YousRPG Açıldı - RPG Serverinde Oynamak İster Miydin ?

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sen özür dilerimmisin bilmem ama ben şunu biliyom elimde miractusun dosyalarım elimde var diyerek vede ne saçmalıklar bizleri bekliyor diyerek bi *** olcagını zannediyor olabilirsin harbiden afedersin ama senin gibi kişilere namusumuzu yedirmeyiz öleye kolay kolay afedersin ama senin kafanmı karıştı yoksa yanlış konuyamı
geldin bilmem ama şunu biliyomki kendini beğenmiş züppelerden birisin bir server açtın die hava atarsan artık ne bilem ha baktık bi sv açtın bizden iyi açtın olabilir
ama biz namus önemli öle or.... küfür eden ve namuslarını şereflerini bardaktan camdan aşagı döken kurucular gibi özür dilerim deiliz bi kendinde bak önce svne girdim baktım rezilligi gördüm fakat sölemedim neden sölemedim çünkü ben buna anlatamam yada o beni anlamaz hiçbir şey bilmem eğer böle yapmaya devam etceksen bence susmanın vakti geçti ve gidiyor haberin ola ve ayrıca söylim bana özelden oro.... die yazdıgın sözü kendine al benim annem babam var ne oldugumda biliyorum he belki sözü görmemişsindir yada yazmadım diceksin bilmem ama canlı kanıt yapamam fakat kurucu foruma benim hesapıma girer bakar ekran fotosu atsam pc Fng kullandıgı için açamassın nesin anlamam ama böle yapcaksan gel yüz yüze görüşelim öğle klavye bebeligi gibi ay ben 38 yaşındayım ay benim 10 numara serverim var demekle olmaz ha ben ayrıca serverim var ama tanıtmadan 100 kişiye kadar 3 nude doldurdum ve son oyuncuda hala modluk yapıyom nickim:btknckr hatalı yazmış yada eksik yazmış olabilirim eğer böle kendini ezdirmeye devam etceksen ben ezmem o kadarda serefsiz deilimdir ve susarak konudan çık! ve bidaha gelme! öle klavye bebeligi yapıyosan gel avcılarabi görüşelim yani bakalım yüzüme karşı oro.... diyebilcekmisin ki dediğin anda bardak kırılcak haberin ola[DOUBLEPOST=1411388904,1411388838][/DOUBLEPOST]
yakında olabilir kardeş yani 5 dakka sonra oldugunu düşün gibisinden

Ne r bi özür dilerimsin orası sana kalmış.Ama Sana Or....... diye mesaj falan atmadım eğer kendini bu kadar lerefsiz görüyorsan orası senin sorunun.İnanmayan Moderatör çağırıp MP den Ö.M geçmişine baksın.Ayrıca Sunucumu sadece whitelistli yaptım ve Sen yoktun buda yalanlarından 1'i.Sabahtan beri "Se si yok eheheh kendini b.. sanıyo eheheh" tarzı mesaj atan sizdiniz.

Konuya MMORPG nin M'sinden G'sine kadar bilenleri çağırıyorum bakalım sizin MMORPG dediğinize bakalım onlar nedeyecek;
Buyurun @Ranork @Ragnarok @ta1ha @owen_1 @BlackiePie

Bu arada arkadaş SO da yetkiliymiş Ömeri falan çağırmamda sorun yok ozaman.SO ekibi arkadaş sizin Moderatörünüzmüş Yalanmı görelim @DonduranAtes @ByNovem @IRFN @KaaNUmaY @VitesMahmut

Ranork

Lapis Toplayıcısı
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ne r bi özür dilerimsin orası sana kalmış.Ama Sana Or....... diye mesaj falan atmadım eğer kendini bu kadar lerefsiz görüyorsan orası senin sorunun.İnanmayan Moderatör çağırıp MP den Ö.M geçmişine baksın.Ayrıca Sunucumu sadece whitelistli yaptım ve Sen yoktun buda yalanlarından 1'i.Sabahtan beri "Se si yok eheheh kendini b.. sanıyo eheheh" tarzı mesaj atan sizdiniz.

Konuya MMORPG nin M'sinden G'sine kadar bilenleri çağırıyorum bakalım sizin MMORPG dediğinize bakalım onlar nedeyecek;

Bu arada arkadaş SO da yetkiliymiş Ömeri falan çağırmamda sorun yok ozaman.SO ekibi arkadaş sizin Moderatörünüzmüş Yalanmı görelim @DonduranAtes @ByNovem @IRFN @KaaNUmaY @VitesMahmut
Konuya ekibimin karışmasını istemiyorum, kişisel sorunlarınız ile ilgilenmiyoruz, üzgünüm. Ek olarak ragnarok ile beni karıştırmadığınızı umuyorum :)

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konuya ekibimin karışmasını istemiyorum, kişisel sorunlarınız ile ilgilenmiyoruz, üzgünüm. Ek olarak ragnarok ile beni karıştırmadığınızı umuyorum :)
Ragnarok Umut Değilmi :D .Ekip Olarak demiyorum ayrıca.Sadece Neresi MMORPG onu bi söylesen yeter.Ayrıca ben bunları anladım.Sırf Arkalarını kollamak için 2-3 bahane,1-2 yalan atan abilerden başka bir şey değil.

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
lan rpg yaptık sende kafa varmı ???
Neymiş or.. diye ö.m atmışım pc sinde resim alma sorunu varmış,ben abimişim sunucu açınca havalanmışım bunu siz demedinizmi?

Kafan güzel mi?[DOUBLEPOST=1411479352,1411474181][/DOUBLEPOST]Sadece 9 skilli ayarlamam 2 haftamı aldı.Pluginleri araştırsan MMORPG yi nasıl yapacağın hakkında fikir alırsın.Yardım ederdim ama madem kendinizi övüyorsunuz yardıma hiç gerek yok.

ContrazTraVoltaz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Bu arada arkadaş SO da yetkiliymiş Ömeri falan çağırmamda sorun yok ozaman.SO ekibi arkadaş sizin Moderatörünüzmüş Yalanmı görelim @DonduranAtes @ByNovem @IRFN @KaaNUmaY @VitesMahmut[
1.si çagır soyu kendin bilirsn
2.mmorpg yalanını artık bırak sen bizim yüzümüzten bir şey olmuş bilmem
3.sü sunucuda whiteliste asıl çarım yoktu farkında bile deilsin bu çarımlamı gircegimi zannedin
4.sü or..... kelimesini ssini atabilirsem atmayı denerim
5.biz sabahtan beri sesi yok demiş olabiliriz fakat belki çevrim dışıydın belki bilmem
6.@Ranork @Ragnarok kardeş mmorpgyi biliyosa bilmem keyfin bilir fakat başkalarını kullanmayı kesmen lazım
7.@DonduranAtes ben btkncrt yanlışta yazmış olabilirim
8.sen bizi baya küçültün işte benim sabrım bu yuzden çıktı
9.yalanın pek sokmedi fakat özür dilemeni bekleriz başvurulara kufurler cok gelmeye başladı
10.sürekli asdasdadsa die başvuru yapıp kufretmeye devam edersen ha belki sen deilsin ondan başlamam ama kim ise adam akıllı çıksın
11.yeter dimi konudan çıkma vaktin geldi
[DOUBLEPOST=1411484042,1411484005][/DOUBLEPOST]
Ragnarok Umut Değilmi :D .Ekip Olarak demiyorum ayrıca.Sadece Neresi MMORPG onu bi söylesen yeter.Ayrıca ben bunları anladım.Sırf Arkalarını kollamak için 2-3 bahane,1-2 yalan atan abilerden başka bir şey değil.
bahane diosun fakat biz 15 yaşındayız senlen yüz yüze gelsek bitersin[DOUBLEPOST=1411484073][/DOUBLEPOST]
Neymiş or.. diye ö.m atmışım pc sinde resim alma sorunu varmış,ben abimişim sunucu açınca havalanmışım bunu siz demedinizmi?

Kafan güzel mi?[DOUBLEPOST=1411479352,1411474181][/DOUBLEPOST]Sadece 9 skilli ayarlamam 2 haftamı aldı.Pluginleri araştırsan MMORPG yi nasıl yapacağın hakkında fikir alırsın.Yardım ederdim ama madem kendinizi övüyorsunuz yardıma hiç gerek yok.
Skype varsa ekran paylaşam gösterem

FullBlacKing

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
DavutE, BorisBlade, ArdaCez : Gardiyan
YusufArda : Kral
Wooww1, berkesever, ali_x33 : VIP[DOUBLEPOST=1411486269,1411486089][/DOUBLEPOST]

Ben Kendimi Övmedim yardıma ihtiyacımız var ben sana Biz senden iyiyiz şimdi yıkıl demedim Yardım edenlere açığız ama sen konuya öyle bir girdin ki Sanki kıyamet koptu :D istiyosan ki ben istiyorum yardıma ihtiyacım var Gelirsen sevinirim. yine eleştirirsen o zaman sen bilirsin yardımına ihtiyacımız olmaz[DOUBLEPOST=1411486636][/DOUBLEPOST]Bilgisayarımın fişini kaybettim Pille Oynuyorum birazdan full kapancak :( yani sw bugün açılmıcak ama yarın olabilir en geç yarın akşam en erken yarın sabah (1 gibi)
Bu arada @JunD Ben Sana SERVER açmış havalanıyo filan demedim ! ben arkamı korumaya çalışmıyorum bari server açtım tek başıma belki senin kadar yetenekli değilim ? belki senin kadar iyi de değilim en azından Şöyle Diyebilirdin " Hmm Ben Pek Beğenmedim şunları söyle yapsanız yada bunları böylr yapsanız bir kaç plugin önericem onları yükleyin güzel olabilir" demen daha iyi olmaz mıydı ? bu kadar tartışma olmazdı.
Şimdi sana soruyorum bana önerebileceğin pluginler varmı ? yada bana yardım edermisin ? yada başkalarını bulabilir misin ? daha serverde yapacak çok işim var Sana Laf Attım Biliyorum Ama Çok Sinirlendim Şimdi Okuyunca gülesim geliyor :D
Sana Kalmış İster Evet İster Hayır Eğer Hayır Dersen Tek Ricam BU konudan Uzak Durman :)[DOUBLEPOST=1411486722][/DOUBLEPOST]
[DOUBLEPOST=1411484042,1411484005][/DOUBLEPOST]
bahane diosun fakat biz 15 yaşındayız senlen yüz yüze gelsek bitersin[DOUBLEPOST=1411484073][/DOUBLEPOST]
Skype varsa ekran paylaşam gösterem
la olum sende skype aç la yeter artık :D 3 gündür yoksun

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Farkındaysan genel konuştum.Bu arada Contraz.... Buraya resim atmak çokmu zor he? @FullBlacKing Yalancı,küfürcülerin(Üstüne alınma) yanında olmaktansa tek takılırım daha iyi

FullBlacKing

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sen Bilirsin bak insancana sordum ama neyse sen bilirsin

FullBlacKing

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
İşte Onları Yapıyorum Daha Server Açılmadı Girmedi Nereden Biliyor Olmadığını ???

ContrazTraVoltaz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Farkındaysan genel konuştum.Bu arada Contraz.... Buraya resim atmak çokmu zor he? @FullBlacKing Yalancı,küfürcülerin(Üstüne alınma) yanında olmaktansa tek takılırım daha iyi
1.si ben pc levon kullanıom
2.si yalancı kufuru deil skype ac ekran paylaşam gösterem
3.sü böle klavye bebeligi olmaz
4.sü sen bizde bir kusur bulmak için konuya gelmişsin
5.belki biz bir şey bilmiyoz yani amatörüz belki ne bilirsin
6.sı ben 12 saat olmuştur belki resim atmam denemem ama senin skype açıp göstermen daha iyi olur..
7.si olmadı maden bizi böle eleştirdin ben seni böle eleştirsem ne hoş olur dimi
8.şöle diyip kardeş serverinizde bazı hatalar var veya rezil oyuncular var desen olmazmı ve hataları saysan
9.eğer maden yeni açılmışız örnek gösterem ......... bu kadar serefimiz nokta sayısı kadar varken sen bizi . bu kadarmı küçük gördün he?
10.map yapmıştık kaybettik daha yeni quest yaptık kaybettik başımıza gelmedigi kadar kalmadı ama yani bunlar olcak kolayca düzelir
11.girmeden gördügün nerden belli?
12.Bunu Aklında Tut ''Görmek Duymanın Yarısı Şahitin Tamamı olur''bu benim sözüm
13.eleştirini bu kadar sert yapcaksan artık ne biliyim
14.konumuzdan ayrıl artık hakkatten kendin daha iyi server yapmışsan kendi konunda dur
15.Resim Atmak Levon Pclerde Aşırı Derecede Zor Minecraftı 20 fpsde oynamışlıgım oldu
16.haddini bil eleştiri yapcaksan git başkalarını yap senin gibileri istemem ben
17.3 gündür pcyi yaktım :D

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Zaten Başarılı Sunucunuzu Bekliyorum.Girdiğimde Eksikleri En Ufak detayına kadar anlatacağım.Ben Minecraftı Optifine ile 10 FPS oynuyorum Ama Hayat Devam Ediyor ve Resim Paylaşımı Vb. Yapabiliyorum?

FullBlacKing

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Zaten Başarılı Sunucunuzu Bekliyorum.Girdiğimde Eksikleri En Ufak detayına kadar anlatacağım.Ben Minecraftı Optifine ile 10 FPS oynuyorum Ama Hayat Devam Ediyor ve Resim Paylaşımı Vb. Yapabiliyorum?
Teşekkürler :) Lütfen Yardım Et Plugin Açısından[DOUBLEPOST=1411565468,1411565349][/DOUBLEPOST]Bu Arada Ben Sana Hiç Bizim Sunucumuz Harika , Mükkemmel Filan Demedim ve kimseye de öyle bir şey demem Neden mi ? Çünkü Hatalarımız , Eksiklerimiz Çok Lütfen Yardım Et Lazımsın Bize