Minecraft - HackMine

ardaZy

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar ben ardaZy.

Bu konuda HackMine'yı tanıtacağım.

-HackMine Nedir?

HackMine, Minecraft'ın RPG versiyonudur. Canavarlar ile savaşırız ve içinden eşyalar düşer ihtimali (36.7)'dir.
İçinde çeşitli renkte kuleler mevcuttur ve hiç görmediğimiz, sıra dışı canavarlar (moob). Kuleler genellikle dört veya beş katlıdır. En son katında bir adet sandık olur ve içinde değerli bir kaç eşya.

-HackMine'da Neler Mevcut?

HackMine'da söylediğim gibi bir sürü canavar bulunmaktadır. Aynı zamanda Teknik (Tekkit, Bukkit)'de olduğu gibi sıra dışı silahlar ve zırhlar vardır. Örneğin HackMine'da LapisLazuli'den silah yapıla bilir. Hiç görmediğiniz renklerde zırhlar mevcuttur.

Oyuna başlarken dört tane minyon seçimi çıkar. Bunlar şişman küçük, uzun, kısa ve normal karakterimiz Steve. Birini seçip, oyuna başlaya biliriz.

-HackMine Başlangıç

HackMine dünyamızı oluşturduğumuzda genellikle vahşi ormanlardan birinde doğarız. Pusula, tahta kazma, tahta kılıç ile doğarız. Shift'e basarak özellikleri açarız ve silahımız gelip, sağ fare tuşuna basarsak bu altı (bazen beş) özellikten birisini kullanırız. Yeniden dolması için 3 saniye bekledikten sonra tekrar kullanıma hazır olur.

Bir tane taş kazma yapıp, barışçıl moda geçire bilirsiniz. Mağaraya inip, biraz demir ve topladığımız demirlerle kılıç yapın. Kulenin önüne gelin ve seviyenizi ''Kolay,Normal,Zor'' üçünden birine getirip içeriye dala bilirsiniz. Canavarları öldürün ve hemen kazmanız ile spawnları kırmaya başlayın. Üst kata çıktıkça canavarlar ve mekan/savaş alanları zorlaşır.

-Yaratıklar

Naga; Ellerinde elmas balta vardır ve güçsüz oldukları söylenemez. Bütün yaratıkların gözdesi ve dostudur. Yalnız bulunmazlar, mutlaka yanlarında başka bir canavar vardır.

Vahşi Tavuk; Vahşi Tavuk bildiğimiz tavuğun biraz değişik halidir. Gözleri kırmızıdır ve uçarak saldırır.

Dev Fare; Bu fare genellikle yalnız başına bulunmaz. Siz canavarlar ile savaşırken, bir yandan oda üstünüze atlar. Şahsen en sinir olduğum yaratıklardan birisidir.

Akrep: Akrepler en çok bulunan yaratıklardan birisidir. Siyah örümceklere aşarı derecede benzer olması da cabası.

Raptor: Bu yaratıklar oldukça hızlı ve yırtıcıdır. Wizard bazen üstünde bulunur.

Büyücü (Wizard): Ellerinde mavi değenecek olan bu büyücüler raptor'un üzerinde olur genellikle. Oldukça güçlü ve zor bir rakiptir.

Orcs: Bu yaratıklar Wizard'ın en büyük düşmanıdır. Wizard ile yan yana gelirse kavga eder ve genellikle ikiside ölür. Kişisel dövüşlerde ise Wizard'dan daha hasar veren, ama koruması daha az olan bir canavardır. Ellerinde ok vardır ve iskeletler ile dosttur.

-Beğeni!

Bilgileri kesinlikle kendim yazdım ve buna cidden büyük bir zaman harcadım. Lütfen teşekkür amaçlı, konumu beğenir misiniz?

CpT.acK

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
gayet guzel tanıtmışsın braov sana

<[GürkanTR]>

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sağol kardeşim çok güzel anlatmıssın.Bende HackMineyi bi minecraft hilesi sanıyodum meğerse hileden daha güzelmiş.Konuda link olsaydı anında beğenirdim.

onat035

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
çok fazla eksiğin var mesela dungeonlara ve statslara hiç değinmemişsin benim 25 lvla kadar oynadığım bir map vardı ordan biliyorum