Aventis Minecraft Survival Sunucusu - Yenilenen altyapısı ile eşsiz eğlence!

nigs

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kopyalanabilir sunucu adresi: 46.20.1.139:1190 - 1.8 - 100 kişilik kapasite
Merhaba tüm forum sakinleri,

Aventis Oyun Sunucuları olarak verdiğimiz karar doğrultusunda Minecraft sektörünüde geçiş sağlamış bulunuyoruz. Uzun zamanlar öncesine kadar Minecraft platformunda bulunan sadece survival sunucularından şuanlık dönemde neredeyse hiç eser yok. Aventis ekibi olarak sizlere 2017 yılında eski dönemleri tattırmak, eğlenceli ortam sunmak için elimizden gelen herşeyi yapıyoruz. Yenilikçi bir kafa yapısıyla ilerleyen ekibimiz ile sizler için sonuna kadar uğraşmayı hedefliyoruz.

Gerek Minecraft üzerinde gerekse diğer platformlarda özel üyelik alan oyuncularımızı aşırı yücelterek alamayan oyuncularımızı mağdur etmemek için herşeyi yaptığımızı belirtmek isteriz.

Aventis Survival sunucumuzda tamamen eski zamanlarda kullanılan ekonomi sistemi ile keyifli vakit geçirmenizi hedefliyoruz. Çoğu kullanıcının bu ekonomi sisteminden haberdar olmadığını düşünerek açıklamak istiyorum; eski dönemlerde olan "Tarım ile para kazanma" sistemi ile eğlenceli bir ekonomi ile sizlere oyun deneyimi sunuyoruz.

Ayrıca, bizler biliyoruz ki iyi sunucu iyi yönetim ve bilgiyle olur. Bilgimiz ve yönetme becerilerimizle üç kişilik bir minecraft ekibinden oluşuyoruz. Nigs ve matta sunucu sahibi, CanAbi ise sunucu yöneticisidir.

Son düzenleme:

NaikiTheDovah

Ender Dragon Trainer
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu tasarımınız guzel fakat sunucu ile ilgili cok az bilgi verilmis ^_^

KingplayerTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu cidden eskiyi hatırlatıyor.Kit yemek yok bu çok güzel Bazı sunucular var ve kit yemek yazınca 1 stack yemek geliyor.Ve tarıma dayalı buda çok güzel olmuş.
Sunucunuz çok güzel başarılarınızın devamını dilerim.Oyun nickim xGGez :)

MrHappy

belki de bundan, artık hüznü ve acıyı paylaşıyoruz
En iyi cevaplar
0
Başarılarının devamını dilerim, bir sorunun olursa bir özel mesaj uzağındayım :)

Bycakr

Ağır Eleştirici
En iyi cevaplar
1
Konuyu tasarımı hoş görünüyor fakat çok kısa bilgi vermeniz kötü olmuş
Ek bilgi verip daha iyi yerlere gelebileceğinizi düşünüyorum.
Platformda başarılar dilerim.

Vertex

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Bir SA:MP sunucu sahibi gibisin (zaten öylesin galiba), her şeyi kısa tutar ve hemen web sitesini verir :D (genel olarak böyle sa:mp'da)
SA:MP anılarım depreşti... Teşekkürler

Sunucunuzu geliştirmelisiniz, bi sorun olursa özel mesaj yolu ile bana ulaşabilirsin. Başarılar

nigs

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Öncelikle tüm değerli yorumlarınız için teşekkür eder, ekip adına herkesin bayramını kutlarım. Sunucu tanıtımında her zaman sadelikten yana olmamız gerektiğini düşündük ve bu yönde ilerlemeler gösterdik. Belki bu olay bazı eksikliklere yol açmış olabilir, özel mesaj ile bunları tarafıma iletirseniz düzeltmek, geliştirmek için elimizden geleni yaparız.
@Vertex , Ayrıca evet, Aventis Oyun Sunucuları adı altında SA:MP sunucumuz mevcut. (( www.aventisroleplay.com))

https://www.upload.ee/image/7163045/kanli_savas_basliyor_.png

27.06.2017 - 17:59
10.000 blok alanı düzeltip, evlerini mimar eden bu adamlar tam tamına 15 saat uğraştılar! Bu adamlar saygıyı hakediyor. Sunucumuzdan bazı kesitleri sizlerle paylaşmak istedik.^_^

KrzysiekLegia

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Survival sevenler için baya iyi bir sunucu tebrikler yemek felan vermemeniz zorluğunu arttırmış başarılı.

_Randy1_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kaliteli duruyor, geleceğim.

Ekleme: "Bot attack detect, please try again in 5 minutes!" hata mesajını aldığımdan dolayı servera giremiyorum.

Son düzenleme:

KrzysiekLegia

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kaliteli duruyor, geleceğim.

Ekleme: "Bot attack detect, please try again in 5 minutes!" hata mesajını aldığımdan dolayı servera giremiyorum.
ben daha demin sorunsuzca girdim oyladım yönetimden birisiyle konuşun bence o durum için

nigs

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba, değerli yorumlarınız için ekip adına teşekkür ederim.
@_Randy1_ , eğer ki sunucuya bir anda üç veya üçten fazla kişi bağlanmaya çalışırsa bot korumalarımız sunucuyu whitelist'a alıyor. Bu süre zarfında önceden sunucuda vakit geçirebilmiş kişiler giriyor ve ilk girecekler için belirli bir süre bekletiyor. Eğer sorununuz devam ediyorsa özel mesaj yoluyla bizimle iletişime geçebilirsiniz. Daha hızlı cevap alabilmek için ise [email protected]

Cool_Dani

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Versiyon 1.8 mi Enson versiyona geçin 1.8 Kasilmayan Kalmaz X ray hack aç kas dia diz p4 2 saat te ? lütfen biraz farkli olun

Son düzenleme:

KrzysiekLegia

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Versiyon Berbat 1.8 mi Enson versiyona geçin 1.8 Kasilmayan Kalmaz X ray hack aç kas dia diz p4 2 saat te ? lütfen biraz farkli olun
Merhaba arkadaşım sunucunun bir oyuncusuyum ama forumunda aktif bir takipçisiyim sen baya bir konuya bugün yorum yapıp hemen hemen hepsini kötü olarka nitelendirmiş sin kendi sunucun var onu mu öne çıkarmayı düşünüyorsun veya fikrini açık bir şekilde güzelce ifade etmeyi bilmiyor musun Türkiye de ki genel sunucular 1.7 veya 1.8 dir türk insanı bunlardan sonra çıkan versiyonları pek beğenenemedi ama seni de anlıyorum ileri ki versiyonlarda oynamak istiyorsunuz bence senin gibi olan birçok kişide var oynadığım süre boyunca sunucunun yetkilileri oyuncuları dinliyor veya öyle gibi yapıyorlar bence bunu sunucuya bir bildiri olarak verebilirsin ve eminim birçok kişi seninle aynı fikirde olursa yetkili merciler de sunucunun ileri versiyonlarına geçişini yapar direk 1.11 lere çıkarmasa da 1.9 1.10 diye yavaş yavaş ilerletip bize uygulayabilirler.

nigs

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Öncelikle tekrardan yorumlarınız için teşekkürler. Bizler sunucuyu açarken her zaman yenilikçi olmayı, beklentiler doğrultusunda hareket etmeyi hedefledik ve şu an bu hedefimiz doğrultusunda hareket etmeye devam ediyoruz. Sunucuyu açarken herşeyi hali hazırda yapılmış, her sunucuda olan plugin paketleriyle yapmadık, özelleştirdik. Bu yüzdendir ki yarın bi haftamız olacak "beta" sürecinde devam ediyoruz, kısa bir süre içerisinde de v.0.1 sürümünü sizlerle paylaşacağız. Versiyon konusunda ise şimdilik tutumumuz nettir, değişmeyecektir. Minecraft'ın sürüm attıkça oyunun eski halinden sapması ve birçok hatalara sebebiyet vermesi ve bizim de yeni versiyonlara alışamamız bu durumu daha da tetikliyor. Fakat dediğimiz gibi beklentiler, yenilikler. Bu olay yakın bir zaman içerisinde düşünülmese de ileriki zamanlarda tekrardan söz konusu olabilir.
Sevgili @Cool_Dani , kısaca neden 1.8? sorunu cevapladım, umarım yardımcı olabilmişimdir. Tekrardan yorumun için teşekkür ederim. :hodor: