Legend_Fear kullanıcısının son içeriği

1. Legend_Fear

Minecraft | Rehber | 1.8 Bukkit Server Nasıl Kurulur ? (Mutlaka İzleyin)

Sağol Dostum, Ama Dediğim Gibi Ben Bir Yerde Bulamadım O 1.8 Server Dosylararını Bende Bu Yöntemi kullandım Ve Bununda Videosunu Çektim Yani Kısaca Ben Bukkit 1.8 Versionu Çıkarmadı Sanıyordum :DD
  2. Legend_Fear

Minecraft | Rehber | 1.8 Bukkit Server Nasıl Kurulur ? (Mutlaka İzleyin)

KANALIMA ABONE OLMAYI İHMAL ETMEYİNNNN
  3. Legend_Fear

Minecraft | Forum Haritaları | # 1 | Beceriksizlik!!!

ASDAAFGFDAGDASFADGDFSADA :D :D :D
  4. Legend_Fear

peki kardeş önerin için teşekkür ederim
  5. Legend_Fear

LÜTFEN KANALIMA ABONE OLUNN!!! @Crafted @TheProfessional @BesTia @gökçecuq @cbg2002 @Coolkinq12 @__NiqhtRide__ @Glyphl @Sxyen @azlaazxx @Republican Sensei @ByLike77 @lider12 @kumralbayaan @unununium @TheACT @Prospekt @owen_1 @akıllıminecraft @Vienicome @Schaffer79 @ColdFireTR @AtomTR...
  6. Legend_Fear

Minecraft | Rehber | #1 | Yazıcı Nasıl Yapılır

KANALIMA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN!!!! YAPAMAYANLAR YORUMA YAZSINLAR @Crafted @TheProfessional @BesTia @gökçecuq @cbg2002 @Coolkinq12 @__NiqhtRide__ @Glyphl @Sxyen @azlaazxx @Republican Sensei @ByLike77 @lider12 @kumralbayaan @SARI_BUCUR @unununium @TheACT @Prospekt @owen_1...
  7. Legend_Fear

Parkour World | Tum Parkur Maplerinden Farklı!

SAĞOL KARDEŞ :D
  8. Legend_Fear

Parkour World | Tum Parkur Maplerinden Farklı!

Kardeş Videosunu Çekebilirmiyim ?
  9. Legend_Fear

Cold Parkour 1.7.2 Parkur Haritası

Kardeş Bu Haritanın Videosunu Çekebilirmiyim ? (Merak Etme Senin İsmini Falan Hepsini Videoda Söylicem Rahat Ol :D)
  10. Legend_Fear

Elmas Marketi - Minecraft Premium Çekilişi

Arkadaşlar Sadece Şunu Söyleyeceğim Çekilişe Katılan Katılsın Katılmak İstemeyenler de katılmaz burası özgür bir ülke yani bu kadar basit, katılmayacaksınızda kötü yorumlarınızı eksik edin lütfen çünkü sonra kavga küfürleşme vs. şeyler oluyor.
  11. Legend_Fear

istersen katılma kardeşim kafana silah dayamıyorlar ben söyledim ister inan ister inanma şu an elimde hesap. ve zaten çekilişin sonuçları içinde bir video koyacağım.
  12. Legend_Fear

Beki Bunu Göz Önünde Bulunduracağım Teşekkürler. Peki Bunu Göz Önünde Bulunduracağım Teşekkürler.
  13. Legend_Fear

Merhaba arkadaşlar bir çekiliş yapmaya karar verdim lafı uzatmak istemiyorum zaten uzatsamda çoğu kişi okumadan geçiyor :lol:, direk konuya girelim.İlk olarak çekiliş size verdiğim youtube kanalım 150-160 aboneye ulaştığında başlayacaktır Gerekli Bilgi Videoda (Video'ya Gidin) (Youtube Kanalıma...