Mafia II

oyun nası

• iyi

Kullanılan: 2 18.2%
  • maryo daha güzel

Kullanılan: 9 81.8%

• Kullanılan toplam oy
    11

Forumİmamı

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Sa, öldüğümü sanan reyizler, ben imam. buün sizlere son 5 yılın en cix oyunlarından olan mafya 2 yi aççam

Oyunu puanlayacağım, oynamayan yada oynayacak arkadaşlar olacağı için hikayeye girmiyorum bile
Hikaye 10/9
Oyunun hikayesi çok güzel, 1940 lı yıllarda geçmesi oyunu dahada güzel kılıyor . Oyunu oynarken gerek araçtaki radyodan tutun insanların giyimine kadar sizi o yıllara götürüyor.
Grafik 10/7
Oyun 2010 da çıktı, gta v kadar bir grafiği olmasada fena değil, hatta kötü dahi değil hala büyüleyici bir yapısı var.
Fizik 10/10
Oyunun grafiği kadar fizikleride önemli, bu oyunda fizikler çok iyi hiçbir hata barındırmıyor .
_____________________________________________________________________________________________________________________
Oyunu puanladım, oyun hakkındaki görüşlerinizi konu altından paylaşın :)

(( reyizler oyunu açtım alıntı deel yorumların şukumu da verin bare ))

FrozenBrainTR

☆☆☆ Azrail ☆☆☆
En iyi cevaplar
0
Hmm oyunda bu kadar az şey olduğuna göre Klasik Süper Mario daha iyidir herhalde ehehehehe :D
Espiri yapıyorum

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
mafia 1 le karşılaştırırsak sıkıcı bi oyundu bence

BraveHero

Dobloyu n'aptın
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Açık dünya yı da ekle güzel olur .d

Açık Dünya 8/10
Bu oyunda Free Mode olmaması kötü olmuştu. Ama modcular "Free Mode" ve daha bir sürü mod yaptığı için oyunu serbest olarakta dolaşmak eklenebilmişti.

FrozenBrainTR

☆☆☆ Azrail ☆☆☆
En iyi cevaplar
0
O değilde gece yanlış şıkka oy vermişim dedim ondan sonra tam veriyordum ki: OMG!

JakSocket

Weeaboo
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Steam'de %80 indirime girdi bu arada. Hep merak etmişimdir aldım birkaç saat önce.