Rohamir

Profil Mesajları Aktivite Gönderiler Hakkında Ödüller

• Rohamir beni skype ekle patr10-erro59 acil. http://www.roosle.com/file/b49e3118 bu dosyayı indir içindeki plugini düzenler misin. hayat memat meselesi lütfen :)) Plugin sayesinde bir serverda herkes kendine skin yapabiliyor. Ama sanırım 1.2.7 de çalışıyor 1.4.7 de çalışmıyor. Bunu düzeltebilir misin? Lütfen skype ekle acil lazım önemli. Lütfen usta.
    Selam Kardeşim. Ben Nuri. Senin Türkçe plugin paketini indirdim ama userlerin hiç birşeyde yetkisi yok konuşma, redstone devresi yapma gibi birçok temel minecraft olaylarinda yetkisi yok bunu bana ayarlı bir groupmanager yapıp verebilir misin?
    Kardeş plugin paketini indirdim atıyorum sv ye ama hiçbir kodu kullanamıyorum nasıl olucak bu iş ?
    yaptığın türkçe plugin paketi süper ancak bana nasıl pailli server kurulumunu anlatan bir link gönderirsen çok mutlu olurum...
    Kardesim skype varmı varsa verirmisin server kuruyorum ancak diğer pluginler hakkında senden yardım almalıyım mesela faction plugini veya gate ayarlama vb. yardımcı olursan sevinirim
    Ben bukkit server kurdum 1 sorunum var Senin türkçe plugin paketini indirdim oyuna girdim 1 nick(O nick op) ile /register oldum fakat farklı 1 nick ile girdim ve register olmayı denedim register limitin doldu diye 1 yazı cıkıyor ve oyundan kickliyor yardim edermisin ?
    msn eklermisin babylon_babylon_babylon@hotmail lütfen çok sorunum var plugin ayarlamayi bilmiyorum bukkit sw kurmayi biliyorum ama yok itemleri locklama kişiye özel yapma felan yardımcı olabilecek varsa lütfen eklesin.
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…