Herobrine Olayı

bLuShark

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Valla dünyada bi karbondioksit bitmez bide herobrine gördüm dien, ilgileri toplamak isteyen ama buna rağmen bir haltı beceremeyen 10 yaşındaki bebeler...

Manyakwolf

հεгօաօlբ
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Beyler az mantıklı olun herobrine olsa görürlerde dedikleri gibi çok eski sürümlerde vardı ama sonradan kaldırıldı olay bitti daha ne inancı bu ?

ahahahaha herobrine olsa görürlerdi öylemi ahahahahaha gördüklerinde niye inanmıyosunuz öyleyse ?

Praetorian

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
ahahahaha herobrine olsa görürlerdi öylemi ahahahahaha gördüklerinde niye inanmıyosunuz öyleyse ?

Kim görüyo ya iyimisin sen ? adamlar ya mod ile yada arkadaşları ile çektikleri fotoğrafları koyup herobrine gördüm diyor sen neyin kafasını yaşıyorsun yahu ?

bLuShark

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0

mendirin123

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Hayır insanların nicknamesini kulanınca oluyor bu name change launchere özel bir şey örneğin ismini mendirin123 yaparsan profil fotomdaki skini kullanırsın

bartu_can

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Şey Aslında Skin İnternetiniz Varsa İsime Herobrine Yazın Ben Kullanıyom :) Hoşuma Gidio Unuttumda Korkuyom Bağırıyom :D

fenerbahceli07

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bir herobrine uzmanıyımdır.

Herobrine bir BUGDUR!!!

tam 1928793478698475682087346586490 kez söyledim.

CeyhunU

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Herobrine gördüğümüzde genelde kızıltaş meşlaesinden yapılmış bir yol ve ışık taşı ile yazılmış H harfi görcez diye biliyorumda bu ne. Mod kullanmıyom bile.
2013-01-27_07.31.38.png

Herobrine Dostu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Beyler Bu Arada Nick Kısmına Notch Falan Yazıncada Oluyo Bunlar Skin Ancak Minecraftı Oynayan Önemli Önemsiz İsimlerinde Skinleri Web Sitesine Ekli Zaten Herobrine de Ekli Yani Oyunda Böyle Bi Mob Var Olma Şansı %25 Artar Bence
var evet ben herobrine olarak oynuyorum

CeyhunU

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Survialda 4 demir set 1 altın kılıç ve 2 tahta kazma gitti sandıktan :( ve evim yandı.