Rohamir

Profil Mesajları Aktivite Gönderiler Hakkında Ödüller

• Merhaba. Ben serverime sizin pluginizi kurdum fakat extra olarak bir de Factions plugini kurdum plugin çok güzel çalıştı fakat serveri kapattığım anda tüm factionslar siliniyor bunun bir çözümü var mıdır nasıl engellerim silinmesini
    Öncelikle selamun aleyküm senin bu mutlu kaplan eklenti paketini indirdim bayabi işime yaradi teşekür ederim ama senin bu paketde authme yok bende başka sitelerden indirdim kurdum ama işlemiyor sen profesyönele benziyorsun lütfen yardim et kardeşim sorunum tam olarak authme yüklü çalışıyor ama servere girdigimde /register çıkmıyor :S
    Merthaba ben bu mutkukaplan plugin paketini indridim hersey cok güzel ama su /spawn /warp komutlarını bitürlü ypamadım permisionlarida ayarladım ama olmuyo nasıl yapabilirim ??
    server ınıa gimek istiyorum ama giremiyorum böle diyo: internal exception: java.io.IOException receavid string length longer than maximum allowed (214 ^ 214) böle diyo :S
    Selam Serverinde Moderatör olmak istiyorum PC tamirde gelince full online olurum.. Userlerle ilgilenmeyi severim.
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…