kısacası hareket ederken fare kımıldamıyo sabit kalıyor durunca döndürebiliyosun fareyi bunun sebebi minecraft ayarlarında değil çözümünü...
  6. ArraSailsTR

!!!Yepyeni Oyun!!! Toplu Şukulaşma Günü

Herkese Merhaba Sizlere Yine Saçma Bir Oyunla Beraberim :D Başlıktan da Anlaşılabileceği Gibi Üstteki Kişiyle Şukulaşcaz :D Herkes Üstteki Kişiyi Bişeyiyle Beğencek Örn: Minecraft ın en kötü oyuncusu olduğun için seni...
  7. ArraSailsTR

Walls Oynamayı bilen gelsin 1.6.4 Video çekcez

Merhaba arkadaşlar plugin tanıtımı yapıyorumda benimle walls oyniyacak 3 kişi arıyorum oyun nickinizi yazın white list ekliyim server premium hamachi
  8. ArraSailsTR

[istek] Walls Plugin

Merhaba arkadaşlar bana 1.6.2 veya 1.6.4 de çalışan walls plugini verebilirmisiniz (Walls=minigames)
  9. ArraSailsTR

Minecraft 1.6.4 Çıkmış!

Merhaba arkadaşlar, ben premium kullanıcı olarak bugün Minecraft'ı açtım ve 1.6.4 sürümünün çıktığını gördüm. Oyuna girdim baktım fakat bir değişiklik göremedim ve eski sürümde olan sunuculara giremiyorum :(
  10. ArraSailsTR

Minecraft 1.7 Yakında

Merhaba arkadaşlar öncelikle söylemek isterimki mojang sanırım daha duyurmamış ama ben güncellemenin ne konuda olduguna dair bilgim var Arkadaşlar resim gözükmüyo siz kendiniz verdiğim siteye girin ve item kodu 174 bakın güncelleme sanırım tarım hakkında olacak inanmayanlara 1.6.2 yaması...
  11. ArraSailsTR

Minecraft Premium Satın Alamıyorum, Yardım!

Merhaba arkadaşlar, öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim... Sorunuma gelicek olursak, arkadaşlar ben Minecraft premium satın alacağım, MasterCard kullanıyorum (ininal) kart numarasını vs. herşeyi doldurdum en sonunda pay butonuna tıkladım, yükleme işareti geldi, döndü ve 3-4 saniye...
  12. ArraSailsTR

[istek] McEdit Boş dünya yaratmak

merhaba arkadaşlar mcedit boş dünya nası yaratılır söyleyebilirmisiniz? yada herhangi bir videoyla anlatırmısınız[video yabancıda olabiliri] skyblock map yapımında kullanılan ama ben server için kullanmayı düşünüyorum İyi Forumlar...