ZsCraft | Silahlarla Dolu Açlık Oyunları Macerası | zscraft.nitrado.net | 1.7.X

Server Tutar mı Güzel mi ?

• Server Güzel Tutar :)

• Server Kötü Tutmaz :/ (Sebebinide Yazarsanız Sevinirim :) )

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

ZsCraft

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
pvp adam savrulmuyor yani hack bidebu kitler neden çok pahalı :D[DOUBLEPOST=1420708300,1420708218][/DOUBLEPOST]Eğer rehber alımı varsa olabilirim (deneme rehber bir deneyin .) ) Mute komutlarını bilirim serverde onlineyim hep :)[DOUBLEPOST=1420708710][/DOUBLEPOST]Yetkililer öyle ayıp küfür ediyorlar ki artık multiplayerden soğudum,artık ben nedeyim?
Kitler Pahalı Çünkü Aldığın Zaman Kalıcı Oluyor
pvp_adam Hile Değil Scout'un Silahı Savrulmayı Engelliyor ve Şu Küfür İşinden Gerçekten Bıktım Usandım :/[DOUBLEPOST=1420715824][/DOUBLEPOST]bu arada sansürsüz halini koyarmısın ? yada özelden atarmısın

MuRaTT

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
coban_yıldızı16 ben orda küfür etmedim zaten adamlar yazacagıma anamlar yazmışım küfür deil bide yetki almak için beni kötülüyosunuz ya allah bunları görüyo ve sıraat köprüsünde bunlar değerlendirilecek.

ZsCraft

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
resmi atarmısın bakmak istiyorum

ZsCraft

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
BAKIMDA GELENLER...
*Wolter,MiniGun,JetPack,Suikastcı Bıçağı,Piton Silahları Eklendi
*Yeni Kitler Eklendi
*Oyun Başlamadan Önce Eğilerek Uçarak Etrafı Gezebilirsiniz
*
BEYLER LÜTFEN SERVERE GİRMEYİN BEN REKLAMCIYDIM SERVERİ 50KİŞ YAPTIM FULLEDİM VE BANA SİMDİ İP-BAN ATTI LÜTFEN ACIMANIZ VARSA O ADAMIN SERVERİNE GİRMEYİN[DOUBLEPOST=1421159882,1421159687][/DOUBLEPOST]BEYLER LÜTFEN SERVERE GİRMEYİN BEN REKLAMCIYDIM SERVERİ 50KİŞ YAPTIM FULLEDİM VE BANA SİMDİ İP-BAN ATTI LÜTFEN ACIMANIZ VARSA O ADAMIN SERVERİNE GİRMEYİN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.....................((((lütfen))))[DOUBLEPOST=1421159948][/DOUBLEPOST]BEYLER LÜTFEN SERVERE GİRMEYİN BEN REKLAMCIYDIM SERVERİ 50KİŞ YAPTIM FULLEDİM VE BANA SİMDİ İP-BAN ATTI LÜTFEN ACIMANIZ VARSA O ADAMIN SERVERİNE GİRMEYİN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...........((((lütfen)))
Bunları Neden Yaptığımıda Yazı Vereydin İyidi Dur Senin Yerine Anlatayım

1- 50/50 İçin Reklamcılıktan Fazlasını İstiyordu (Reklamcı ve Rehberde VIP Yetkileri Var Zaten)
2- Sponsor Tagı İstiyordu (Doğdurudur 50/50 Yapınca Vericem Dedim Tagı Ama 1 Hafta Önceki Serverin Hali İle Şimdiki Sunucunun Hali Bir Mi ? )
3- /start /gm /tp Yetkilerini İstiyordu ki Ben Bile Sunucuda Bu Komutları Kullanmıyorum !
4- Sürekli Beni Tehtid Ediyordu Sunucunun Reklamlarını Kestim Serveri Kötüledim Diye
5- IP Ban Atıncada Nolur Aç Diyende Ben DEĞİLDİM DEMİ ? Sana Tavsiyem Yorumunu Geri Çek !

CrafterMan24

Arduino is my life :C
En iyi cevaplar
0
BAKIMDA GELENLER...
*Wolter,MiniGun,JetPack,Suikastcı Bıçağı,Piton Silahları Eklendi
*Yeni Kitler Eklendi
*Oyun Başlamadan Önce Eğilerek Uçarak Etrafı Gezebilirsiniz
*

Bunları Neden Yaptığımıda Yazı Vereydin İyidi Dur Senin Yerine Anlatayım

1- 50/50 İçin Reklamcılıktan Fazlasını İstiyordu (Reklamcı ve Rehberde VIP Yetkileri Var Zaten)
2- Sponsor Tagı İstiyordu (Doğdurudur 50/50 Yapınca Vericem Dedim Tagı Ama 1 Hafta Önceki Serverin Hali İle Şimdiki Sunucunun Hali Bir Mi ? )
3- /start /gm /tp Yetkilerini İstiyordu ki Ben Bile Sunucuda Bu Komutları Kullanmıyorum !
4- Sürekli Beni Tehtid Ediyordu Sunucunun Reklamlarını Kestim Serveri Kötüledim Diye
5- IP Ban Atıncada Nolur Aç Diyende Ben DEĞİLDİM DEMİ ? Sana Tavsiyem Yorumunu Geri Çek !

Kurucunun serveri umursadığı yok. Server çöktü kimse bakmıyor bile. Ne kurucusu ne yardımcısı geliyor. VIP alacaktım kurucuyu bekliyordum bu umursamazlığı gördükten sonra vazgeçtim. Güzelim server elden gidiyor adeta. VIP almaya değer tek server diye düşünüyordum. Server iyi mükemmel. Ancak kurucu umursamaz.

ZsCraft

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kurucunun serveri umursadığı yok. Server çöktü kimse bakmıyor bile. Ne kurucusu ne yardımcısı geliyor. VIP alacaktım kurucuyu bekliyordum bu umursamazlığı gördükten sonra vazgeçtim. Güzelim server elden gidiyor adeta. VIP almaya değer tek server diye düşünüyordum. Server iyi mükemmel. Ancak kurucu umursamaz.
ben umursamaz degilim herkesle olabildigince ilgilenmeye calisiyorum ama bilgisayarım arzalandigi icin 1 haftadir PC goremiyor yuzum verecez bilgisayarciya yarin yapsin ben yapamadim sunucuyuda buyuk ihtimal degistirecem telefondan baktigim kadariyla sunucu surekli 5-10 kisi hatta 2-3 kisi su bilgisayar bozulmayaydi eydi :/

CrafterMan24

En iyi cevaplar
0
ben umursamaz degilim herkesle olabildigince ilgilenmeye calisiyorum ama bilgisayarım arzalandigi icin 1 haftadir PC goremiyor yuzum verecez bilgisayarciya yarin yapsin ben yapamadim sunucuyuda buyuk ihtimal degistirecem telefondan baktigim kadariyla sunucu surekli 5-10 kisi hatta 2-3 kisi su bilgisayar bozulmayaydi eydi :/
Sunucu sürekli 5-10 kişi 2-3 kişi değil. Sen yokken biz 25-40 kişi arasında oynadık. Bence sunucuyu değiştirme. Tam yeni yeni tutulmaya başlamıştı.

Xeguwes

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Server batmış açık değilsen foruma 1 hafta filan kapandı de serveri kapa sonra aç.Yoksa millet servere girip saçma sapan eleştiriler yapar kapa serveri bilgisiyarin düzelene kadar bence 1 tavsiye tek başına bi servere hakim olmaya çalışma yanına Builder veya Mod al sen yokken baksınlar.

CrafterMan24

En iyi cevaplar
0
Bence de. Pluginlerden orta düzeyde anlıyorum. Plugin yazmakta da giriş seviyesi ile orta seviye arası bir yerdeyim. İstersen beni bu tür durumlarda sunucuya müdahele etmek için alabilirsin yetkili olarak. Ama bunu sunucu silahlı hg olarak kalacaksa isterim o ayrı mesele.

ZsCraft

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Server batmış açık değilsen foruma 1 hafta filan kapandı de serveri kapa sonra aç.Yoksa millet servere girip saçma sapan eleştiriler yapar kapa serveri bilgisiyarin düzelene kadar bence 1 tavsiye tek başına bi servere hakim olmaya çalışma yanına Builder veya Mod al sen yokken baksınlar.
aslında doğru ama yapabilecegim guvenebilecegim kimse yok bir arkadaş var pc yapilinca ona sorarım aslında belki de is isten geçmişte olabilir ama serverin suresi bitene kadar çabaların bisiler, ins bugün tamir olurda bi hasret gideririm :)

Dul Bırakan

Ďℍ₰ ƐXƬΛSY ☠™ //// ƵŦ|☪ Naked™
En iyi cevaplar
0
aslında doğru ama yapabilecegim guvenebilecegim kimse yok bir arkadaş var pc yapilinca ona sorarım aslında belki de is isten geçmişte olabilir ama serverin suresi bitene kadar çabaların bisiler, ins bugün tamir olurda bi hasret gideririm :)
KNK :) Bende Nie Skype Açık Degilsin Diyom Özledim Sana İş Kesesimm Var Kimse Kahrımızı Çekemiyo Senden Başka :)

ZsCraft

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu Aktif +
Güncel +[DOUBLEPOST=1422962188,1422186538][/DOUBLEPOST]Güncel...