senoldumu kullanıcısının son içeriği

1. senoldumu

SONFEDAI | X-Rây Engeli, M2 Tarzı Pazar Sistemi ve Dahası! [Zorlayıcı Hayatta Kalma Sunucusu] [1.12]

Katılıyorum.Lagdan dolayı çok şey yaşanıyor.Koyduğum blok yok oluyor.düşüyorum ölüyorum vs.
  2. senoldumu

Konu Kapatsin Sw Kapatildi

serverda kötü mob doğmuyor(zombi skeleton vb.)köylüler ayarlı değil
  3. senoldumu

SoyluCRAFT > ARANIPTA BULUNAMAYAN HAYATTA KALMA! 1.7 x 1.8

cant connect hatası veriyor server ? üzgünüm play ı koymamışım iyi günler
  4. senoldumu

[1.7.X / 1.8.X] Zerocraft.nitrado.net Survival Bizim İşimiz! www.zerocraft.org

vipleri gamemode 1 gibi yapmışsınız diavip li adam 32 tane enchli elmamı alır? çok ayrıcalık vermişsiniz.adalet ??
  5. senoldumu

PokeTurk Pixelmon/ Teams / Gyms / Turnuvalar [1.8]

ne desem aynı ne desem aynı gameshark kullandım ki herkes kullanıyordu hadi ona bir şey demiyorum.setsecronla arkadaştık bana böyle böyle tespit ediyolar falan filan dedi.ben x rayı sildim.ikincisi yemin ettim sabah girmiyorm dedim.WujuStyleyi akşam gördüm size yemin ederimki sabah...
  6. senoldumu

PokeTurk Pixelmon/ Teams / Gyms / Turnuvalar [1.8]

servera sabah girmediğim halde girdi dediniz üstüne birde hesapları zorluyo dediniz.x ray kullanmadım yemin ederim kullandı dediniz.hadi onları geçtim 2 saat ban dediniz.hadi onuda geçtim 2 saat dediğinz ban 9 10 saat çıktı hala giremiyorum servera.Allahın adını aldım inanmadınız sabah girmedim...
  7. senoldumu

[1.8.x-1.7.x]Survival.BestGamingTR.com[=]Kafa düşürme[=]Timber[=]İpeksi[=]daha fazlası

teşekkürler. servera şu an girmiyor?
  8. senoldumu

[1.8.x-1.7.x]Survival.BestGamingTR.com[=]Kafa düşürme[=]Timber[=]İpeksi[=]daha fazlası

banlarımızın açılmasını bekliyoruz.serverda o an hatırladığım isimler ofegeni(ben) demirci sami
  9. senoldumu

serverinidzde nası bi güvenlik var? Ahmet nickli bi adam geldi herkeze ban attı.
  10. senoldumu

VatanSurvival / Kalitenin Adresi! / SUNUCUMUZ YENİLENİYOR! - KISA SÜRE SONRA SİZLERLE

hafta sonuna kadar beklemek sıkıntı :/ eşyalarımız gidicek mi ?
  11. senoldumu

VatanSurvival / Kalitenin Adresi! / SUNUCUMUZ YENİLENİYOR! - KISA SÜRE SONRA SİZLERLE

server ne zaman açılıcak? bi süredir bakımda idi -ofegeni-
  12. senoldumu

(1.8.X) - play.OttomanMC.net | FactionWars / Rütbe - Herobrine - Skin Değiştirme ve Daha Fazlası!

sunucuya wonder denen sunucu tarafından saldırı yapılıyor 3 kere server çöktü