Kolay Premium Sahibi Olma Rehberi

Sun Soldiers

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Kolay Premium Sahibi Olmak

Bugun sizlerle premium hesaba sahib olmanın kolay yollarını tartışacağız. Öncellikle forum da düzenli olarak yapılan gift code çekilişlerinden premium kazanabilirsiniz küçük bir bilgilendirme için.

Şimdi ise ailesi kredi kartı kullanımına intarnette izin vermeyen kişiler için kolay bir çözüm bulalım!

Çözümümüzün adı: ininal | MasterCard! Hadi bir inceleyelim.

=======================================================================

Nasıl Çalışır ?

ininal kart' ı çalıştırmak çok basittir! Hemen bir PTT,PTT Matik,Migros,Migros Jet,Tansaş 'ldan
bu kart' a sahip olabilirsiniz. Sahip olmak için içine en az 10 ₺ yükletmeniz zorunludur. Kart ücreti olarak ödeyeceğiniz +5 ₺ bakiyenizde gözükmez. Alırken hiçbir işlem yamanıza kerek yoktur. ininal kartla intarnette, bakkalda, markette, MasterCard logosunu gördüğünüz heryerde kullanabilirsiniz. Çalıştırmak için ininal.com 'dan kartınızı tanımlamanız zorunludur.
"Kar İşlemlerim" > "Kartınızı Tanımlayın" arıtk istediğiniz gibi alış veriş yapabilirsiniz ancak her ay bakiye nizden 1 ₺ eksilecektir.

========================================================================

Minecraft Premium 'u almayı bilmeyen varsa konu altında belirtsin resimli rehber hazırlayabilrim :)

caglaris

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hmm hocam aslında konu başlığını gördüğümde saçma bir konu olduğuna kanaat getirmiştim
taki okuyana kadar.

Aklımı mıncıklayan bir soru da kaldı hocam ben 16 yaşındayım yanımızda Migros var ben bu kartı nasıl alabilirim almak için sadece ben yetermiyim yoksa bir veliye mi ihtiyaç vardır :sırıtmak:

Kartta yaş sınırı yok , yani tek başına alabilirsin

Sun Soldiers

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Evet kartta yaş sınırı yok gidip ininal kart almak istiyorum dersen kasaya sana verecekler teması wolfteam gibi oyunlarla kaplanmış olabiliyor ama sade teması varsa ondan alabilirsin.

-CyberAttack-

Marangoz
En iyi cevaplar
0
İninal her para yatırdırdığında ondan bi ücret kesiyor. Her ay da kesiyor. Hiç tavsiye etmiyorum. Payby.Me kartı ona 1000 basar. Hiç bi ücret almıyor. Kargo ücretsiz (Önceden sipariş eden ilk 10.000 kişiye içinde 10 TL yüklü olarak geliyodu. Ben o zaman almıştım.) Ayrıca her ay para filan da kesmiyor. Kesinlikle Payby.Me İninal'dan daha iyi.

Sun Soldiers

Marangoz
En iyi cevaplar
0
İninal her para yatırdırdığında ondan bi ücret kesiyor. Her ay da kesiyor. Hiç tavsiye etmiyorum. Payby.Me kartı ona 1000 basar. Hiç bi ücret almıyor. Kargo ücretsiz (Önceden sipariş eden ilk 10.000 kişiye içinde 10 TL yüklü olarak geliyodu. Ben o zaman almıştım.) Ayrıca her ay para filan da kesmiyor. Kesinlikle Payby.Me İninal'dan daha iyi.

PayMe | VISA kart 'ı alırken forum doldurmakla uğraşıyorsun.

Minecraft alınıyormu bilmiyorum.

* steam ve Orijin 'le anlaşması yok neyime yaradı bu kart ?

-CyberAttack-

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Yok(tu) artık var diye biliyorum. Ayrıca dolduracağın şey en fazla 1 dakikanı alır. Ayrıca bu güvenlik için de önemli.

Sun Soldiers

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Parayı bankamatikten yatırıyorsun. Ki 11 yaşındkai bir çocuğun bankamatik kullanmayı bilceğini sanmam.