Sheron

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Klasik Türk sunucusu!
Ah ulan ah, ben açayımda gözleriniz sunucu görsün :S
Sunucunuzu kötülemiyorum ama her şey klasik. Bi' tane farklı bi' sistem bulunmuyor, maalesef :S

Rider711905

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Klasik Türk sunucusu!
Ah ulan ah, ben açayımda gözleriniz sunucu görsün :S
Sunucunuzu kötülemiyorum ama her şey klasik. Bi' tane farklı bi' sistem bulunmuyor, maalesef :S

> Merhaba, Sheron
Öncelikle bizim serverimizi tercih ettiğin için teşekkür ederiz.

Görüşünüz bizim için değerlidir, bu sizin görüşünüz tabii ki, ancak benim görüşüm ise; klasik arabalarda çoktur türkiyede ancak bunlara örnek verirsek dışı güzel içi çürük dokununca kırılan bi klasik araba, dışı da içide bir olan bir klasik arabaya bedel değildir yani anlatmak istediğim olayı basitleştirirsek; Amacımızda'da belirttiğimiz gibi biz hayatta kalmanın tam anlamını kalite ve tam destekle sizlere yaşatmak için buradayız, tek farkımız tarzımız olması diğer klasik dediğiniz sunucuların ise farkı yada tarzı yok.
Buda benim görüşüm umarım saygı gösterirsiniz.
Ayrıca; sistem yok demeniz çok saçma olmuş çünki, sistem zaten hazır, biz sistemi kurmayız yada direk çalıştırmayız biz sistemi yaratırız, biz sistemin ta kendisiyiz.

YasirUS

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konuyu Beğendim Fakat Sunucu NITRADO Gibi Geldi Eğer Öyleyse Nitrado Yerine Kişi Sayısı Sorunu Olmayan Daha Kaliteli VDS Hostinglere Bakmanızı Öneririm
10/9

senoldumu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
cant connect hatası veriyor server ?

üzgünüm play ı koymamışım iyi günler

Rider711905

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Konuyu Beğendim Fakat Sunucu NITRADO Gibi Geldi Eğer Öyleyse Nitrado Yerine Kişi Sayısı Sorunu Olmayan Daha Kaliteli VDS Hostinglere Bakmanızı Öneririm
10/9
> Merhaba, YasirUS

Görüşünüz, için teşekkür ederiz. Öncelikle sunucumuz nitrado, bizde bir VDS alıp, sunucumuzu büyütüp faction vb gibi serverlerde açmayı planlıyoruz. Ayrıca değerlendirmeniz için teşekkürler.

FyreUKl

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sunucunuzu Beğendim Bu Dönemde Fazla Düzgün Survival Sunucu Açabilecek İnsanlar Yok Cidden Bu Sunucu Güzel İnşAllah Uzun Ömürlüdür Değilse Bile Oynamanın Anlamı Yok .

Rider711905

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Sunucunuzu Beğendim Bu Dönemde Fazla Düzgün Survival Sunucu Açabilecek İnsanlar Yok Cidden Bu Sunucu Güzel İnşAllah Uzun Ömürlüdür Değilse Bile Oynamanın Anlamı Yok .
> Merhaba, FyreUKl

Teşekkür ederiz, sunucumuz uzun ömürlüdür.

PasakliSarma

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Detaylı Şekilde anlatıyorum Hani Minecraft.net Den İsminizi seçiyorsunuz Biliyorsunuz Örneğin bayancivciv (Direkt Küçük)
Fakat; Ben seçerken BayanCivCiv Diye Büyük Harflerle yazdım. Ve sizin sunucunuzun Bir plugini girmemi engelliyor Fotoğrafta gördüğünüz gibi.

Rider711905

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Detaylı Şekilde anlatıyorum Hani Minecraft.net Den İsminizi seçiyorsunuz Biliyorsunuz Örneğin bayancivciv (Direkt Küçük)
Fakat; Ben seçerken BayanCivCiv Diye Büyük Harflerle yazdım. Ve sizin sunucunuzun Bir plugini girmemi engelliyor Fotoğrafta gördüğünüz gibi.

> Merhaba, PasakliSarma
Sorunun sebebi, isiminizin değişik olması yada premium olmanız değil, sorununuzun sebebi sizden önce bayancivciv adlı birisinin üye olması, siz de aynı isimde girmeye çalıştığınızda tabii ki bu hatayı verir, isminizi değiştirin.

Son düzenleme:

PasakliSarma

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ha
> Merhaba, PasakliSarma
Sorunun sebebi, isiminizin değişik olması yada premium olmanız değil, sorununuzun sebebi sizden önce bayancivciv adlı birisinin üye olması, siz de aynı isidme girmeye çalıştığınızda tabii ki bu hatayı verir, isminizi değiştirin.
Hayır İsmimin değişik olması sorun Dün Cracked launcher indirip Kayıt oldum :) Böyle bir şey diyeceğinizi Tahmin ettiğimden.

Büyük harfden dolayı hata veriyor.
Daha öncede rastladım.

MadeCekcu

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0

hayır onlarla alakası yok BayanCivciv adında birisi üye olmuş veya oyun içinde BayanCivciv adında birisi var. Başka isimle girmeyi dene bence.

Rider711905

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
> Merhaba, SOYLUCRAFT OYUNCULARI

REHBER alımlarımız başlamıştır, başvurular bu konudan yapılacaktır,
başvuru formu;
ADINIZ:
KULLANICI ADINIZ:
YAŞINIZ:
NEDEN BİZ:
HAKKINIZDA 30 KELİMELİK BİR MAKALE YAZIN:
TÜRKÇEYE ÖNEM VERİRMİSİNİZ:
KÜFÜR EDENE NE YAPARSINIZ:
HİLE GÖRDÜGÜNÜZDE NE YAPARSINIZ:
VIP ALCAK BİRİ VARSA NE YAPARSINIZ?

mineciKıraft

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ADINIZ: Akif
KULLANICI ADINIZ: WAVEGUERRILLA
YAŞINIZ: 15
NEDEN BİZ: Böyle tür serverlerde oyunculara yardım etmeyi seviyorum
HAKKINIZDA 30 KELİMELİK BİR MAKALE YAZIN: Merhaba ben akif 3 seneden beri minecraft oynuyorum daha çok komtularla ve pluginlerle ilgiliyim şuanki yaşım 15 ve bu aralar script işine biraz kafa yormaya başladım aklıma bu kadar geliyor umarım ben alınırım :)
TÜRKÇEYE ÖNEM VERİRMİSİNİZ: Elbette yazıma dikkat ederim ciddi ve iyi konuşurum
KÜFÜR EDENE NE YAPARSINIZ: küfürlerde mute atarım
HİLE GÖRDÜGÜNÜZDE NE YAPARSINIZ: önce kapatması gerektiğini söylerim baktım dinlemiyo video alırım kanıt sunmak için sonra banlarım sonra server kurucusuna gösteririm
VIP ALCAK BİRİ VARSA NE YAPARSINIZ?: Kurucu serverde değilse skype adresini veririm :) @Rider711905

Rider711905

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
ADINIZ: Akif
KULLANICI ADINIZ: WAVEGUERRILLA
YAŞINIZ: 15
NEDEN BİZ: Böyle tür serverlerde oyunculara yardım etmeyi seviyorum
HAKKINIZDA 30 KELİMELİK BİR MAKALE YAZIN: Merhaba ben akif 3 seneden beri minecraft oynuyorum daha çok komtularla ve pluginlerle ilgiliyim şuanki yaşım 15 ve bu aralar script işine biraz kafa yormaya başladım aklıma bu kadar geliyor umarım ben alınırım :)
TÜRKÇEYE ÖNEM VERİRMİSİNİZ: Elbette yazıma dikkat ederim ciddi ve iyi konuşurum
KÜFÜR EDENE NE YAPARSINIZ: küfürlerde mute atarım
HİLE GÖRDÜGÜNÜZDE NE YAPARSINIZ: önce kapatması gerektiğini söylerim baktım dinlemiyo video alırım kanıt sunmak için sonra banlarım sonra server kurucusuna gösteririm
VIP ALCAK BİRİ VARSA NE YAPARSINIZ?: Kurucu serverde değilse skype adresini veririm :) @Rider711905
Başvurunuz kabul edilmiştir.

Son düzenleme: