KrzysiekLegia kullanıcısının son içeriği

1. KrzysiekLegia

Play.NorvanGame.xyz | 1.8.X-1.14.2 |Görevler|Kasalar|Clans|Profil|Kasaba|Pazar|Meslekler|Rütbeler ve daha fazlası.....

Pluginler düzensiz görev yok kasalar çalışmıyor warplara beklemeden gidiliyor ayrıca viplere edit itemler var P7 nedir ya hocam hiç uğramayın direk pvp sunucusu açın survival değil bu çünkü
  2. KrzysiekLegia

Kapatılsın

Bir kaç bir şey yapıp açsaydınız pluginleri birinden kopyalamışsınız sunucu açmışsınız cidden sıkıntılı hocam warplara gidilmiyor coin kazanabileceğin bir köylü yokken 3 lvl ineği olan birisi var ormanın girişinde aşırı dengesizlik var sunucuda cidden açmayı düşünüyorsanız bi bakıma alıp...
  3. KrzysiekLegia

KONU SİLİNSİN!

he tamam sadece ultravip de var ise çok normal özür dilerim. 2. olarak map tamamlanmamış pluginler dengesiz beta bile zor olacak bir sunucuyu açmaya çalışıyorsun bence kapatıp biraz güncelleme yap sıfırla öyle aç hatta sıfırlamana gerek yok kimse bir şey yapmamış daha sadece düzelt yeter.
  4. KrzysiekLegia

KONU SİLİNSİN!

p5 set veriyorsunuz demek istiyorum vip de böyle şeylerin olmaması lazım vip almayanlara resmen haksızlık survival zorlukları geçerek kasılmaya çalıştığın bir oyun türüdür vip alıp ormanın girişinde beklemen gereken oyun türü değil
  5. KrzysiekLegia

KONU SİLİNSİN!

Sunucuya girdim baktım kimse yok az ilerledim direk vip bölümü ve vip e p5 set diye bir şey var neden boş olduğunu anladım survival yapmaya çalıştınız harbi demi?
  6. KrzysiekLegia

> Arrival Network | Irklı Survival | Beceriler | Yeni Biyomlar | Zindanlar | Pazar < AKTİF

Konu tasarımınız baya güzel ilk defa 1.7 veya 1.8 den farklı bir sunucuda oyuna başlıyorum siz açana kadar biraz hazırlanmak gerekir.
  7. KrzysiekLegia

[1.8] BuntoCraft.AxitrBilisim.Com | Sut Inekleri | Tarım | OtoSat Menusu | Ve Daha Fazlası Icerde

Mimar dan önce pluginlere bakabilecek birisini bulsa çok daha iyi olur hepsi hazır beleş pluginler meslek sistemi bile daha Türkçe değil onun haricinde 30 tl lik vip e korunma 5 kırılmazlılık 5 veren bir satışları var ver 30 tl yi ormanda bekle önüne geleni kes der gibi olmuş hatta ininal ile 25...
  8. KrzysiekLegia

Bugünkü rezillik atacraft

Harbi saçmalık birde özelden yazıyor :)
  9. KrzysiekLegia

Aventis Minecraft Survival Sunucusu - Yenilenen altyapısı ile eşsiz eğlence!

Merhaba arkadaşım sunucunun bir oyuncusuyum ama forumunda aktif bir takipçisiyim sen baya bir konuya bugün yorum yapıp hemen hemen hepsini kötü olarka nitelendirmiş sin kendi sunucun var onu mu öne çıkarmayı düşünüyorsun veya fikrini açık bir şekilde güzelce ifade etmeyi bilmiyor musun Türkiye...
  10. KrzysiekLegia

ben daha demin sorunsuzca girdim oyladım yönetimden birisiyle konuşun bence o durum için
  11. KrzysiekLegia

Survival sevenler için baya iyi bir sunucu tebrikler yemek felan vermemeniz zorluğunu arttırmış başarılı.
  12. KrzysiekLegia

[KAPALI][TWPNW] Faction Degil Survival Olduk! Koylu Ticaret-0 Lag-1.7/1.8-Report Özelligi-ChatKoruma

sunucu 1.8 de ve 1.7.10 da görünmüyor 1.7.2 ve 1.7.3 de de crash veriyor başka server lara girebiliyorum sorun sadece bunda halledebilir misiniz?
  13. KrzysiekLegia

NightCraft.Nitrado.Net / İpeksi / Köylü Takas / %100 Survival %100 Eğlence

Konu çöp desem çöpteki konulara ayıp olur bu ne be abi hayatımda böyle kötü 2 konu görmedim zaten ikisi de aynı elden çıkma :)
  14. KrzysiekLegia

Excalibur Survivalin Yeni Adresi /İpeksi/Köylü Takas/Team/%100 Survival %100 Eğlence

Konu tanıtımı olmamış kardeşim daha önce hiç mi konu açmadın veya hiç mi bi konuda resim paylaşmadın biraz bilgi sahibi ol ön izleme felan yap :) Birde resimleri tekrar çek link tekiler de kötü F1 kullan mümkünse.
  15. KrzysiekLegia

[sonMİLAS] - 1.8 - Hayatta Kalma Sunucu - İP : 151.80.237.82 - DUYURU: Görev Sistemi Geldi !

Sizin konuşmaya pek hakkınız var mı bilinmiyor aslında kıskançlık yapıp server a bot bile attınız server kötü olsa böyle bir şeye ihtiyaç duymazsınız ama eminsiniz sizin server dan daha iyi bu yüzden yaptıklarınız boşa ne yaparsanız yapın sizden her zaman daha iyi olucaklar. Canım arkadaşım...