ZsCraft | Silahlarla Dolu Açlık Oyunları Macerası | zscraft.nitrado.net | 1.7.X

Server Tutar mı Güzel mi ?

• Server Güzel Tutar :)

• Server Kötü Tutmaz :/ (Sebebinide Yazarsanız Sevinirim :) )

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

ZsCraft

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0

Standart Hunger Games/Survival Games Sunucularından Sıkıldın mı ?
Açlık Oyunları Deneyiminizi Yeni Bir Noktaya Taşımaya Geldik !

*Kişi Sayısı: 32
*Ram: 2 GB
*Hosting: Nitrado
*IP: zscraft.nitrado.net
*Version: 1.7.X

Kaç Adet Kit Bulunmakta ?

Silahlar Sandıklaradan Çıkıyor mu ?
Silahlar Katman Kayası Olarak Çıkıyor Elinize Aldığınızda Düzeliyor
(Artık Direkt Olarak Çıkıyor 10.03.2015)

Kitler Bizde Kalıcı mı Kalıyor ? Adam Öldürmek ve Kazanmak Kaç Kredi ?
Kitleri Aldıktan Sonra Kalıcı Kalıyor
Adam Öldürmek 5 Kredi Oyunu Kazanmak 50 Kredi (Oyunu Kazanmak Tüm Kitleri Beleş Yapmaz !)

Sunucudan Resimler Var mı ?
Bu Bir Açlık Oyunları Serveri :) birçok Harita Var Hangisini Çekip Atayım :) Çoğunlukla Klasik Maplar
Peki Sunucuda V.I.P Var mı ?
V.I.P Olmadan Sunucu Kalkınamaz :) V.I.P Aylık 15 TL 2 Aylık 25 TL Sınırsız 50 TL
(Bu Sadece Beta Sürümünde Olan Fiyatlardır Sunucu Tam Olduğunda Fiyatta Oynamalar Olabilir)
Özelliklerine Gelecek Olursak :)
Tüm Kitler Ücretsiz Olarak Kullanabilir Adam Öldürdüğünde 5 Yerine 10 Coin Gelir
Sunucu Doluyken Girebilirsiniz
Adınızın Yanında V.I.P Tagı ve Renkli Bir Ad :)
Beta Sürecinde V.I.P Alanlar Bizden 1 Adet Kiti Ömür Boyu Alacaklar :)

Buda Oyuncularla Oynarkene :)

Son düzenleme:

SaintJermen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öncelikle ilk yorum ve ilk eleştiri benden olsun;
Kitler az demişsin fakat o kadar kitle babam gelse serverın kralı olur bu bir. İkincisi sponsor kitinde elmas set ve hatta enchli altın elma var. Ben dahil kimsenin böyle bir serverda oynamayacağına bahse girerim. Üçüncüsü V.I.P satışı var bak bu olmamış. Eğer viplere Hades gibi kitler vermeyeceksen olur, ama öyle vip kitini de eklersen servera kesinlikle tutmaz. Ve sanıyorum ki insanlar "Hunger Games" in yani "Açlık Oyunları" nın anlamını kavrayamamışlar. Hunger Games demek pvp, kan, savaş, aksiyon demek (tabi bunlar bana göre) ve oyundan zevk almak istiyorsan elinde hiçbir başlangıç itemi olmamalıdır. Bilhassa vip kiti ve sponsor kiti. Bir pvp serverında "Petler, efektler" olamaz. Özellikle petler. Pet nedir arkadaş ? Sen dünya savaşına evcil hayvanınla mı gidiyorsun ? (benim anladığım bu :D) Sana bir tavsiye, bütün kitleri kaldır. İllaki vip olacak diyorsan yeni bir sistem oluşturman senin için yararlı olacaktır. Binaenaleyh serverın kalitesi azalır. Çok uzattım bundan sonrası sana kalmış :)

ZsCraft

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
@TheDarkBlood merak etme öyle op kitler yok yani çoğu hg ye bakıyorsunuz hades kiti var adam geliyor kill aura ile oyun bitiyor paralı kitlerde şöyle türler var mesela nova diye bir kit var bir tıklıyorsun 10 adet patlayıcı mermi atıyor ama mermiler yavaş doluyor ve adama tam bir isabetli atış gerçekleştirmez ise adamın canı biraz dolabiliyor :) sponsorluk sisteminden bahsetmişsin evet sponsorluk sistemini yeni kodladım ve biraz eşya koydum serverin durumuna görede eşyaları değiştiricem zaten hemde öyle göründüğü gibi ucuz değil ve sadece 2 kere sponsor olunabiliyor bir elde, vip ler her hg de olduğu gibi tüm kitlere erişemiyor sadece vip olduğu sürece 2 adet kiti ücretsiz kullanabiliyor :) petler ve efektler ise vip lere bir hava katsın diye eklemek istedim ki pet sistemini zaten yapamayacam silah pl ile pet pl çakışıyor :/ illa hg tam açlık oyunları filmindeki gibi olmasına gerek yok her insan kendi hayallerini kendi zevklerini ekler :) bu arada @Axel102 sandıklardan elbette silahlar çıkacak :) sadece sandıklara özel silahlar yapmaya çalışıyorum bu arada senin dayz serverin vardı sanırım silarlar duruyorsa benimle paylaşırsan sevinirim :)

SON TEKNOLOJI IPADIMDAN GONDERIYORUM (iPad 2 :/)

ZsCraft

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Açılımı : Very Important Person (V.I.P)
Anlamı : Çok Önemli Kişi (Ç.Ö.K Tuaf oluyor diye V.I.P yaptım :) )
:)[DOUBLEPOST=1419665244,1419522680][/DOUBLEPOST]Yılbaşına Kadar Tüm Kitler Ücretsiz ! (01.01.2015 Günü Dahil)
Yılbaşına Kadar V.I.P Alanlar Sınırsız Olarak V.I.P Kalacaklar 25TL (01.01.2015 Günü Dahil)

Dul Bırakan

Ďℍ₰ ƐXƬΛSY ☠™ //// ƵŦ|☪ Naked™
En iyi cevaplar
0
Öncelikle ilk yorum ve ilk eleştiri benden olsun;
Kitler az demişsin fakat o kadar kitle babam gelse serverın kralı olur bu bir. İkincisi sponsor kitinde elmas set ve hatta enchli altın elma var. Ben dahil kimsenin böyle bir serverda oynamayacağına bahse girerim. Üçüncüsü V.I.P satışı var bak bu olmamış. Eğer viplere Hades gibi kitler vermeyeceksen olur, ama öyle vip kitini de eklersen servera kesinlikle tutmaz. Ve sanıyorum ki insanlar "Hunger Games" in yani "Açlık Oyunları" nın anlamını kavrayamamışlar. Hunger Games demek pvp, kan, savaş, aksiyon demek (tabi bunlar bana göre) ve oyundan zevk almak istiyorsan elinde hiçbir başlangıç itemi olmamalıdır. Bilhassa vip kiti ve sponsor kiti. Bir pvp serverında "Petler, efektler" olamaz. Özellikle petler. Pet nedir arkadaş ? Sen dünya savaşına evcil hayvanınla mı gidiyorsun ? (benim anladığım bu :D) Sana bir tavsiye, bütün kitleri kaldır. İllaki vip olacak diyorsan yeni bir sistem oluşturman senin için yararlı olacaktır. Binaenaleyh serverın kalitesi azalır. Çok uzattım bundan sonrası sana kalmış :)
Öncelikle İyi Günler Benim sunucumdaki Gibi Hades Gibi Kitleri Eleştirmişsiniz Fakat Bazı Sunucularda Hades-Vampir gibi Kitleri Yenebilecek kitler vardır. Kullanmayı bilen oyuncular Vardır. Fakat Hades Kitini Kolay kullanıma Sonucu Çok Tercih ediliyor O Kiti Yenmek icin Çok Taktik Vardır . Ve The Hunger Games Eleştirmissiniz Kitli Hunger Games Seven Oyuncular Türkiyede Çok Fazla Kitli Hunger Games Açmamızın Sebebleri Elbette Kişi Sayısı ve Elbette Serverin Kazancı. Survival Games Gibi Açmamız Icin Makine Olması Lazım Yoksa Çok Para Harcayarak Hiç Kazanc Saglamamış Olacaz.

ZsCraft

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öncelikle İyi Günler Benim sunucumdaki Gibi Hades Gibi Kitleri Eleştirmişsiniz Fakat Bazı Sunucularda Hades-Vampir gibi Kitleri Yenebilecek kitler vardır. Kullanmayı bilen oyuncular Vardır. Fakat Hades Kitini Kolay kullanıma Sonucu Çok Tercih ediliyor O Kiti Yenmek icin Çok Taktik Vardır . Ve The Hunger Games Eleştirmissiniz Kitli Hunger Games Seven Oyuncular Türkiyede Çok Fazla Kitli Hunger Games Açmamızın Sebebleri Elbette Kişi Sayısı ve Elbette Serverin Kazancı. Survival Games Gibi Açmamız Icin Makine Olması Lazım Yoksa Çok Para Harcayarak Hiç Kazanc Saglamamış Olacaz.
O Değilde MCSG Ne Satıyor Merak Ettim (Hiç Araştırmadımda :/ )

ZsCraft

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucudan Selfie ve 23/22 Resmi Eklendi
Sponsorluk Sistemi Devre Dışı (Yakında Aktif)
2 Yeni Kit Eklendi (Manyak ve Janga)
Sandıklardan Silah Çıkması İçin Silah Yapılmaya Başlandı
Rekabet İçin Kombo Skripti Yazıldı[DOUBLEPOST=1420363241,1420220273][/DOUBLEPOST]------------------------------
*Kapasite 50'ye Çıkarıldı
*Ram 4GB'ye Çıkarıldı

tolga_7900

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Rezalet Ötesi Bir Sunucu İğrenç Bir Sunucu Kadrosu İğrenç daha ne diyeyim ? fotoğraflar ve video açıklar sanırım.
MagicalExpert benim bu yorumu yazdığım içinde ban atarlar muhtemelen.

SANSÜRLÜ KÜFÜRE NORMALDE MUTE ATILMAZDI BELKİ YANLIŞLIKLA **Ç YAZDIM HERHANGİ BİR SEBEPTEN CANI SIKILINDA 15 DK CANI SIKILINCA 7-8DK MUTE ATIYOR.
VİDEO:

tolga_7900

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşım kaç tane morabit123 var??
Üstelik oyunu eglence için oynuyoruz arada sırada söylenmesi normal ana bacıya mute atsın fakat kurallarımız ağır diyerek sıvışamazsın.
Benim sansürüme mute atıyor kendi sansürüne mute atmıyor.SS Almamı engellemek için sürekli chati siliyor.
Kurallarınız çok ağır fakat morabit team olduklarına mute atmıyor atarsa da 1dk atıyor herhangi bir şey dediklerinde.Sadece onu kesen adamlara mute atıyor.
Dün Akşamdan Bir SS Daha:

ZsCraft

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşım kaç tane morabit123 var??
Üstelik oyunu eglence için oynuyoruz arada sırada söylenmesi normal ana bacıya mute atsın fakat kurallarımız ağır diyerek sıvışamazsın.
Benim sansürüme mute atıyor kendi sansürüne mute atmıyor.SS Almamı engellemek için sürekli chati siliyor.
Kurallarınız çok ağır fakat morabit team olduklarına mute atmıyor atarsa da 1dk atıyor herhangi bir şey dediklerinde.Sadece onu kesen adamlara mute atıyor.
Dün Akşamdan Bir SS Daha:
Morobit123 Zaten Alıcam Haklısınız Banada Skype'den Söylüyor Sunucu Düşman Oldu Diye Felan Bende Alıyorum Yetkisini pvp_adam Eski Görevine Dönmeyi Kabul Etti

çoban_yıldızı16

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
kardeş benim hesapla girmişler login şifre diyor fakat ben kayıt olmadım unregister çeker misin (ismi özelden atarım)[DOUBLEPOST=1420621513,1420621119][/DOUBLEPOST]unregister çekicek misiniz? ismi özelden attım[DOUBLEPOST=1420622331][/DOUBLEPOST]server çok güzel zevkli ama bu paralı kitler neden çok para yauv :D[DOUBLEPOST=1420622929][/DOUBLEPOST]http://hizliresimyukle.com/image/B5w0 Tıklayın adam kaç kere küfür etti 5 saniye mute hep ben argo kullandım (ilk tefa) 10 dk mute yedim way anasını

ZsCraft

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
kardeş benim hesapla girmişler login şifre diyor fakat ben kayıt olmadım unregister çeker misin (ismi özelden atarım)[DOUBLEPOST=1420621513,1420621119][/DOUBLEPOST]unregister çekicek misiniz? ismi özelden attım[DOUBLEPOST=1420622331][/DOUBLEPOST]server çok güzel zevkli ama bu paralı kitler neden çok para yauv :D[DOUBLEPOST=1420622929][/DOUBLEPOST]http://hizliresimyukle.com/image/B5w0 Tıklayın adam kaç kere küfür etti 5 saniye mute hep ben argo kullandım (ilk tefa) 10 dk mute yedim way anasını
5sn atmıyorlardır 5dk atıyorlardır 10dk nasıl atmışlar ? argo ya en fazla 5 dk atıyorlar ben gördüğümde 2dk atıyorum pvp_adam'da bunu çok iyi biliyor ne oluyor olum bu yetkililere :olgun:

çoban_yıldızı16

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
5sn atmıyorlardır 5dk atıyorlardır 10dk nasıl atmışlar ? argo ya en fazla 5 dk atıyorlar ben gördüğümde 2dk atıyorum pvp_adam'da bunu çok iyi biliyor ne oluyor olum bu yetkililere :olgun:
pvp adam savrulmuyor yani hack bidebu kitler neden çok pahalı :D[DOUBLEPOST=1420708300,1420708218][/DOUBLEPOST]Eğer rehber alımı varsa olabilirim (deneme rehber bir deneyin .) ) Mute komutlarını bilirim serverde onlineyim hep :)[DOUBLEPOST=1420708710][/DOUBLEPOST]Yetkililer öyle ayıp küfür ediyorlar ki artık multiplayerden soğudum,artık ben nedeyim?