Minecraft Aksiyonu! - Minea

MineA'yı Beğendiniz mi?

• Kesinlikle! çok güzel...

Kullanılan: 2 66.7%
  • Ne yazık ki ben beğenmedim.

Kullanılan: 1 33.3%

• Kullanılan toplam oy
    3

ardaZy

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
- MineA Nedir?

MineA, bir mod paketidir, fakat sade bir mod paketi değil! AdventureCraft'dan ilham alınarak yapınmış, Minecraft aleminde neredeyse hiç yapılmamış bir mod paketi. İlk güncellemesi(0.30 Alpha) sürümü, an itibari ile yayında! İlk map olan ''Gece'nin Köşkü'' sizi gerçekten çok zorlayacak! Onca adamı öldürün, mermileri ve sandıkları toplayın. Ardından yukarı katta olan Human'ı kesin, aksiyonlu değil mi? Ayrıca bu ilk sürümü, ikinci sürümleri mod yenilenmesinden çok, yepyeni maplar ile olacak.

- Yapımcısı

Yapımcıları Duygu Hernandez, Arad Saysal Baygülenç ve Arda Mete'dir.

- MineA'yı Nasıl Yükleye bilirim?

Çok kolay! Çalıştır sekmesine basarak, %appdata% yazıyoruz, bizi gizli bir klasöre yönlendiriyor. Burada bulunan ''.minecraft'' dosyasını, indirmiş olduğun ''.minecraft'' ile değiştiriyorsunuz. Ardından oyuna giriş yaparak, premium veya hiçbir ücret gerektirmeden gönül rahatlığı ile oynaya bilirsiniz.

- İletişim

Her han gibi bir sıkıntınız olduğu takdirde, Arda Mete(http://www.facebook.com/hiiihadiordanbe) profiline Facebook aracılığı ile ulaşa bilirsiniz.

- İndir!

http://www.mediafire.com/?cj6lsdcz7w5l76x - 0.30 Alpha Deneme Sürümü

- MineA'dan!

(Gece'nin Köşkü'nün yapımından kareler...)​

mattdw

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
kardeşim peki bu CoD un minecraft versiyonu gibi bir şey mi? Ve görevlerde yanına adam veriyor mu ? indiriyorum oynadıktan sonra görüşümü buraya yazacağım.Güzelse Beğeneceğim.

mattdw

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
kardeşim elimde itemler ile biyerde doğdum bi anda 8 kişi bana dalmaya başladı bi hatamı var yoksa böylemi olması gerekiyor kardeşim?

ardaZy

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
kardeşim elimde itemler ile biyerde doğdum bi anda 8 kişi bana dalmaya başladı bi hatamı var yoksa böylemi olması gerekiyor kardeşim?

Evet, doğru. Hemen kaç, zaten çok uzaklaşırsan peşinden giderler. Sonra pusu yaparak gire bilir, veya rambo gibi atlaya bilirsin.. CoD versiyonu bir şey ayrıca, ilk olarak Assassin's Craft diye bir şey çıkaracaktım ki o halen devam ediyor. Belki 2-3 haftaya o da çıka bilir. Bu mapta görev veren adamlar yok, doğaçlama her şey. Adamları öldürüyorsun yalnızca... İlerkilerde kesinlikle olacak,