Arama sonuçlarınız

1. E

--[İstek]-- Benim Için Minecraft Skini

Merhaba arkadaşlar, uzun bir süredir hazır bir skini kullanmaktan bıktım, bu skin yapma işlerinden de anlamıyorum. Benim için, kendi kafasına göre bir skin yapacak arkadaş olursa sevinirim. Not : Eğer konu yanlış yerde ise kilitlenmesini değil, taşınması rica edilir.
  2. E

[1.3.2] En son versiyonlar / Yenilere yardım modları.

Merhaba arkadaşlar direkten konuya gireceğim bu Minecraft FORGE universal, bunun için ilk önce modloaderi indirmeniz gerekir. Minecraft forge hem modların (Bazı modların) İstediği, hemde oyun içinde size yardım edecek ( Kaçtane mod yüklü/Hangi modlar yüklü) Gösterir. Linki ...
  3. E

Benimle ilgili...

Bakın arkadaşlar son zamanlarda başıma gelenlerden dolayı biraz kızgın davranıyor olabilirim buda biraz kırılgan eleştriler yaptığımın kanıtıdır doğru ama kesinlikle kırılmayınız, ben bunu açıklıyorum ve hala bana karşı çıkanlara ise ağzının payını vermekten çekinmiyorum...
  4. E

Korku filmi - Herobrinenin sırrı.

Bu film tamamen http://www.youtube.com/user/sharkdeadkill 'den esinlenerek kurgulanmıştır eğer ona gönderdiğim PM i görmezse benim hatam değildir. Tamamen Yasal bir filmdir NOT ; BU FİLMDE GEREKSİZ BİR ŞEKİLDE ARGO VE KÜFÜR KULLA NILACAKTIR EĞER BEN ÇEKEMEM DİYORSANIZ ********************** (...
  5. E

Yardım [ İstek ] Minecraft 1.3.1 Zümrüt Ne işe Yarar ?

Merhaba arkadaşlar ben minecraft 1.3.1 güzel bir ev yaptım ve kazıya geçtim ve Bir maden buldum İçinde 2 tane zümrüt buldum ve Kırdım iki tane Zümrütüm var onlardan kılıç yapmaya çalıştım fakat olmadı bu zümrüt zımbırtılarının ne işe yaradığını biri bana anlatabilirmi ( Konu yanlış yerdeyse...
  6. E

PermissionsEx Ayarlayanlar buraya gelsin ( Warp plugini yardım ) ( PermissionsEx yardım )

Merhaba arkadaşlar kullandığım pluginleri saymayacağım (sayamayacağım) çok pluginim var ama İConomy felan var yani craftbukkitde olan pluginlerin neredeyse yarısı var svmde Bir warp yok onuda yorum yazarken eklerseniz sevinirim Sorun şurda Okan abinin PermissionsEx için çektiği videoyu izledim...