Elmas Marketi - Minecraft Premium Çekilişi

Başka Çekilişlerde Olsun Mu ?

• Evet

Kullanılan: 3 50.0%
  • Hayır

Kullanılan: 3 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    6

Legend_Fear

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar bir çekiliş yapmaya karar verdim lafı uzatmak istemiyorum zaten uzatsamda çoğu kişi okumadan geçiyor :lol:, direk konuya girelim.İlk olarak çekiliş size verdiğim youtube kanalım 150-160 aboneye ulaştığında başlayacaktır Gerekli Bilgi Videoda
(Video'ya Gidin)
(Youtube Kanalıma Gidin)

Lütfen Bu Formu Eksiksiz Doldurun : Foruma Gitmek İçin Tıklayın

Not: Video Bozuk Olabilir...
Ve İşte Video :

Son düzenleme:
I

Iskekorowakurwa

Ziyaretçi
Bu forumda katilmak icin sart gerektiren cekilisler yasaktir. Forum kurallarini okuyunca kafaniz kopuyor dimi.

Legend_Fear

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Beki Bunu Göz Önünde Bulunduracağım Teşekkürler.[DOUBLEPOST=1416418655,1416418471][/DOUBLEPOST]
Bu forumda katilmak icin sart gerektiren cekilisler yasaktir. Forum kurallarini okuyunca kafaniz kopuyor dimi.
Peki Bunu Göz Önünde Bulunduracağım Teşekkürler.

Son düzenleme:

taygun26

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
160 abone diyorsunuz hepiniz öyle sonra dedem hasta 250 de yapalım beyler olmaz mı deiyip ondan sonra beyler keyi kuzenim kullanmış babam kullanmış diyip geçiyorsunuz akıllandık biz artık.

Legend_Fear

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
160 abone diyorsunuz hepiniz öyle sonra dedem hasta 250 de yapalım beyler olmaz mı deiyip ondan sonra beyler keyi kuzenim kullanmış babam kullanmış diyip geçiyorsunuz akıllandık biz artık.
istersen katılma kardeşim kafana silah dayamıyorlar ben söyledim ister inan ister inanma şu an elimde hesap. ve zaten çekilişin sonuçları içinde bir video koyacağım.

Son düzenleme:

taygun26

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
istersen katılma kardeşim kafana silah dayamıyorlar ben söyledim ister inan ister inanma şu an elimde hesap.
ben zaten yorum yaptım fikrimi söylemedim.[DOUBLEPOST=1416420625,1416420548][/DOUBLEPOST]
Her onune gelene bilip bilmeden iftira atmaktan baska isin yok mu senin?
vardı ondan dolayı ban yedim zaten adamla sohbet ederken 1 ay ben yedim nedende spammış daha önce 1 yıl ban yedim açtığımda uygunsuz konu diye ban bıktım ben napayım ? sohebet etsem ban konu açsam ban napabilirim ?

taygun26

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İnsanlara ters ters cevaplar vermesen ban yemezdin.
konu açıp cevap veriyorsam tamam sohbette sövüyorsam tamamda sizin sorunuz ne beni beğenmiyorsanız göz ardı edin (zaten benim yerimde sen olsaydın forum bozuk diyeceğin kesindi)

Legend_Fear

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Sadece Şunu Söyleyeceğim Çekilişe Katılan Katılsın Katılmak İstemeyenler de katılmaz burası özgür bir ülke yani bu kadar basit, katılmayacaksınızda kötü yorumlarınızı eksik edin lütfen çünkü sonra kavga küfürleşme vs. şeyler oluyor.