Bana Acil Yardım Gerek!!!

Tarik875

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar ben minecrafta yeni başladım derdim ama diyemiyorum minecraftın sitesinden online indirdim ama bu hatayı alıyorum
[WARNING] **** FAILED TO BIND TO PORT!
[WARNING] The exception was: java.net.BindException: Cannot assign requested address: JVM_Bind
[WARNING] Perhaps a server is already running on that port?
bana video çekerek en detaylı haliyle anlatır mısınız? uzunluğu farketmez açılsın yeter diğer sitelerden indirdim bir kaçtane minecraft onlarda single playerda boş boş geziniyom canım sıkılıyo lütfen acil yardım server dosyasına falan ne yazılcak detaylı şekilde Lütfen Şimdiden Teşekkürler Yardım Edenlere

kaptan123

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
port hatali olduguyla ilgili birseyler yaziyor tam olarak ne yaparken bu hatayi aliyorsun?

Tarik875

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
servere ip falan yazdıkdan sonra açıyorum minecraft yüklenirken bu hatayı alıyorum

-CyberAttack-

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Online oynucaksan bunu kurmana gerek yok. Bu indirdiğin server açman için gereken dosya. Eğer online oynamak istiyosan (Hesabın premium değilse) premium hesap gerektirmeyen bir sunucunun adresini kopyala, Minecraft'a gir, Multiplayer'a bas, Add Server'a bas, Alta o sunucunun adresini yapıştır veya yaz. Onayla ve servera gir. Eğer server kuracaksan söyle ona da yardımcı olurum.

kaptan123

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Online oynucaksan bunu kurmana gerek yok. Bu indirdiğin server açman için gereken dosya. Eğer online oynamak istiyosan (Hesabın premium değilse) premium hesap gerektirmeyen bir sunucunun adresini kopyala, Minecraft'a gir, Multiplayer'a bas, Add Server'a bas, Alta o sunucunun adresini yapıştır veya yaz. Onayla ve servera gir. Eğer server kuracaksan söyle ona da yardımcı olurum.

arkadas sen ortaya cikan hatayi yanlis yorumlamissin senin dedigin hata user not premium yani sadece premiumlu oyuncular girebilirdemek(oyunu orjinal olanlar)
arkadasin sorunu farkli bu portun dolu oldugunu yaziyor hatada genelde bu hata ayni serveri2kez açmaya kaltiginda cikar çözüm görev yöneticisinden serveri kapatip tekrar açmasi
ve serveri kapatirken konsola stop yaz ki kapansin cmd yi kapatinca server kapanmaz!!!

-CyberAttack-

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Doğru orda yanlış demişim kusuruma bakma ama bence arkadaşın amacı server kurmak değil, Online oynamak.

kaptan123

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Doğru orda yanlış demişim kusuruma bakma ama bence arkadaşın amacı server kurmak değil, Online oynamak.
yorumu okuyunca bende öyle düsündüm ama bu hata bilgigim üzere serveri kapatmadan tekrar açmaya kaltiginda cikiyor 2serverda ayni portu kullanmaya çalisiyor çözümüde serverlari kapatip 1tane açmak onun haricinde neyaptida bu hatayi aldi merak ediyorum

-CyberAttack-

Marangoz
En iyi cevaplar
0
yorumu okuyunca bende öyle düsündüm ama bu hata bilgigim üzere serveri kapatmadan tekrar açmaya kaltiginda cikiyor 2serverda ayni portu kullanmaya çalisiyor çözümüde serverlari kapatip 1tane açmak onun haricinde neyaptida bu hatayi aldi merak ediyorum

Eğer server açıcaksa Port yapamamıştır. Yada amacı Online oynamaktı hiçbişey yapmadı indirdi direk açtı ondan bunu karışısında görünce burda yardım arayışına çıktı :D :D

Tarik875

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Direk açmadım server dosyasını microsoft world yaptım ıp adresini oyunun adını yazdım kaydet dedim ve minecraftı açtım ama hep bu hatayı verdi

kaptan123

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Direk açmadım server dosyasını microsoft world yaptım ıp adresini oyunun adını yazdım kaydet dedim ve minecraftı açtım ama hep bu hatayı verdi

hamachi kur onun ipv4ünü kopyala server.propertes te oradaki ip yerine yapistir bilgisayari kapa aç oyunu aç ve hamachiden kopyaladigin ipv4 ü kopyala ve o ipye baglan
bu arada bu yazdigini basta yazman gerekiyordu server kurmaya calistigini yani

Tarik875

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
kurmaya çalışmıyorum başka serverlere girmeye çalışıyorum resimli anlatım iyi olur