herobrine gerçek oldu(1.8.1)

Observerq

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Hala Herobrine'in gerçek olduğunu iddaa edenler mi var ya? Onu geçtim hala herobrine konusunda tartışma yapan mı var? Ayrıca 13 yaşında olup İngilizcenin 100 olması pek bir şey değiştirmiyor açıkçası :D

hpg62

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
ya herobrine gerçek 2 yıldır minecraft oynuyorum heryerde görüyorum bi madene indiğimde en az 1 kere görüom görürsem resmini çekip atarım 1.2.5 de war 1.4.6 da da

Erenq

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
  • o hep vrdı kaldırılmadı ve kaldırılmiycakta güvenin bana minecraftı kuran dedi kaldırılmıycak

fenerbahceli07

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Beyler zaten herobrine bugdan oluşmakta.Alpha versionlarında gerçektende bizi izliyordu.Ama bi halt yapamıyodu :D

enesarda

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Beyler konuyu sapittiniz herobrine diye bişi doğmadi dünyayi tanimadi annesinin karnindan bile çikmadi :D [Soğuk espiri]
Oyun 2010 da kuruldugunda daha acemiydi [Call of duty in ilk versiyonu gibi ben sevmedim sadece...]O siralar siz bilmessiniz ama daha elmas altin kapi yatak vb yoktu sadece çim ve taş vardi.Ama onlarda çooooooooook büyük bi meteor çarpmiş gibi taşlar sonra alpha geldi.İlk kar veya şimşek çakmadigi için hava genellikle güzel görünmüyordu.Ondan herkes sisli yapardi.Ve biri trolololo yapmak istegini içinden geçirdi.Livestreamda herobrine görüp 10 dk mola verdi.Tabi bu trolololo amcamiz mikrafonu kapamayi unutmuş,izleyenler onu duymuştu [Çaktirma arada MUŞ var :) :) ] Ve bu bizim danganalak herobrine ünlü oldu olay buuuuuuuuuuuu!herobrine diye bişi doğmadi dünyayi tanimadi annesinin karnindan bile çikmadi.Bence herobrine var diyenler lütfen sussun.

ulrade99

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
hacı o her versyonda var notc onu düzeltememiş bide notcun espirisi dien arkdaşa herobrine notchun ölü kardeşi
2 alpha versionunda vardi isde kanıt
evet alpha versiyonda oyunda vardı,notch şaka için eklemişti ama oyunculardan şikayet geldi ve çoğu insan oyunu bırakıyordu.Notch da kaldırmak zorunda kaldı ve bu yüzden sürümlerde Removed Herobrine yazar çünkü Notch insanları herobrine nın kaldırıldığına inandırmaya çalışıyor.

adilyasar321

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Awesome! I've just received my free minecraft giftcode!

>> minecraftnow.us <<

B

Brkelbk

Ziyaretçi
İçim bayıldı son birkaç gündür forumdaki Herobrine sohbetinden... 1.8.1 versyonunda yoktu! Ne de başka bir beta versyonunda.Her yeni gelen güncellemede "Removed Herbrine" kaldırıldı yazar.Bu Notch'un şakasını devam ettirişidir tabi bazı abiler için "Notch böyle diyip bizi kandırıyor bence var." diyerek konu açıp mesaj kasmak için bir yol.

Not:Bu sözlerim sadece üstüne alınanlaradır.
Kardeşim Sen 1.8 oynadınmıda konuşuyorsun ?? Biz Malızda bitek senmi akıllısın ? Herobrine 1.9 da kaldırıldı ve o versiyona kadar da vardı.şu an oyunda herobrine çıkma olasılığı 000000.1% ya alphada veya betalarda çıkar ya da mod yüklersen çıkar onun dışında herobrine vardı başkalarından duyup buraya yalandan yazma...

Amaaan zaten saçma sapan bi konu uzatmayalım arkadaşlar ! bu konu 2015 e kadar sürer gider.

minecraft tutkunu

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
bence onların tek amacı herobrineyi çıkartmış gibi yapıp sonra o hep geri dönüyor gibi ğöstermek

ben geldim Minecraft

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
removed herobrine demek türkçesi kaldırıldı herobrine zaten kaldırılmıştır diye düşünüyodum :)