[1.7+1.8] NewSurvival > Köyde Yaşam - Köylü Takası - Zor Görevler - Şans Kutuları - Ipeksi Spawner <

Purpolesse

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Server gayet güzel ve başarılı elinize saglık

InfusionCoder

HTML CSS PHP Coder| MrCezmi| TeamCezmi
En iyi cevaplar
0
Ahmet ver ultravipi jackhenrywebb

Minecraft Yasağı Varken Galaxy S5 Aracılığı ile gönderildi

lazkopat3718

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kapıda bug var açınca yarım gözüküyor çok kötü ve 1.8 in eklentileri yok renkli kapılar olmuyor bide oyundan cıkıp girince lobiye atıyor girince spawna gidiyor madendeysek ne olcak yer kayıpmı olacak :(((

AhmtGunyMC

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Spawna atma sorununu duzeltiyoruz bugun icinde biter kapilari da hallelim. Bu aksama her sey bitmis eski vipler verilmis olur...

InfusionCoder

HTML CSS PHP Coder| MrCezmi| TeamCezmi
En iyi cevaplar
0
Abi ben oyuna giremicem çünkü bilgisayarım bozuk bana vipimi verirmisin jackhenrywebb

Minecraft Yasağı Varken Galaxy S5 Aracılığı ile gönderildi

The Man

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kapıda bug var açınca yarım gözüküyor çok kötü ve 1.8 in eklentileri yok renkli kapılar olmuyor bide oyundan cıkıp girince lobiye atıyor girince spawna gidiyor madendeysek ne olcak yer kayıpmı olacak :(((
Lan cocuk sw açtın dıye bu swyı neden kotuluyorsun anlamıyorum oynarken ıyı guzel server dıyorsun sw guzel dıye sw'inle ilgilenmiyordum swye iki reklam atınca 20 kısı gorunce hayeller kurmaya basladın köylü pazarında esya yazmıssın koylunun uzerıne koydugun ıtem ıse orumcek agı ne kadar saçmasın?

AhmtGunyMC

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Lazkopat3718 kotulemek istememis eksiklerimizi soylemek istemis bizde onlari kapatacagiz. Sunucu aksama dogru kisa kucuk bakima girecek.

sasaliger

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

afedersiniz küfürler içinde bi ilgilenin