KONU SİLİNSİN!

Rozenberg

Dovahkiin RPG
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
cooltext273664056107495.png

Öncelikle Merhabalar Ben Ercüment İlk Defa Sunucu Açıyorum Ve Bu Açılışta Senide Görmek İsterim :) Sunucunun Özeliklerinden Bahsedelim.
RAM: 4GB Ram Survilval İçin Uygundur.
SLOT: 40 Arttırılabilir.
VERSİYON: 1.8.8

Pluginlerimiz.

SPAWNERS: Spawnerleri Kırabilirsiniz.
KASA: Eventten Buldugunuz Anahtar İle Kasalarımızı Açabilirsiniz ( Bize Ait Plugin )
TRADİNG: Takas Yaparken Korkmaya Son Trading Pluginimiz ile rahatça takas yapabilirsiniz.
ChestShop: Kendi Dükkanınızı Kurup Eşya Satabilirsiniz.
Gerisi Temel Plugindir. Daha Plugin Eklenecektir.

Serverimizden Görüntüler
Spawnımız : Alıntı Olucağına Kendimiz Yapalım dedik ( Geliştirilecektir)

spawn.png

Ormanımız: Tamamen Bize Özgüdür Yine Tatlı Ve Şirin Oldu :)
orman.png

Güvenli Nether Portalımız: Yeni Başladıysanız Ve Obsidyen Bulamadıysanız Veya Yapmak İstemiyorsanız Burası Size Göre :)
nether.png

Bize Ait Kasa Pluginin Görüntüleri:
kasalar1.png
2018-01-31_18.51.11.png

Kolay Warp Plugini /warp Yazarak Menüye Erişebilirsiniz :)
warp.png

Yepyeni Pluginler Eklencektir Şimdilik Bukadardır.
YETKİLİLERİMİZ :
Rozenberg : Kurucu

George : Admin
Orwell : Moderator

Birtek Siz Eksiksiniz : WitcherCraft.kodzer.net

Moderatör tarafından düzenlendi:

Ozi Başkan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Çook eksiğiniz var ilk sunucu deneyiminiz olduğunu söylediğiniz için pek bi eleştiri yapmak istemiyorum, başarılar dilerim.

Yinede eklemek istiyorumki, survival sunucuları daha kötü hal almasını istemediğimden en rahatsız olduğum konuya değinmek istiyorum.
Survival sunucu adı üzerinde ( VİLLAGER KÖY , KASABA , EL ZANAAT ŞEHRİ ) olarak nitelendirdiğimiz yapılardan oluşmaktadır.
Sunucunuzda ormana eklediğiniz yapılar şirinlikten daha çok survival sunucularına yapılan hareket olarak görüyorum bu benim şahşi fikrim.
Bahsettiğim yapılar ;

lütfen survival sunucuları açarken pluginler gibi Forum konunuza ve düzeninize ayrıca oyun içi yapıtlarınızada aynı özeni göstermeniz dileğiyle, Yapınız kötü olsa bile oyun için Köylülerin yaşadığı yeri bile kopyalasanız daha iyi görünecektir bundan eminim, Yorumu hiçbir art niyet olmadan yazdığımı belirteyim, lütfen konu sahibi yanlış anlamasın ilk sunucu deneyiminiz olduğunu yazmışsınız bende bunlara dikkat edilmesini istedimki sizlerden sonra açılacak olan sunucularda bu tarz ilerlerse vay halimize. başarılar diliyorum.

Son düzenleme:

Rozenberg

Dovahkiin RPG
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Değerli yorumun için teşekkürler. Eksiklerimizi bildirebilirsiniz .

Sızı anlıyorum. Buildleri beğenmiyor olabilirsiniz. Ama ben herseyın ortamda bittiğini düşünüyorum. Ama o kadar da kotu değil bence yorum için Teşekkürler.

MineTURKNetwork

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yapılar geliştirilmeli survival için gerekli pluginler koyulmalı ve en azından kasa plugini'ne bize ait plugin biraz garip olmuş birde yazım hatası var survilval yazmışsınız.

AjStyles

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
cratesplus plugini kardeşim o kimi kazıklıyorsun ? bu sunucudan daha iyi sistemleri olan bir sunucuyu 2015 te açmıştım hala bu pluginleri kullanan sunucular görmek canımı yakıyor

NaikiTheDovah

Ender Dragon Trainer
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Warp ormadaki yapilari spawna koymalisiniz bence

Rozenberg

Dovahkiin RPG
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Buıldlerı Geliştiricez Arkadaşlar
Warp ormadaki yapilari spawna koymalisiniz bence

Forum sadece Açıldık amaclıdır.

cratesplus plugini kardeşim o kimi kazıklıyorsun ? bu sunucudan daha iyi sistemleri olan bir sunucuyu 2015 te açmıştım hala bu pluginleri kullanan sunucular görmek canımı yakıyor
CratesPlusun üstüne skrıpt yaptım ayriyetten değerli yorumun için teşekkürler.

Yapılar geliştirilmeli survival için gerekli pluginler koyulmalı ve en azından kasa plugini'ne bize ait plugin biraz garip olmuş birde yazım hatası var survilval yazmışsınız.
Cratesplusun üstüne scrıpt yapılmıştır. Buildler geliştirilecek Pluginler Eklenecektir. Teşekkürler.

KrzysiekLegia

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucuya girdim baktım kimse yok az ilerledim direk vip bölümü ve vip e p5 set diye bir şey var neden boş olduğunu anladım survival yapmaya çalıştınız harbi demi?

Rozenberg

Dovahkiin RPG
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Survilval için gerekli pluginler derken

Sunucuya girdim baktım kimse yok az ilerledim direk vip bölümü ve vip e p5 set diye bir şey var neden boş olduğunu anladım survival yapmaya çalıştınız harbi demi?
Demek istediğinizi anlamadım ?

Spawn Düzenlenecektır pek fazla zamanım yoktu ve boş olmasının sebebi Yeni açılmamız.

KrzysiekLegia

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Survilval için gerekli pluginler derken

Demek istediğinizi anlamadım ?
p5 set veriyorsunuz demek istiyorum vip de böyle şeylerin olmaması lazım vip almayanlara resmen haksızlık survival zorlukları geçerek kasılmaya çalıştığın bir oyun türüdür vip alıp ormanın girişinde beklemen gereken oyun türü değil

Rozenberg

Dovahkiin RPG
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
p5 set veriyorsunuz demek istiyorum vip de böyle şeylerin olmaması lazım vip almayanlara resmen haksızlık survival zorlukları geçerek kasılmaya çalıştığın bir oyun türüdür vip alıp ormanın girişinde beklemen gereken oyun türü değil
Kesinlikle haklısınız ve sadece ultravipte bulunuyor p5.

KrzysiekLegia

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kesinlikle haklısınız ve sadece ultravipte bulunuyor p5.
he tamam sadece ultravip de var ise çok normal özür dilerim.
2. olarak map tamamlanmamış pluginler dengesiz beta bile zor olacak bir sunucuyu açmaya çalışıyorsun bence kapatıp biraz güncelleme yap sıfırla öyle aç hatta sıfırlamana gerek yok kimse bir şey yapmamış daha sadece düzelt yeter.

Rozenberg

Dovahkiin RPG
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
he tamam sadece ultravip de var ise çok normal özür dilerim.
2. olarak map tamamlanmamış pluginler dengesiz beta bile zor olacak bir sunucuyu açmaya çalışıyorsun bence kapatıp biraz güncelleme yap sıfırla öyle aç hatta sıfırlamana gerek yok kimse bir şey yapmamış daha sadece düzelt yeter.
Pluginler Düzenlidir. Maplar Tekrardan Ele Alınıcaktır İlginiz İçin Teşekkürler.