Minecraft Türkiye Topluluğu Üzerindeki Saçma Olaylara Değiniyoruz.

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Beyler sizi ben bilmem ama adam gibi doğru dürüst survival sunucuda biile bazı kişiler x ray kullanıp direk dia set çekip milleti katlediyorlar bence bu sorun hiç bitmez gibi bunlar durdurulamaz.Hadi diyelim x ray önleyici koydunuz bu insanlar gene aynı şeyi yapıcaklar.Direk iron set çekip yine milleti katledicekler ve hırsızlık yapıcaklar.
Bence sorun oyuncularda serverlarda hiçbir sorun yok sorun o oyuncuların eğitimi,ahlakı,saygısı ve ailesinden kaynaklanıyor.

yoloman

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
sırf bir oyun yüzünden kendi ulusunu küçümseyen birinden ne hayır gelir ki zaten ?

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sırf bir oyun için onlarca kişinin emeğini çalan "kısım"dan ne hayir gelirki....

._. i like trains and i dislike lapis ._.

kprldes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bence server açma yaş aralığı 16-! olmalı küçük çocuklar para kazancağını düşünerek (öyle bi dünya yok) saçma sapan serverler açıyorlar
aşırı fazla warp ekliyorlar (saçma sapan) bunlar gitsin artık lapis muhabbetinden de konuda bahsedilmiş tamamen hak veriyorum.
şimdi moda command block oldu tp komutunu command bloğa yazan arkadaşlar yapmayın boyle ne güzeldi eski sistemler
eskiden az da olsa düzgün server bulabilirdik

kısaca düşüncem nerde o eski serverler

McSection

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Beyler bu konuya karşı birlik olanlar ne olgun insanlarmış be... Not: @TheSharpnessofDeath beni bilirsin sen bende o sw de oynuyorum :) tahmin et kimim?

kejdurapa_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ha Birde Şunu Söyleyeyim :)
Ben Vip'lere Server'a Yardım Eden Üyeler Olarak Bakıyorum Ve Karşılığında Ufak Tefek Ödüller Verip Teşekkürlerimi İleteceğimi Düşünüyorum
Hani Son Düzey Vip'de /Gamemode Komutu Var Diye Gidip Onu Alacak Üyelere Bol Bol Küfür Ederim :D

kejdurapa_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
sırf bir oyun yüzünden kendi ulusunu küçümseyen birinden ne hayır gelir ki zaten ?
Shine!!
Saçmalamışsın
Ha Bir Hakaret Olarak Görüyorsan Bunu Bir Şey Diyemem Ama Diyene Bir Vurgu Yapayım
Türk Oyuncusunun Çoğunluğu Küçük abilerden Oluşmaktadır Ve Yabancı Oyuncular Tarafından Hep " Noob " Olarak Görülmemizin Nedeni Budur
Ek Olarak Minecraft'ın Çocuk Oyunu Denmesinin Nedeni'de Bence Budur
abiler Heryerde :o

Biz Kendimizi Aşağılamıyoruz Bunu Sizler Yapıyorsunuz
Ve Başkasına Suç Atıyorsunuz
Tebrik Ediyorum Harika :/

ProfeniX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
sırf bir oyun yüzünden kendi ulusunu küçümseyen birinden ne hayır gelir ki zaten ?[/quot
Sayın ''noob'' sayın ''noob'' bu konu adam gibi oynanmasını pekiştirmek ve bu topluluğu bilinçlendirmek için VAR !

djyee

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Üstelik Bu ülkedeki insanlar Tekkit e aç :) Su an Forumda 2 Tane Tekkit Serveri vardı Bir tanesi isi bıraktı Bir taneside gereksizce serverde lag var diyerek kapattı :) Benim Bildigim Bir sürü hatta sayı bile verebilirim 40 a yakın Tekkit Classic - Attack of the B-Team - Hexxit Serverleri var Ama hepside premium . E madem herkes premium olamıyor . Biri Cıkıp Deseki Ben lapisli server açıp özür dilerimca server işletcegime biraz daha para biriktirip cracked bir tane Attack Of The B-Team serveri açıyım dese fena olmaz aslında :) üstelik degisik hostinglerde deniyebilir bu o serveri açıcak kişiye baglı .
.
Attack Of The B-Team serveri bende hazir var şu an diyelimki açtim Sizce kaç kişi çeker ? bence 2-3 kişiyi zor bulur :)

al1mert

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aylardır burda değilim hala bunlarla mı uğraşıyorsunuz?
İsteyen istediği gibi sunucu açsın size ne ki?

UnioDex

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Türk sunucularının yabancı sunucular gibi olmasını istedi sanırım admin. Fakat bu tam anlamıyla İMKANSIZ!
Neden mi?
1) Türk'ler avrupalılar kadar çalışkan, kolaya kaçmayan bir toplum olsaydı Minecraft yerine kendi oyunlarımızı oynuyor olurduk.
2) Türkler para verdimi bir karşılık görmek isterler bu yüzden bağış yapan insan fazla bulamazsınız.
3) Ayrıca yabancı serverların %85'i online moddalar yani crackli sunucu yok denilecek kadar az. Türklerde premium sunucuların maksimum kaç kullanıcısı oluyor acaba? Forumda premium sunucular bölümünde sadece 2 konu olmamasının sebebi nedir peki?

Arkada sağlam bir reklam kaynağı olmayan, sıfırdan açılmış bir sunucu kolay olmuyorsa ömrü 1-2 hafta oluyor.

Türkiye'deki Minecraft oyuncularının yaş ortalaması kaç? 11-12 falan. VIP satışlarının %90'ı Mobil Ödeme ile yapılıyor. Eğer VIP satışları olmazsa 16+ server yöneticiler eninde sonunda bu 11-12 yaş çocuklardan sıkılacak ve serverını kapatacak çünkü yaptığı iş ona karşı hiçbir yarar sağlamıyor tam tersine sıkıyor.