Arama sonuçlarınız

1. Forumİmamı

İmam öldü mü ?

Yok, ölmedim. Ne var ne yok işler nasıl ? Sıkılınca uğrarım artık.
  2. Forumİmamı

Ekran kartı alcam

sa. 550w psu p61 s3 anakart gddr5 . 500 tl bütçem var 6 yıldır kullandığım babayiğit ekran kartını değişriticem, 750 ti var aklımda ne dersiniz. İyiyse bilgisayara uyarmı? ayrıca i3 2120 ile dar yada genişboğaz yaparmı ( 1111. konu, ciddiyim alıcam bu sefer)
  3. Forumİmamı

kaç para eder, ben oğluma püskevit alamaz mıyım?

evet, yazın odun sobası bilgisayarımdan kurtulmak istediğim için şimdiden başladım. ne kadara satarım bunu? 550w psu var markasını unuttum p61-s3 anakart gigabyte i3-2120 4 çekirdek 3.30 ZOTAC GTS 450 AMP! kasa bu ama baya kasar almışını düşünün. öndeki petek içeri göçmüş vs : P 16 GB RAM ama...
  4. Forumİmamı

WEED KÖŞESİ (ve dayı var)

adam içiyor, yaşıyor sizde için yaşayın. 175 yaşında diyor. nah en fazla 90
  5. Forumİmamı

acı kaybımız :(

sa, yine trollüyom xdddddddddddd
  6. Forumİmamı

şu an ne dinliyorsunuz?

sa oyun basit, dinlediğiniz müziği atın hadi bakiim.
  7. Forumİmamı

Steam oyunları görmüyor tarzı bir şey

sa, aşırı zengin olduğum için mafia 2 ye dlc alayım dedim fakat nedense dlc sepete eklenmiyor, steam o kadar para verip aldığım oyunu görmüyor, yardım ederseniz çok mutlu olurum ( sansürde üstüme tanımam )
  8. Forumİmamı

İmam Stunt

Sa. Ben İmamReyiz. Böyle trolololo bir vidyo şey ettim izleyin layk atın abone olun bişiler yapın ;DD
  9. Forumİmamı

DayZ'yi nasıl açar ?

Selam, gittim imam gibi 77 tlye DayZ aldım, şu an iniyor ama kafamda kara bulutlar var, oyun optimizasyon özürlü deniyor ve ben sistem gereksinimleri göre aldım açarmı, açarsa nası açar ? i3 2120 3.30 GHz Zotac GTS 450 AMP! edition 1 gb 16 gb ram Açarmı, internete her şey low gölgeler açık intel...
  10. Forumİmamı

hatırlayanlar :(

Beyler hatırlayanlar varmı :( bide bu var cine 5 , ayı gibi izlerdim küçükken
  11. Forumİmamı

ps4 reyizden pc açılımı

sa ben imam reiz. bu çocuğu bilen bilir ps4 açılımı yapan osuan reiz bu. Oşimdide pc açılımı yapmış ve utanmadan (osuruksuz) yazıyo neyse çocuğu iyi kazıklamışlar.
  12. Forumİmamı

Bim şarkısı yapan adam AOİ

sa. Ben Amacı olamayan imam böyle bir şey buldum allah aşkına bu nedir ? :DD
  13. Forumİmamı

Nihat Hatipoğlu ile oyunlara doğru

sa, ben imam. Öncelikle belirtiyim ıyy phislik herif hmn rapor edem havasına kapılmayın eğlenmek için buradayız. bu gün 2 tane saçma soru derledim izleyin :D bide bu var
  14. Forumİmamı

Mafia II

Sa, öldüğümü sanan reyizler, ben imam. buün sizlere son 5 yılın en cix oyunlarından olan mafya 2 yi aççam Oyunu puanlayacağım, oynamayan yada oynayacak arkadaşlar olacağı için hikayeye girmiyorum bile Hikaye 10/9 Oyunun hikayesi çok güzel...
  15. Forumİmamı

Forumu Bırakıyorum..

Merhaba değerli ve insan olan abiler. Beni bilen bilir bilmeyen bilmez. Evet 1 1.5 yıl sonra forumu bırakıyorum. İlk olarak uyarım çok fazla, birinci sebep bu. İkinci sebep forum video gibi kendini tekrar ediyor hergün plugin yardım pc gta v açarmı istek skript tarzı konulardan bıktım içim geçti...
  16. Forumİmamı

flopy drive'lar ile müzik

sa reyizler , adamın biri flopy drive lar ile müzik yapıyor nasıl yapıyor :( bir iki vidyosunu atayım dinleyin
  17. Forumİmamı

ps3 donma

sa reyizler, benim eski bi ps3 var, bunun blurayı bozuldu, sonrasında aldı başını gitti hatalar başladı, ekran çözünürlüğü değiştimi donuyor ve res atmam gerekiyor, yani oyun falan oynamıyom. yardım edin @umut_ @Quaris reyiz
  18. Forumİmamı

geta 5 çıkmış :D

bune yorumlarınızı alalım bu çocuğun Pentium 4 ü gt 7800 ü var geta 5 indiriyor :(
  19. Forumİmamı

imamın "yeni" pcsi

Sa reyizler , size bugün titan x li i7 li sistemimi göstereceğimi sanıyorsanız(zaten yok) yanıldınız. bugün 1 tlye aldığım pcyi göstereceğim ; bununla ne tür oyunlar oynayabilirim ? Sistem: amd sempron +3000 2.0 ghz ati 9250 hd 1 gb ddr 2 800 mhz ram anakartı bilmiyom, tek bildiğim üstünde 1998...
  20. Forumİmamı

bugün BraveHero'nun doğun günü !

sa. büün @BraveHero nun doomgünü , kutluyak bare demi xd :DdD
  21. Forumİmamı

çılgın reklamcı abiler

bkişi banlanmış.
  22. Forumİmamı

bf4 durumlar*

sa insanoluğlluları , konunun yeir umrumda değil , şu hatayı çözemedim bf.exe mi ne kapatacakmışız , yaptım olmadı bir yardım abiler :(
  23. Forumİmamı

windows buglarda

çözüldü
  24. Forumİmamı

DayZ alacağım

sa , dayz alacağım fakat sistem yetermi çözemedim :( yardımcı olursanız sevinirim :( zotac gts 450 amp! edition 4gb i3 2120 3.30 ghz 16 gb ram yardım lütfen :(
  25. Forumİmamı

Ekranda hayvanımsı pikselleşme var ;(

sa daha öncedende vardı bu , nidindir acaba ekran kartım gts 450 amp! etşın adaptör ile kullanıyorum ? @KadirBerk @Quaris