Arama sonuçlarınız

1. sasaliger

DreamGaming.nitrado.net ||Boss//Minigames//Faction-RPG//Görev/Tabela Ench-Repair||

h.o mustafa abi gene açmışsın serveri /burak
  2. sasaliger

[ Pro Oyuncu ] -- Siteden kayıt -- %100 Survival -- Oyuncu efektleri -- Eğlence -- Ve daha fazlası..

emek verilmiş bir sunucu başarılı bir sunucu devamını dilerim[DOUBLEPOST=1412968674,1412968502]
  3. sasaliger

Sonturk.net 15 Yasındaki Bir Cocugun Serverinde Neden Oynarsinki ? [ Küfür , Hakaret Icerir ]

yaşın ne önemi var mc ilk açıldığında +3 yaş ve üzeriydi ama bi baktılar herkes oynuyor değiştirdiler bride artık sizin gibiler yüzünden yaşını yalan söyleyenler var adamlara söyliyorum skypede 10 yaşındalar oyunda 17 diye gösteriyolar
  4. sasaliger

EfsaneSurvival/%100 Survival Keyfi EfsaneSuvival.nitrado.net

konu 2 dklık emek verilmemiş spawn çalıntı yani anlıycanız 10 dkda yapılan bir server
  5. sasaliger

[1.7+1.8] NewSurvival > Köyde Yaşam - Köylü Takası - Zor Görevler - Şans Kutuları - Ipeksi Spawner <

kardeşim banları kaldırsanda adamlar hile açıcak küfür edicek gene banlamak zorunda kalıcan
  6. sasaliger

Provanas Premium 1.9 Survival Server -[provanas.nitrado.net]-

premiumu olan yokki benim varda boş diye sarmaz
  7. sasaliger

[1.7+1.8] NewSurvival > Köyde Yaşam - Köylü Takası - Zor Görevler - Şans Kutuları - Ipeksi Spawner <

ahmet Dr_Proton ban yemediyse gidiyorum onca anamıza küfür ediyo sonra hile açıyo duvardan geçme vb ban yemiyo herkes hile bu arada oynanmaz sw duvardan geçme var herkezde
  8. sasaliger

pro_man diye bir adam yapmıştır onu bizide kesiyo
  9. sasaliger

ban yemesini istiyoruz birde kill auro açıyorda çekemiyorum tek atıyo
  10. sasaliger

ABİ BUNE HER SAAT GEÇTİĞİNDE 1 SAAT İLERLİYO 13 E KADAR BEKLEDİK 14 E BEKLEMEYİZ SÖLİYİM
  11. sasaliger

ES-PARADOX|RPGDEĞİL|AntikÇağdaYaşam|Survival|KöylüTakası|ZamanMakinesi|BayramdaSonraAktif

buildler yeniden yapılandırılırsa oynanabilir bir rpg olur
  12. sasaliger

ilk kapandığı günden beri bekliyorum hep resetleye resetleye mcyi bıraktım o derece açın işte 11 de
  13. sasaliger

abi bu serverde benim günlerim geçti sabah 11 den gece 5 e kadar kastıydım item biri saldırdı swye bütün itemleri gitti birdaha sıfırlanmiyacak değilmi Burak1105 tanıyanlar tanır
  14. sasaliger

Son Game Craft Geldiğiğnize Pişman Olmıyacağınız bir Server

beyler server rezalet viphammadeye bakın birde konuya bakın %0.1 emek yok her şey worleditle 2 snyede ypaılmış pluginler çalındı
  15. sasaliger

-----En Çok Bilinen Premium Serverler İçin Konuya Giriniz.----- By BeyazOyuncu

saol kardeşde mcsg haric ünlülerin takıldığı sw varmı
  16. sasaliger

1.8 Creative Sunucu Büyük Sehir İnşaatı < Premium >

abi en iyisi swyi creative yap bi dünya aç ama claim sistemi olsun herkes bi şehir yapsın kendi şehrini şehirler savaş fln atsın işte
  17. sasaliger

1.8 Creative Sunucu Büyük Sehir İnşaatı < Premium >

hemen gelyom D:server çok kötü bana göre kimse yok ve çok sıkıcı haritada çalıntı :D
  18. sasaliger

hiç premium alan yokmu la bomboş sw 3 4 kişi olsa gelecez
  19. sasaliger

beylre bildiğiniz üzere 1.8 de pluginler yok wg fln yok premiumların 1 defa girme şansı var yani o şansıda trolle ban yemeye çalışmaz cracklı olsa herkes trol fln yapar
  20. sasaliger

OyunVadisi - play.oyunvadim.com - 1.7.2 - 1.7.5 - P4/P5 Boss Sistemi - Arena - Minigames -

beyler sw ye girmeyin tavsiye etmiyorum kanıtımda var adam pvp arenada oyundan çıkıyor gmye hakkımı isterim diyorum s.g diyor sövüyor bune iş şimdi adam arkadaşı ya tam ölürken oyundan çıktı itemleride gitmedi işte görüyosunuz