Minecraft LED tabela gibi ilerleyen Yazı :O

ArraSailsTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Herkese merhaba bi icat yapmayı düşündüm ve yaptım :p
sanırım yazı tersten geliyor ama onu sonra düzeltirim işte video:

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
bu tarz bir şey yapabilir misin ?

Flarrow

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bunu ayarlanabilir bir şey yap hoş olur haritalarda falan :)

furkan3000

Obsidyen Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
62
Ruh hali
Basit olmus biraz onerim komutlari direk kullanmak yerine daha kompleks sistemler yapman?

ArraSailsTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bu tarz bir şey yapabilir misin ?
Pistonlarla yapılabilecek bir şey. Ve sadece setblock veya fill'den ibaret bir şey olmuş.

Belki uğraşılırsa yapılır

İçinde bir tane bile setblock veya fill komudu yok pistonla yapmakta gerçekten zor olur zaten dedeğim gibi biraz kısa sürsün diye kolay bir şey yaptım ama dediğim gibi uğraşırsam çok çok iyilerini yaparım[DOUBLEPOST=1413906531,1413906438][/DOUBLEPOST]bu arada ilk başta gif koymak istemiştim sonra açılmadığından düzenledim video koydum[DOUBLEPOST=1413906575][/DOUBLEPOST]ayrıca plugin veya mod yoktur tamamen komut bloğu

TheRedstoneEngineer

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Lambalarla beklemiştim ama yine de güzel. Sanırım setblock veya fill kullanıyorsun. Aslında arkasını siyah yünle kaplayıp blokları da kırmızı yaparsan daha hoş ve gerçekçi olur.

Mulfucer

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Lambalarla beklemiştim ama yine de güzel. Sanırım setblock veya fill kullanıyorsun. Aslında arkasını siyah yünle kaplayıp blokları da kırmızı yaparsan daha hoş ve gerçekçi olur.
Arkanın siyah olması olabilir ama kırmızı olmasıyla ilgisi yok gerçekçiliğin mavi olsada gerçekçi yeşil olsada gerçekçi sarı olsada gerçekçi olacaktır.

TheRedstoneEngineer

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yok gerçekte hep o şekilde yapıldığı için öyle demiştim yoksa evet dediğin şekillerde de hoş durabilir.