kaç para eder, ben oğluma püskevit alamaz mıyım?

Forumİmamı

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
evet, yazın odun sobası bilgisayarımdan kurtulmak istediğim için şimdiden başladım. ne kadara satarım bunu?
550w psu var markasını unuttum
p61-s3 anakart gigabyte
i3-2120 4 çekirdek 3.30
ZOTAC GTS 450 AMP!
kasa bu ama baya kasar almışını düşünün. öndeki petek içeri göçmüş vs : P
16 GB RAM ama çok para verdim kıyamam eski 4GB yi takar öyle satarım

Emrsmsk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
ne sandın, odayı ısıtıyor (stock soğutucu kasanın 1 fanı arızalı )
Ya bak gözünü sevdiminin KALİTE diye bir şey vardır bilir misin? Benim bilgisayar 8-9 senelik 2GB RAM, 2.0 GHz vs. hala taş gibi taş. Casper. Tüm oyunları kaldırıyor :D

Forumİmamı

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ya bak gözünü sevdiminin KALİTE diye bir şey vardır bilir misin? Benim bilgisayar 8-9 senelik 2GB RAM, 2.0 GHz vs. hala taş gibi taş. Casper. Tüm oyunları kaldırıyor :D
getağ beş? casperdan çok çektim birdaha almam ama eskiden iyidi casper. bozdular baya artık

Forumİmamı

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
yav konuşmayın bunu ısınıyor diye ısınıyor işe kullanan benim sonuçta günde 6 saat ilahi açık artık 12 yıllık oyunda bile fps 30'a kadar düşüyor ne diyim bf 4 benchmarklara bakıyoruz. high ayarlar 32 kişilik sunucu 50 60 fps ben giriyom en düşük ayarlar 20 30 fps ne bu ._.
Alıcıya sorman lazım
yaşadığım yer bayağı cahil ne bilsinler teknosa bile yok burada 1000 lira edermi en azından?

CelilOguz

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
yav konuşmayın bunu ısınıyor diye ısınıyor işe kullanan benim sonuçta günde 6 saat ilahi açık artık 12 yıllık oyunda bile fps 30'a kadar düşüyor ne diyim bf 4 benchmarklara bakıyoruz. high ayarlar 32 kişilik sunucu 50 60 fps ben giriyom en düşük ayarlar 20 30 fps ne bu ._.

yaşadığım yer bayağı cahil ne bilsinler teknosa bile yok burada 1000 lira edermi en azından?

Eder her halde. Ben de çok anlamam böyle işlerden