fenerbahceli07 kullanıcısının son içeriği

1. F

[7/24] NatroCRAFT -- 94.23.1.143:686 -- 0 lag garantisi. --40 KİŞİLİK--

kardeşim iyide minecraft 1.5 e geçiş yaptı senin server hala 1.4.6 yani 2 sürüm öncesinden kalma bir server.
  2. F

Winddows 8'de Minecraft Çalışmıyor Lütfen Yardım Edin!!

ya beyler win8 e gidip win7 driverları atarsanız minecraft ve diğer oyunlar sizce çalışırmı?Win8 driverlarının hepsini(çıkanların)yükleyin.Ne kadar driver varsa.Tabi durum pcden pcye değişiyor ama.Hepsini yükleyin.Bakın o zaman hangi oyun win8de çalışmıyo :DBu arada genel konuşmadım üstünüze...
  3. F

[Doku Paketi] Life HD | 1.4.7

Corvus o senin ekran kartı driverlarından kaynaklanıyor. Ekran kartı driverlarını internetten indirip yüklemen gerekiyor.ATI Nvidia artık hangi ekra kartına sahipsen ona uygun driverları indireceksin.Yoksa çalışmaz. Ve lütfen konuyu dağıtma!!!
  4. F

Herobrine Olayı

ya hiç dinlemiyonuzmu beyler herobrine sadece alphada vardi ve beta 1.6.6 da kaldirildi.Betayi saymiyorum zaten.
  5. F

herobirine nedir? onun hakkında uydurduğum hikaye

Herobrine Dostu o bir skin gerçekte herobrine bir bug.Oyunda canvar olarak yok yani bugdan ibaret.Senin dediğin skin.Ve lütfen SPAM yapma.
  6. F

herobrine gerçek oldu(1.8.1)

Beyler zaten herobrine bugdan oluşmakta.Alpha versionlarında gerçektende bizi izliyordu.Ama bi halt yapamıyodu :D
  7. F

[hikaye]herobrine'la Karşılaşmam

Yani bi hikayeyi kötülemek için,bi adamla uğraşmak için,onu sinir etmek için elinizden geleni yapıyorsunuz.B*k mu varda adamı kötülüyorsunuz???Forumda saygı sevgi kalmamış ya.Kusura bakmayın Mod ve Adminler size bir lafım yok ancak forumun üyeleri bu şekilde oldukça biz daha ne yapalım???
  8. F

Herobrine Olayı

Bir herobrine uzmanıyımdır. Herobrine bir BUGDUR!!! tam 1928793478698475682087346586490 kez söyledim.
  9. F

Herobrine

Beyler benim soru-cevap konum var orada herobrinenin ne olduğu yazıyor. minecraftta sürümleri şöyle sıralayabiliriz: PC-Gamer Demo-Alpha-Beta-Full/Pre-Release Özel Sürümler:Snapshot Şu anda oynadığımız Full/Pre-Release versiyonlarıdır. Normalde bu herobrine denen mantıksız yaratık bir...
  10. F

herobirine nedir? onun hakkında uydurduğum hikaye

herobrine bir bugdur beyler gerçek değildir sadece minecraftın alpha versionlarında vardı.
  11. F

her şey Burda tekkit Crack Technic Hack-Slash Mine Ve Video Serileri

Küfür edilecek bir durum yok!!!
  12. F

En az 10 modlu minecraft.jar

beyler bi tarihe bakında konuşun ya :D
  13. F

23 Modlu Minecraft Sağlamdır Saçma Modlar Yokdur Bakmadan Geçme

848mehmet848 her virüs bilgisayarı çökertmez.Zaten virüs yok.Konu dağılmasın diye virüs çeşitlerini söylemeyeceğim kusura bakmayın.
  14. F

Water-craft Açıldı

arkadaşım whitelist kaldırıldı diyosun whitelist var
  15. F

1.4.4 Claysoliders, Toomanyitems Ve Modloader 1.4.4

Bunları indirmeden çıkardığım sorun bu: 1.ModLoader sürümü Minecraft sürümüne uymuyor.(Ayrıca modlarda öyle.) 2.Kullanıcılar tam olarak bilgilendirilmemiş. 3.Modların 1.4.4 uyumlu olduğuna eminmisin??? Bunları bir kontrol et.