PermissionsEx Ayarlayanlar buraya gelsin ( Warp plugini yardım ) ( PermissionsEx yardım )

Emrehan1233214

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar kullandığım pluginleri saymayacağım (sayamayacağım) çok pluginim var ama İConomy felan var yani craftbukkitde olan pluginlerin neredeyse yarısı var svmde Bir warp yok onuda yorum yazarken eklerseniz sevinirim Sorun şurda Okan abinin PermissionsEx için çektiği videoyu izledim fakat bir yerden sonra kopyala yapıştır yaptı ve afalladım CamStudio ile çektiği için kalite düşüktü göremedimde, sizden istğim bana ayarlı olarak bir dosya atmanız içinde pluginler olmasa bile olur canlarım ciğerlerim sadece Admin : Moderator : felan yazıyo ya onlar olsun yeter bazı yerlere baktım fakat linkler engellenmiş bana yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim ( Doğru düzgün yardımcı olana 10 gün sonra açacağım svde DiamondViplik, bir ev ve köpek peti hediye ! )

Emrehan1233214

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
PermissionsEx. klasörüne gir pluginsden ondan sonra dosyada permissions.yml dosyası var orada Oyuncu modu var altında Permissions : yazıyo onun altına dört tane boşluk çekip essentials.warp yazın Bakın gösteriyim

Permissions :
- essentials.warp
- essentials.warp.list
- essentials. vs.vs. gide böyle istediğiniz plugini öyle yapabillirsiniz

ReDLiFe

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
group menager i sil düzelir.bende de sorun vardı sildim düzeldi artik herkes kullana biliyor warp