Minecraft Türkiye Topluluğu Üzerindeki Saçma Olaylara Değiniyoruz.

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yok kardeş şu sıralar bilgisayarim yok zaten yakinda pre alicam.

._. i like trains and i dislike lapis ._.

Glyphl

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Glyphl olur sanırım :)

LawlietRyuzaki

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Üstelik Bu ülkedeki insanlar Tekkit e aç :) Su an Forumda 2 Tane Tekkit Serveri vardı Bir tanesi isi bıraktı Bir taneside gereksizce serverde lag var diyerek kapattı :) Benim Bildigim Bir sürü hatta sayı bile verebilirim 40 a yakın Tekkit Classic - Attack of the B-Team - Hexxit Serverleri var Ama hepside premium . E madem herkes premium olamıyor . Biri Cıkıp Deseki Ben lapisli server açıp özür dilerimca server işletcegime biraz daha para biriktirip cracked bir tane Attack Of The B-Team serveri açıyım dese fena olmaz aslında :) üstelik degisik hostinglerde deniyebilir bu o serveri açıcak kişiye baglı .

*Edit
''VoltZ Men'' serveri su anda forumda kısa sürede hit almıstınız . Sizede Yazıklar olsun :p

*Edit
Birde Su Son Zamanlarda cıkan Edit item çılgınlığı . Buna bir son verin . Adamın biri 35 tlye vip alıcagına bir tane sharpness 10 kılıc birde pro 8 set falan alıp ortalıgı mahfediyor .

Son düzenleme:

Exo

Gray
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar istediğimiz kadar youtube kanalıyla konuşsakta bir şey değiştiremeyiz. Yapabileceğimiz tek şey iyi sunucu açanları teşvik etmektir.

Glyphl

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Şu onaylı sunucu işi ne zaman yürürlüğe girecek başkanım ?

Jekamon

Marangoz
En iyi cevaplar
0
katılıyorum artık bende bir ANTİ-LAPİS ciyim

Krumb069

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Şimdi şöyle bir olayda var 13-14 yaşında olan kişilere abi diyorsunuz ki çoğu minecraft oynayan insanların yaşı o civarlarda ya da 15-16 ve bazı 20 yaşında insanların server açamayıp 12 yaşındaki bir çocuğun adam gibi bir server açıp hem parasını kazanıp hem de serverini ilerleten kişilerin de olduğunu biliyorsunuz. O yüzden kimseyi küçümsemeye hakkınız yok. 12 yaşında bir çocuk sizden 10 kat daha fazla bilgiye 10 kat daha tecrübeye sahip olabilir. İnsanlar server aça aça kendilerini geliştirip adam gibi server nasıl açılırmış öğrendiler. Neyin ne olup olmadığını öyle öğrendiler. Gördüğünüz server konularının altına küfürler hakaretler kötülemeler yazınca minecraft oynayanların nasıl insanlar olduğunu öğrendiler. Eğer birisi bir server açmışsa onu kötülemeyin sadece uyarın ki adam gibi server açmayı öğrensinler.

Not: Sözüm yorumdaki bazı kişilere
Haklısın katılıyorum iş sadece yaşta değil 18 yaşında olup çok kötü sunucu açan ve rekabet yüzünden başka serverleri hackleyenler de yok değil.

Manga34TR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok Doğru...
Bu Devirde ParaGöz Insan Çok Olduğu Için Donatör Özelliği Biraz zor.
Ayrıca birçok Serverde Kurucuların Yan Char Açtığına Şahit Oldum.
VIPHammaddeler'De Ise DıaBlock Koyan Bile Var. @RecepEfendii Saolsun Redstone Koyuyor Bence Bayağı Adil.
Bende Server Açmıştım Bu Kriterlere Uyuyordu Ayrıca Yaşımda 12 :) En Azandan,Lapis Diamond Gibi Şeyler Koymadım.
Vede Gelelim SimpleVipPerks Bu Plugin Başlı Başına Bir Saçmalık.Resmen Adamı Op Yapıyorsunuz Ya,Kuvvet 3 Nedir Arkadaşım.
SimpleVipPerks Sayesinde,Vıpler Iksır Ne Unuttular!

Notch'la Seflie Çekerken Gönderildi. Saçmaladım Neyse :D

Glyphl

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Viphammadde illa olacaksa redstone koyulur lapis banlanir.

Aykovan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Şimdi konu ile alakalı değilde bir kişinin yorumunu eleştiricem

@ TanerTekinn

Kardeş kaliteli yiz diyorsun güveniliriz diyorsun ben senin bu forumda 2 sayfa spam yaptığını biliyorum. En az 20 tane konu açtın MyCraft ile ilgili tabi 200 küsür kişi girer. Burada gelip insanlara maval okuma çok iyi bir kurucuymuşsun gibi. Skype'dan premium satıyorum filan diyordun bi aralarda, yok arkadaşım minecraft.net i hackledi bedava premium kod var elimde 5 tl den satıyorum filan. Yalan dolan işin.. Bide gelmişsin burada kaliteli insan rolü yapıyorsun. Bizden sunucumuzun mapını istemiştin karşılığında kod filan vercem diye atıp tuttun. Bizde tavşanız ya hemen yedik verdik sana haritayı sonra cevap yok. Kazandığın para helal olmadıkça istersen 1000 lira kazan istersen 1 milyon lira kazan. MyCraft'da insanların hakkına girdin benimde girdin... Burada yok 4 kişiyiz filan. Senin sunucuna da saldırlardı bir ara. O kadar ilgisiz ve bilgisizdin ki group mananer pluginindeki users.yml dosyasını temizlememiş. ElgarL filan moderator serverinde. Millet girip uçuyodu çara spawnı bombalıyodu...