Minecraft | Rehber | 1.8 Bukkit Server Nasıl Kurulur ? (Mutlaka İzleyin)

Video Nasıldı

• Çok İyi

Kullanılan: 9 52.9%
  • İyi

Kullanılan: 4 23.5%
  • İdare Eder

Kullanılan: 1 5.9%
  • Kötü

Kullanılan: 3 17.6%

• Kullanılan toplam oy
    17

Ranork

Lapis Toplayıcısı
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Emeğine sağlık.
Videoda anlattığın yol gereksiz uzun ve gui li. Kimseye bu güne kadar gui tavsiye etmedim etmemde. Guiye bile verecek kadar çok raminiz varsa orası ayrı tabi.
https://forum.gamer.com.tr/konu/1-8-craftbukkit-kurulumu-dosya-dahil.235828/ Linkinde bulunan sabit konuda paylaşmış olduğum dosyayı gerekli bat ile çalıştırıp daha etkin ve az bellek harcayan bi sunucuyu açabilirsiniz. Video nu güncellemeni öneririm.

Legend_Fear

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Emeğine sağlık.
Videoda anlattığın yol gereksiz uzun ve gui li. Kimseye bu güne kadar gui tavsiye etmedim etmemde. Guiye bile verecek kadar çok raminiz varsa orası ayrı tabi.
https://forum.gamer.com.tr/konu/1-8-craftbukkit-kurulumu-dosya-dahil.235828/ Linkinde bulunan sabit konuda paylaşmış olduğum dosyayı gerekli bat ile çalıştırıp daha etkin ve az bellek harcayan bi sunucuyu açabilirsiniz. Video nu güncellemeni öneririm.
Sağol Dostum, Ama Dediğim Gibi Ben Bir Yerde Bulamadım O 1.8 Server Dosylararını Bende Bu Yöntemi kullandım Ve Bununda Videosunu Çektim Yani Kısaca Ben Bukkit 1.8 Versionu Çıkarmadı Sanıyordum :DD

Ranork

Lapis Toplayıcısı
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sağol Dostum, Ama Dediğim Gibi Ben Bir Yerde Bulamadım O 1.8 Server Dosylararını Bende Bu Yöntemi kullandım Ve Bununda Videosunu Çektim Yani Kısaca Ben Bukkit 1.8 Versionu Çıkarmadı Sanıyordum :DD
Çıkarmadı zaten, bu bizim güncellediğimiz bir sürüm :)

TheHeist

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Selamın Aleyküm, > Skypem dranklorge_13 sen özelden skypeni atarsan ben kuramadımda bana yardım edermisin ?

iAbod_

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Teşekkürler nice konu.

Kokten

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Güzel güzel nice hocam...