Arama sonuçlarınız

1. C

Yardım edin mod açamıyorum

*Sorun Çözülmüş Konu Kilit* (Bide cevplarımı beğenseydi eyiydi :D)
  2. C

Kolay Premium Sahibi Olma Rehberi

11 Yaşındaki çocuk da almasın kart artık.
  3. C

Minecraft Pocket

http://www.mediafire.com/download/mxt978ogq8o6td6/minecraft+pe+0.7.3.apk Dene
  4. C

Minecraft Pocket

Bilgisayarında mı?
  5. C

Yok(tu) artık var diye biliyorum. Ayrıca dolduracağın şey en fazla 1 dakikanı alır. Ayrıca bu güvenlik için de önemli.
  6. C

Merhaba Bir Sorunum Var

Bilemiyorum ama en geç akşama açılır eğer açılmazsa zaten forumda açıklama yapılır.
  7. C

Serverime map buldum ama map süper düzde onu nasıl değiştircem varsayılana

Nasıl kuruyosun onu yanlış yapıyosundur. Ne yaptığını sırasıyla anlat.
  8. C

Minecraft Simgesi

Sorun çözüldüyse "Konu Kilit"
  9. C

İninal her para yatırdırdığında ondan bi ücret kesiyor. Her ay da kesiyor. Hiç tavsiye etmiyorum. Payby.Me kartı ona 1000 basar. Hiç bi ücret almıyor. Kargo ücretsiz (Önceden sipariş eden ilk 10.000 kişiye içinde 10 TL yüklü olarak geliyodu. Ben o zaman almıştım.) Ayrıca her ay para filan da...
  10. C

Süper düz ise başka map dene. O map süper düz ise değiştiremezsin. Ne mapı indirdin?
  11. C

1.6.2 TAMAMEN SURVİVAL SV!!!

SPAM YAPMA! Tek bir konu açman yeterli! Ayrıca yeri burası da değil. Forum kurallarını çiğniyosun.
  12. C

Minecraft Servera Girerken Oyundan kapanıyor.

Güvenlik duvarından ve anti-virüs programından Minecraft'a izin ver.
  13. C

Minecraft Premium alamıyorum yardım!!!

40,86 TL ediyor. Dolar baya tavan yaptı. Düştüğü bi zaman alırsan daha iyi olur.
  14. C

Minecraft sunucuyu sürekli olarak açık tutma yöntemi nasıl ?

Evet ama güvenilir sağlam kaliteli biyerden al diğer türlü sürekli kapanıyor, sorunlar çıkıyor vs. vs.
  15. C

Minecraft 1.6.2

Nasıl kapanıyor ne hatası veriyor biraz daha açıklarsan yardımcı olurum.
  16. C

minecraft kod ile enchant basıyorum ama bunların levellerini arttırabilirmiyim

TooManyItems evet itemi veriyor. Ama Multiplayer'da Enchant basmıyor. OP iken item alabilirsin ama TooManyItems ile enchant basamazsın multiplayerda. Single'da 10 yapabilirsin.
  17. C

Merhaba Bir Sorunum Var

Evet büyük ihtimal bakımda.
  18. C

Tamam ama konu başlığı yanlış. Konun silinebilir değiştir.
  19. C

Evet o da var. 1.6.2'ye uyumlu olup olmadığını kontrol ettikten sonra benim dediklerimi yaparsan kesinlikle olacaktır.
  20. C

Öncelikle Windows tuşuna bastıktan sonra arama yerine %appdata% yaz ve Enter'a bas. Ardından en üstteki ".minecraft" dosyasına gir. Ardından "versions" dosyasına gir. "1.6.2" adlı bi dosya olucak. Ona gir. Ordaki 1.6.2.jar adlı dosyayı WinRAR ile aç. Daha sonra istediğin moddaki dosyaları direk...
  21. C

Minecraft Pocket

Sen bilgisayarda mı oynamayı düşünüyosun? Eğer telefonun için istiyosan Google'ye yazdığın anda çıkar. (Minecraft Pocket Edition.apk)
  22. C

Lütfen bidahaki sefere konu başlığını sorununu anlatıcak bir şey yap. Böyle başlığı olan konular siliniyor. Bkz: https://forum.gamer.com.tr/threads/minecraft-destek-b%C3%B6l%C3%BCm-kurallar%C4%B1.34061/ Ayrıca sorunun çözüldü ise *Sorun Çözüldü Konu Kilit* yaz lütfen.
  23. C

Bana Acil Yardım Gerek!!!

Dediklerimi yap. 1) Minecraft'a gir. 2) Multiplayer'a bas. 3) Sağ alttan Add Server'a bas (Eğer serveri kaydetmek istiyosan yap bunu. Kaydetmeden sadece direk girmek istiyosan Direct Login yap.) 4) Üst tarafa kaydetmek istediğin ismi yaz. 5) Aşağıya server'in IP'sini yaz. 6) Onayladıktan sonra...
  24. C

Hamachi Server Kuramıyorum!!! | YARDIM!!!!!

Mutlaka bir yerde hata yapıyosundur. İnternette yazılanları harfi harfine tekrardan yap.
  25. C

Bana Acil Yardım Gerek!!!

Eğer server açıcaksa Port yapamamıştır. Yada amacı Online oynamaktı hiçbişey yapmadı indirdi direk açtı ondan bunu karışısında görünce burda yardım arayışına çıktı :D :D