Hydran

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Single-player'da zombilerin düşürdüğü expleri ayarlayabiliyor muyuz arkadaşlar?

Hydran

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Zaten Command Block ile yazılacak bir komut istiyorum ama öyle bir şey mümkün mü bilmiyorum?

Lilhig

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Oyunun kendi ayarlarından olabiliyor diye biliyorum.Ama bu konularda kötüyüm maalesef.Belki bende cevabını öğrenirim burada.

ErenBeyazkurt

WhiteGraphic | Tasarımcı
En iyi cevaplar
0
Düştüğü itemleri ayarlarsın giydiklerini ayarlarsın ama exp sanmam

Hydran

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oyunun öyle bir ayarının olduğunu sanmıyorum. Kaç yıldır oynuyorum hiç öyle bir şeye rastlamadım.[DOUBLEPOST=1424972048,1424971737][/DOUBLEPOST]Bilmiyorum. Belki olur diye geldim. Command Blocktan anlayan arkadaşlarınızı ekleyebilir misiniz?
@SRDTRK[DOUBLEPOST=1425215119][/DOUBLEPOST]@KadirBerk

Sarper170

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oyunun öyle bir ayarının olduğunu sanmıyorum. Kaç yıldır oynuyorum hiç öyle bir şeye rastlamadım.[DOUBLEPOST=1424972048,1424971737][/DOUBLEPOST]Bilmiyorum. Belki olur diye geldim. Command Blocktan anlayan arkadaşlarınızı ekleyebilir misiniz?
@SRDTRK[DOUBLEPOST=1425215119][/DOUBLEPOST]@KadirBerk
Onun yerine bilmemne zombi öldürdüğü zaman bilmemne exp almasını sağlayabilirsin bildiğim kadarıyla ama komutu bilmiyorum maalesef.

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Exp teleportu varsa belli bir yerde 0 canlı zombi spawn edilir. O zombi otomatik ölür.
explerini diğer zombiye teleport edilir.

atay17

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
NBT tag veya MCEdit ile yapabilir sanırım.

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tek komut bloğu ile yapılmaz ama birkaç komut bloğu ile rahatça yapılır. Eğer istiyorsan mesaj atman yeterli olur.

fthb14

Marangoz
En iyi cevaplar
0
1.8 de yapılabilir bir şey summon xprob (yanlış olabilir) direk mobun öldüğü yere ışınlarsın (tabi sadece bu kadar değil) yani biraz olsun fazla xp çıkmış gibi gözükebilir.

Hydran

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Onun yerine bilmemne zombi öldürdüğü zaman bilmemne exp almasını sağlayabilirsin bildiğim kadarıyla ama komutu bilmiyorum maalesef.
Exp teleportu varsa belli bir yerde 0 canlı zombi spawn edilir. O zombi otomatik ölür.
explerini diğer zombiye teleport edilir.
Tamamda iki tane zombi ölmüş oluyor. Ben az exp vermek istersem ne olacak?

NBT tag veya MCEdit ile yapabilir sanırım.
Onları kullanmıyorum. Videolu bir anlatımı varsa deneyebilirim. Eğer bildiğin video varsa link atabilir misin?

Tek komut bloğu ile yapılmaz ama birkaç komut bloğu ile rahatça yapılır. Eğer istiyorsan mesaj atman yeterli olur.
Skype adresini verebilirsen oradan konuşabiliriz.

1.8 de yapılabilir bir şey summon xprob (yanlış olabilir) direk mobun öldüğü yere ışınlarsın (tabi sadece bu kadar değil) yani biraz olsun fazla xp çıkmış gibi gözükebilir.
Bunun nasıl bir şey olduğunu bilmiyorum. Biraz daha açıklayıcı ve düzgün olsaydı belki anlayabilirdim.

fthb14

Marangoz
En iyi cevaplar
0

Onları kullanmıyorum. Videolu bir anlatımı varsa deneyebilirim. Eğer bildiğin video varsa link atabilir misin?

Bunun nasıl bir şey olduğunu bilmiyorum. Biraz daha açıklayıcı ve düzgün olsaydı belki anlayabilirdim.
Sey de yapabilirsin mesela scroarboardlarla (yanlis yazmis olabilirim) totolkillcount var yanlis hatirlamiyorsam ismi buydu herneyse bunla scoardboard 1 oldugunda istedin miktarda xp verebilirsin oyunculara bu cok basit bir yontem az cok scoardboard biliyorsan yapimi cok basit olur. İyi forumlar

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tek komut bloğu ile yaparsam ne vereceksin :D
Like.

Erenbulbul18 ekleyebilirsin.