sasaliger kullanıcısının son içeriği

1. sasaliger

DreamGaming.nitrado.net ||Boss//Minigames//Faction-RPG//Görev/Tabela Ench-Repair||

h.o mustafa abi gene açmışsın serveri /burak
  2. sasaliger

[ Pro Oyuncu ] -- Siteden kayıt -- %100 Survival -- Oyuncu efektleri -- Eğlence -- Ve daha fazlası..

emek verilmiş bir sunucu başarılı bir sunucu devamını dilerim[DOUBLEPOST=1412968674,1412968502]
  3. sasaliger

Sonturk.net 15 Yasındaki Bir Cocugun Serverinde Neden Oynarsinki ? [ Küfür , Hakaret Icerir ]

yaşın ne önemi var mc ilk açıldığında +3 yaş ve üzeriydi ama bi baktılar herkes oynuyor değiştirdiler bride artık sizin gibiler yüzünden yaşını yalan söyleyenler var adamlara söyliyorum skypede 10 yaşındalar oyunda 17 diye gösteriyolar
  4. sasaliger

EfsaneSurvival/%100 Survival Keyfi EfsaneSuvival.nitrado.net

konu 2 dklık emek verilmemiş spawn çalıntı yani anlıycanız 10 dkda yapılan bir server
  5. sasaliger

[1.7+1.8] NewSurvival > Köyde Yaşam - Köylü Takası - Zor Görevler - Şans Kutuları - Ipeksi Spawner <

kardeşim banları kaldırsanda adamlar hile açıcak küfür edicek gene banlamak zorunda kalıcan
  6. sasaliger

Provanas Premium 1.9 Survival Server -[provanas.nitrado.net]-

premiumu olan yokki benim varda boş diye sarmaz
  7. sasaliger

[1.7+1.8] NewSurvival > Köyde Yaşam - Köylü Takası - Zor Görevler - Şans Kutuları - Ipeksi Spawner <

ahmet Dr_Proton ban yemediyse gidiyorum onca anamıza küfür ediyo sonra hile açıyo duvardan geçme vb ban yemiyo herkes hile bu arada oynanmaz sw duvardan geçme var herkezde
  8. sasaliger

pro_man diye bir adam yapmıştır onu bizide kesiyo
  9. sasaliger

ban yemesini istiyoruz birde kill auro açıyorda çekemiyorum tek atıyo
  10. sasaliger

ABİ BUNE HER SAAT GEÇTİĞİNDE 1 SAAT İLERLİYO 13 E KADAR BEKLEDİK 14 E BEKLEMEYİZ SÖLİYİM
  11. sasaliger

ES-PARADOX|RPGDEĞİL|AntikÇağdaYaşam|Survival|KöylüTakası|ZamanMakinesi|BayramdaSonraAktif

buildler yeniden yapılandırılırsa oynanabilir bir rpg olur
  12. sasaliger

ilk kapandığı günden beri bekliyorum hep resetleye resetleye mcyi bıraktım o derece açın işte 11 de