Arama sonuçlarınız

1. A

Minecraft Ekibi Kuruluyor!(Alımlar Açık!)h

- Öncelikle ''Merhaba!'' Bütün forum arkadaşlarıma ilk olarak merhaba diyorum. Size, kurma kararını haftalardır düşündüğüm bir projeden bahsedeceğim. ''Minecraft Ekibi!'' kısacası Minecraft Ekibi'miz, inter-aktif bir ekip olacak. Gerek map tasarımı, gerek bilgilendirme, gerek sosyal paylaşım...
  2. A

Minecraft Aksiyonu! - Minea

- MineA Nedir? MineA, bir mod paketidir, fakat sade bir mod paketi değil! AdventureCraft'dan ilham alınarak yapınmış, Minecraft aleminde neredeyse hiç yapılmamış bir mod paketi. İlk güncellemesi(0.30 Alpha) sürümü, an itibari ile yayında! İlk map olan ''Gece'nin Köşkü'' sizi gerçekten çok...
  3. A

Modern Survival Yaşamı!

Herkese selamlaar, ve selamlaar. ^^ Size yalnız başıma başladığım, ve kesinlikle kendim bulduğum ''Modern Survival'' isimli bir yaşam tarzını anlatacağım. -Modern Survival Nedir? Herkesin bildiği gibi Survival'daki amacımız madene inmek, end'e gitmek, yemek bulmaktır. Bi' yerden sonra oldukça...
  4. A

Minecraft - Lütfen Bakar Mısınız?

Merhaba. Skydaz.com'dan IndustirialCraft2'yi indirdim. İnstall'a bastım, biraz bekledim ve ondan sonra ''Kuruldu'' diye bir mesaj geldi. Minecraft'ım sorunsuz açıldı, modu denemek için SüperDüz(SuperFlat) bir yer açtım. 5 Saniye geçtikten sonra ekranıma şu şekilde bir rapor geldi; Yaklaşık...
  5. A

Minecraft'ınız Artık Hiç Kasmayacak!

Öncelikle Merhaba, Minecraft'ım bir kaç gün öncesine kadar, aşırı derecede kasıyordu. Bir kaç ayarlama yaptıktan sonra, ''kasma'' diye bir şey kesinlikle kalmadı. Bunları sizinle paylaşmak isterim. :3 1- İlk olarak Ayarlar/Video Ayarları'na girin. Performans(Performance) isimli kısmı ''Max...
  6. A

Minecraft - Mod Silmek!(lütfen Bakar Mısınız?)

Merhaba, Ben modlu survival yapıyorum, aşırı derecede kasıyor (Sanırsam çok fazla mod olmasından dolayı..) acaba ''Force Update'' yapmadan, modları sile bilir miyim? ComputerCraft'ı, Mods klasöründen silmeyi denedim ki, oyunu açarken hata verdi. Eğer birisi yardım ederse kesinlikle rep(teşekkür...
  7. A

Tf2! - Lütfen Bakar Mısınız?!

Merhaba. Her zaman ki gibi her şey berbat gidiyor... TF2'yi Steam'dan indirdim. Oyuna giriyorum, server'a veya eğitime basıyorum ''Loading...'' kısmında 10/7'si doluyor ondan sonra oyun donuyor. Eğer bilen birisi varsa lütfen yardım ede bilir mi? Kesinlikle ''+rep'' veririm. :) (Eğer Sanalika...
  8. A

Bakar Mısınız? - Rep!

Öncelikle bütün forum arkadaşlarıma merhaba. :) Ben Goddess of Decay modunu ve +Timber modunu Minecraft'a yükledim. Timber modu ile Goddess kalesinin ağaçlarını yıktım ve aldım. Ama yıkar, yıkmaz aşırı derecede kasmaya başladı. Kaleden zar,zor çıktım yinede kasıyor. Oyunu kapatıp açtım, her...
  9. A

Minecraft - Hatanın Çözümü - Teşekkür! (lütfen Girin...)

Merhaba... .minecraft klasörünü silmek istiyorum fakat bu hata çıkıyor. Bilgisayarı kapatıp yeniden aç dedi arkadaşlarım, yaptım ama hala olmuyor. Her şey kapalı, - Lütfen! Forum içerisinde bilen arkadaşımıza (Rep) teşekkür puanı veririm.
  10. A

Minecraft Mimarı - Açık Büfe

Merhabaaa...:) Artık Minecraft - Modern Mimari videoları çekmeye karar verdim. İlki pek güzel olmasa da, umarım izlersiniz. :D https://www.youtube.com/watch?v=NFaVCUCk8uQ&feature=plcp
  11. A

Minecraft - HackMine

Merhaba arkadaşlar ben ardaZy. Bu konuda HackMine'yı tanıtacağım. -HackMine Nedir? HackMine, Minecraft'ın RPG versiyonudur. Canavarlar ile savaşırız ve içinden eşyalar düşer ihtimali (36.7)'dir. İçinde çeşitli renkte kuleler mevcuttur ve hiç görmediğimiz, sıra dışı canavarlar (moob). Kuleler...
  12. A

Minecraft - Meslekler!

- Vay Canına! Minecraft'ın resmi oyun panelinde yanlışlık ile ''Başarılar'' kısmına girdim ve bu başarıyı gördüm. Türkçe çevirisi ''Yeni bir mesleğin var'' oluyor. Benim karşıma hiç çıkmamıştı. Panel'in içinde yazan mesleklerin Türkçe'si ise şöyle; - Meslekler Balıkçı (Bütün gün balık tutar...
  13. A

Minecraft - Meslekler!

- Vay Canına! Minecraft'ın resmi oyun panelinde yanlışlık ile ''Başarılar'' kısmına girdim ve bu başarıyı gördüm. Türkçe çevirisi ''Yeni bir mesleğin var'' oluyor. Benim karşıma hiç çıkmamıştı. Panel'in içinde yazan mesleklerin Türkçe'si ise şöyle; - Meslekler Balıkçı (Bütün gün balık tutar...
  14. A

Minecraft - Teenager

-Teenager Teenager skini ile oldukça popülerdir, hatta özel üyelerin ''%42'' Teenager ile ilgili skinleri kullanmaya özen gösterilir. Peki hikayesini hiç merak ettiniz mi? -Teenager Hikayesi Teenager'ın kostümü (skini) 1.8'de Mojang'ın çalışanları, Patrick All tarafından ortaya bir fikir...
  15. A

Minecraft - Duvar Kağıdım

Selam gençler, Bir arkadaşım onun için arka plan hazırlamamı istedi. Sosyal ağ sayfamda arkadaşlarım çok beğendiler. Ben o kadar güzel olduğunu sanmıyorum ama koyayım dedim. - Alıntı olduğunu belli ederek, istediğiniz gibi kullana bilirsiniz. Özel isteğiniz varsa boş zamanımda yapa bilirim. :)
  16. A

Minecraft - PelniKarikatür

Boş zamanlarımda bunlarla uğraşıyorum. Bir kaç tane Minecraft PelniKarikatür'ü hazırladım.:surprise: İstediğiniz gibi kullana bilirsiniz, her han gibi bir resmi topluluğa ekleyecekseniz (gurup, sayfa, site vb.) bir köşesine alıntı yazıp ekleye bilirsiniz. :)
  17. A

Minecraft - Cadı!

Herkese merhaba, Bildiğiniz gibi ''Minecraft 1.4.2'' güncelleştirmesi resmi olarak çıktı. Yanında ne yenilikler getirdi, ne yenilikler? Bu sabah ''Hayatta Kalma'' oynamaya karar verdim ve ''Bataklık' biyomunda doğdum. Biraz gezdikten sonra denizin biraz ötesinde küçük bir kulübe gördüm. İçinde...