McSection kullanıcısının son içeriği

1. McSection

İnsanın kendine tanrı demesi apaçık ****** Bunu öğrendim :)

İnsanın kendine tanrı demesi apaçık ****** Bunu öğrendim :)
  2. McSection

Team Fortrees 2 - Scout Tanrısı

Team Fortrees 2 - Scout Tanrısı
  3. McSection

Çok sağol sizin büyük bir hayranınızım sizin sayenizde cinema 4d'de animasyon yapmak için temel...

Çok sağol sizin büyük bir hayranınızım sizin sayenizde cinema 4d'de animasyon yapmak için temel bilgileri öğrendim.
  4. McSection

Merhaba, Ben sizin kanalınızı 4-5 aydır izliyorum. Son 1-2 aydır izleyemedim ama artık...

Merhaba, Ben sizin kanalınızı 4-5 aydır izliyorum. Son 1-2 aydır izleyemedim ama artık kanalınızı bulamıyorum. Bu videolar kaldırılmış diyor. Acaba gerçekten kaldırıldımı? Cinema 4D'Deki öğrettiğiniz şeyler çok yardım etti. Teşekkürler.
  5. McSection

''Hayatımın gerçeğini arıyorum'' Bölüm 1(Yorumlar yüzünden kaldırıldı)

Bu adama dediğiniz aşagılayıcı laflarla küçüklüğünüz açıklığa vuruyor.
  6. McSection

Team Fortress 2 - Multiplayer grubu

Bu konuya başlamadan önce "Team Fortress 2 nedir?" sorusunun cevabını yazıcağım: Team Fortress 2 Nedir? Team Fortress 2 Valve tarafından hazırlanmış ve satışa sunulmuş FPS türü bir oyundur. Sadece internet üzerinden oynanabilen Team Fortress 2, takım tabanlı bir savaş oyunudur. Oyunda iki...
  7. McSection

MİNECRAFT TÜRK YAZ ÇEKİLİŞİ

*Forum kullanıcı adınız: McSection *Sadece gerçek adınız: Mustafa *Yaşınız: 14 *Minecraftı kaç yıldan beri oynuyorsunuz: 2012 Temmuz Ayı (2. Yılım Olacak) *Sunulan oyunlara sahip misiniz : Birkaçına (Hotline Miami, How to Survive, Terraria, PAYDAY The Heist) Kısacası Minecraft Gift Code için...
  8. McSection

WarKings [] Sadece Güçlü // Yenilmez savaşçılara özel... [] +15 [] Çok Yakında...

Beyler klan yapım sürecine girdi o yüzden daha sonra başvurun lütfen çok özür dileriz :( ve daha sonra lütfen yine başvurun
  9. McSection

WarKings [] Sadece Güçlü // Yenilmez savaşçılara özel... [] +15 [] Çok Yakında...

Hayır birden fazla serverde olacağız ama daha yapım aşamasında bu klan
  10. McSection

Tamam Ahmet, sana hafta sonu ulaşırım...
  11. McSection

[][] WarKings Klanı [][] [][]Tarih[][] WinterGamers Serveri [][]Klan Çok Güçlü Savaşçılardan oluşacaktır. Birden Fazla Bölümü Vardır: [][] - Savaşçı - Okçu - Builder - Redstoner - Simyacı [][] Düşmanları yenmek için ihtiyacın olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur ... [][] [][]...
  12. McSection

Minecraft Türkiye Topluluğu Üzerindeki Saçma Olaylara Değiniyoruz.

Ben gamersection lan :DLapisin olmasını istiyenler için birkaç lafım var: -Siz en iyisi oyunu bırakın? Bir Minecraft oyuncusu olarak oyunda sen herzaman kolayamı kaçarsın? Bu oyunun amacını hiç düşündünmü sen? Oyunda hileli veya aşırı kolay olunca nesinden zevk alıyorsunuz? -Bende bir Türküm ama...
  13. McSection

Beyler bu konuya karşı birlik olanlar ne olgun insanlarmış be... Not: @TheSharpnessofDeath beni bilirsin sen bende o sw de oynuyorum :) tahmin et kimim?
  14. McSection

Şimdiden sana hayırlı olsun adını iyi şeç [Cidden] Bir ara oynamak istersen ÖM* at (*ÖM:Özel mesaj)
  15. McSection

MAVİ BOYA OLMASSA BİZ NE YAPARIZ? (!) MİNECRAFT'TA HERŞEYDEN DEĞERLİ MAVİBOYA(!)