CrazyKinqS

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Server Aktif BossOrman Çalışması Yapılmştır Saat 11:00 - 14:00 Arası Bakımdaydı !!!

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali

CrazyKinqS

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oynamaya başlıyorum umarım diğer modlu sunucular gibi olmadı bahanesiyle kapatmazsınız.
Diğer Modlu Sunuculara Benzemeyiz.Konu Açılış tarihine Bakarsan 2012 den Bu yana Pixelmonu Sizlerle Buluşturuyoruz.PokeCraft : 2012-2013 ,
PokeTurkS :2013-2014 Ve PokeTurk de En az 1yıl daha açık şu an 3Aylık Uzatıldı.Keyifle Kapanma Derdi Olmadan Oynayabilirsin.
İyi Oyunlar

Konu Güncel

Wither_Guy

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Gitmeyin arkadaşlar servere daha önce serverde oynamış biri olarak söylüyorum acayip torpil var

dwho

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
bad packet id64 diyor giremiyorum yardım edin (1 saat önce giriyodum)

CrazyKinqS

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bad packet id64 diyor giremiyorum yardım edin (1 saat önce giriyodum)
Nitrado'da Yaşanan Sorunlar var Hallettim Girebilirsin

Gitmeyin arkadaşlar servere daha önce serverde oynamış biri olarak söylüyorum acayip torpil var
Wither_Guy Serverda Yaşadığın Sıkıntıları Bana Yazabilirsin Serverda Herkese Eşit Davranıyoruz. Serverdaki Düzeni Bozan Arkadaşlarla gerektiği gibi ilgileniyorum.

20.01.2016 Çarşamba günü ( Yarın ) Saat 20:00'da
Serverda Legend Pokemon Çekilişi Yapılacaktır. Kaçırmayınız !!!!!

+++++

Mhore

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Server Online +++
Güncel +++

Server Online ++++
Güncel ++++++

Mhore

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Konu Güncel
Server Online
+++

+++

++

Server Online ++
Güncel +++

senoldumu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
servera sabah girmediğim halde girdi dediniz üstüne birde hesapları zorluyo dediniz.x ray kullanmadım yemin ederim kullandı dediniz.hadi onları geçtim 2 saat ban dediniz.hadi onuda geçtim 2 saat dediğinz ban 9 10 saat çıktı hala giremiyorum servera.Allahın adını aldım inanmadınız sabah girmedim diye.skypedan okadar yazdım umursamaz şekilde cevap vermediniz.böylemi yönetiyonuz?

Mhore

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
servera sabah girmediğim halde girdi dediniz üstüne birde hesapları zorluyo dediniz.x ray kullanmadım yemin ederim kullandı dediniz.hadi onları geçtim 2 saat ban dediniz.hadi onuda geçtim 2 saat dediğinz ban 9 10 saat çıktı hala giremiyorum servera.Allahın adını aldım inanmadınız sabah girmedim diye.skypedan okadar yazdım umursamaz şekilde cevap vermediniz.böylemi yönetiyonuz?

Öncelikle merhaba kardeşim şimdi sen burda anlatmışsın derdini öncelikle şuna bir açıklık getiriyim x ray ve gameshark oldugunu 2 haftadır biliyoruz bir turlu seni oyunda denk getiremedim.Hic kullanmıyorum ayaklarına yatma . Şimdi hesap zorlama işine gelelim hesabını zorladığın oyuncu Setsecron , 24.01.2016 saat 07:00 da ipleriniz aynı girdigin modlar aynı
şifresini zorlarken bulamıyınca zaman aşımı yemişsin ve tekrar girmişsin en son bulamıyınca cıkıp kendi hesabına girmişsin 7:05 de şimdi düşünelim arada 5 dakka var ve serverde o saate sabahlıyan WujuStlye adlı bir oyuncu var ? Senin bu işleri yaptığın saatlerde o serverdeydi. Şimdi gelelim ban süresine doğru ben sana 2 saat attım sonra işin içine birde x ray ve gameshark eklenince süren artı cevabını bekliyorum :)

Server Online
Konu Güncel
++

Son düzenleme:

Mutticus

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Biri yardım etsin daha 10 dk önce herşeyi ayarldım ama server açık değil yada bana öyle gözüküyo napmam lazım :S:S:S:S:öl::öl::öl:

senoldumu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Öncelikle merhaba kardeşim şimdi sen burda anlatmışsın derdini öncelikle şuna bir açıklık getiriyim x ray ve gameshark oldugunu 2 haftadır biliyoruz bir turlu seni oyunda denk getiremedim.Hic kullanmıyorum ayaklarına yatma . Şimdi hesap zorlama işine gelelim hesabını zorladığın oyuncu Setsecron , 24.01.2016 saat 07:00 da ipleriniz aynı girdigin modlar aynı
şifresini zorlarken bulamıyınca zaman aşımı yemişsin ve tekrar girmişsin en son bulamıyınca cıkıp kendi hesabına girmişsin 7:05 de şimdi düşünelim arada 5 dakka var ve serverde o saate sabahlıyan WujuStlye adlı bir oyuncu var ? Senin bu işleri yaptığın saatlerde o serverdeydi. Şimdi gelelim ban süresine doğru ben sana 2 saat attım sonra işin içine birde x ray ve gameshark eklenince süren artı cevabını bekliyorum :)

Server Online
Konu Güncel
++
ne desem aynı ne desem aynı gameshark kullandım ki herkes kullanıyordu hadi ona bir şey demiyorum.setsecronla arkadaştık bana böyle böyle tespit ediyolar falan filan dedi.ben x rayı sildim.ikincisi yemin ettim sabah girmiyorm dedim.WujuStyleyi akşam gördüm size yemin ederimki sabah yoktum.üçüncüsü de sürem falan artmadı ban sisteminiz çok kötü.2 saat dedinix 5 saat sonr açılcak yazıyodu tekrar girdim 5 saat 22 dakkaya çıkmış sürekli olarak ban sürem artıyordu ve 1 saniye kaldı diyip oyuna almıyordu.ama bakın üstüme iftira atmayın.ben yaptığım şeyi kabullenebilirim.ama yapmadığım şeyle suçlamayın.sabah yoktum size yemin ettim allahın adını andım hala ip ip diyosunuz.