Hydran

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sey de yapabilirsin mesela scroarboardlarla (yanlis yazmis olabilirim) totolkillcount var yanlis hatirlamiyorsam ismi buydu herneyse bunla scoardboard 1 oldugunda istedin miktarda xp verebilirsin oyunculara bu cok basit bir yontem az cok scoardboard biliyorsan yapimi cok basit olur. İyi forumlar
Söylediğin şey mantıklı ama benim demek istediğimi hala anlamadın. Bak şimdi ben o şekilde her türlü exp veririm ama adam oynarken zombiyi öldürecek. Hem zombiden hem de scoreboarddan exp alırsa fazladan exp alır ve ben böyle bir şey olsun istemiyorum. Misal 10 exp alıyorsan bir zombiden 5 alsın diyorum (Sayılar tahminidir. Gerçeğine bakmadım.).[DOUBLEPOST=1426264496,1426264463][/DOUBLEPOST]
Tek komut bloğu ile yaparsam ne vereceksin :D
Skype adresini isterim. :D

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Söylediğin şey mantıklı ama benim demek istediğimi hala anlamadın. Bak şimdi ben o şekilde her türlü exp veririm ama adam oynarken zombiyi öldürecek. Hem zombiden hem de scoreboarddan exp alırsa fazladan exp alır ve ben böyle bir şey olsun istemiyorum. Misal 10 exp alıyorsan bir zombiden 5 alsın diyorum (Sayılar tahminidir. Gerçeğine bakmadım.).[DOUBLEPOST=1426264496,1426264463][/DOUBLEPOST]
Skype adresini isterim. :D
O zaman - exp verirsin ._.
Bu yapılabilir bir şey atlamayın üstüme.

Kodu tam hatırlamıyorum ama sanırsam böyle olabilir:
/xp -10L
veya /xp -10

Hydran

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0

/xp -10L
veya /xp -10
Fikir güzel yalnız sistemin Zayıf Zombi öldürdüğünü algılayan bir komut da olmalı. Skype'ye geçebilir misin?

Minecraftplayerr

En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Fikir güzel yalnız sistemin Zayıf Zombi öldürdüğünü algılayan bir komut da olmalı. Skype'ye geçebilir misin?
Scoreboard sistemi dediler işte adamlar.
Bu arada skript ile çok kolay yapılabilinir. 2 dakikamı almaz. 30 sn sürer.

fthb14

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Scoreboardun CustomName algılayabilme özelliği var mı? Ve Skript hiçbir işime yaramaz. Single-Playerda gerekli bana.
1.8.x de oynarsan @e[name=sxsxsx] customname algıyabilir scoreboard'da. Ama şeyde yapabilirsin kill @e[type=xporb] ama bu bütün xpleride silebilir onun için tam olarak cevabı bilmiyorum. Kolay Gelsin :D

TheRedstoneEngineer

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0

/xp -10L
veya /xp -10
Negatif deneyim puanı veremezsin ama level düşürebilirsin. O yüzden /xp -10 çalışmaz.
/xp 10 dersen 10 puan verir.
/xp 10l dersen 10 level arttırır.

Minecraftplayerr

En iyi cevaplar
6
Ruh hali
1.8.x de oynarsan @e[name=sxsxsx] customname algıyabilir scoreboard'da. Ama şeyde yapabilirsin kill @e[type=xporb] ama bu bütün xpleride silebilir onun için tam olarak cevabı bilmiyorum. Kolay Gelsin :D
r=1 felan eklersen 1 kare yakındakileri siler.