Benimle ilgili...

Emrehan1233214

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bakın arkadaşlar son zamanlarda başıma gelenlerden dolayı biraz kızgın davranıyor olabilirim buda biraz kırılgan eleştriler yaptığımın kanıtıdır doğru ama kesinlikle kırılmayınız, ben bunu açıklıyorum ve hala bana karşı çıkanlara ise ağzının payını vermekten çekinmiyorum.

Ayrıca bir arkadaş demişti Yaşın başın kaçda mahkeme sizi önemseyecekmi diye Evet kardeşim, önemsemesi lazım Eğer önemsemezse o Mahkemeye Mahkeme açabiliyoruz Para cezası olarak ve eğer hukuka karşı bir türk sitesinde hukuka karşı bir mesela olursa Adminlerede haber vereceğim ve gereği yapılmazsa Hem o kişiye mahkeme açarım hemde buraya engellemediği için mahkeme açarım Ayrıca unutmayın benim yazdığım her şey başıma gelenlerden dolayı kaynaklanıyor kesinlikle din ayrımı yapmam Ve hiç unutmamanız gereken bir şey Bu ülkede Yaş değil Para ve ZEKA geçerlidir !

Ayrıca özel olarak özür dilemem gereken bazıları var ;

3.Dünya savaşı adlı konuda Yaptığım eleştride Karavasvc nin yaptığı yoruma karşı kavga çıkarmıştım fazla üstüne gitmiş olabilirim bu yüzden " karavascv" adlı kişiden özür diliyorum

Ayrıca Kirsten adlı kullanıcının parantez içerisindekini okumak bile istemiyorum demiş yahu kardeşim ayıp bir şey değil bu Bir erkek Homoseksüel olabilir
Bir kız Eşcinsel olabilir benim için film alımında farketmez demek istiyorum
Bir arkadaşım bu yüzden o kızın kalbini kırmıştı ve daha akılalmaz şeylerde yapmıştı sırf bu yüzden yazdım tamamen iyi kalpliliğimden ve sen gelip hiçbir alakası olmadan yorum yapmışsın, senin gibi bu forumda uzun süre takılmış birinden beklenmeyecek bir hareket.

Eğer sizide kırdıysam özür dilerim, okuduğunuz için teşekkür ederim !

Dikkat : Filmde yapacaklarından dolayı mahkeme açabilirim evet ama eğer adamakıllı davranmaz ve hukuka karşı gelirse çekinmem korkan varsa terbiyesinden utanan varsa Girmesin hiç zaten