YousRPG Açıldı - RPG Serverinde Oynamak İster Miydin ?

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
bi bak ne yapmışız rpg idi mmorpg yaptım sonra yok dediler rpg yaptım sonra ikiside olmaz dediler faction yaptım sonra yeniden rpg yaptım biraz gezin yorumlarda

Sunucusu için 2-3 ayını verenler eşşekmi?Birde "Tam Bir MMORPG" demişsin.Sadece P-E-S

NewFighther213

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Selam kardeşim serverini beğendim ne zaman açılıyor server[DOUBLEPOST=1411203018,1411202552][/DOUBLEPOST]Kardeş başvuru yaptım siteyede bakarmısınız:D[DOUBLEPOST=1411203520][/DOUBLEPOST]
Sunucusu için 2-3 ayını verenler eşşekmi?Birde "Tam Bir MMORPG" demişsin.Sadece P-E-S
Kardeş çok kafa ütülüyorsun sen yorum yazmak için gelmişsin git şurdan lütfen

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Selam kardeşim serverini beğendim ne zaman açılıyor server[DOUBLEPOST=1411203018,1411202552][/DOUBLEPOST]Kardeş başvuru yaptım siteyede bakarmısınız:D[DOUBLEPOST=1411203520][/DOUBLEPOST]
Kardeş çok kafa ütülüyorsun sen yorum yazmak için gelmişsin git şurdan lütfen
Zaten Türk Oyuncu kitlesinin çoğu MMORPG demek başlangıçda kılıç vs alıp savaşmak sanıyor.Bunu yazdığına göre adam akıllı Minecraft MMORPG oynamamışsın.

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Asıl Sen Saygısızlık Yapma !
Sunucuda olan gerçekleri söylüyoruz.Daha Plugin konusunda sıkıntınız var cidden.Quests Null hatası vermiş ve çözememişsiniz.Plugin sağlıklı sorun yok.Skill desen yok.Class dediği give.Build desen berbat.İlla bunlarımı söyleyim?Sırf seni incitmemek için hepsini söylemedim.Eğer istediğin buysa sunucu hakkındaki gerçeklere devam edebilirim.

FullBlacKing

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sunucuda olan gerçekleri söylüyoruz.Daha Plugin konusunda sıkıntınız var cidden.Quests Null hatası vermiş ve çözememişsiniz.Plugin sağlıklı sorun yok.Skill desen yok.Class dediği give.Build desen berbat.İlla bunlarımı söyleyim?Sırf seni incitmemek için hepsini söylemedim.Eğer istediğin buysa sunucu hakkındaki gerçeklere devam edebilirim.
İstediğini söyle daha servere girmeden neyin ne olduğunu söylüyo yok yani sen nasıl biriysen 6. hissinimi geliştirdin[DOUBLEPOST=1411223324,1411220324][/DOUBLEPOST]

Buda Sana Kapak Olsun @JunD

krok45

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Allah Sizden Razı Olsun :D Vallaha Sırf Siz Gelseniz Bile Bu Sunucuyu Açıcam Lan :D Sırf İnat Olsun Diye Allh Bilir bu yorumuda cevapla diyip eleştirirler bunlar :D[DOUBLEPOST=1411145802,1411145769][/DOUBLEPOST]
Seni de Unutmayalım :D[DOUBLEPOST=1411145966][/DOUBLEPOST]@ContrazTraVoltaz
Server de Yardım Etmek İstermisin ?[DOUBLEPOST=1411146029][/DOUBLEPOST]BU Arada SW Yi Yeniden Yapıyoruz :D
Kale en Baştan
ben yardım etmeyi çok isterim

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İstediğini söyle daha servere girmeden neyin ne olduğunu söylüyo yok yani sen nasıl biriysen 6. hissinimi geliştirdin[DOUBLEPOST=1411223324,1411220324][/DOUBLEPOST]

Buda Sana Kapak Olsun @JunD
Ben ne dedim akılsız.Daha çözememişsiniz.Nasıl çözüleceğini biliyorum ama madem çok iyisiniz bekliyorum çözün hadi.

ContrazTraVoltaz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ben ne dedim akılsız.Daha çözememişsiniz.Nasıl çözüleceğini biliyorum ama madem çok iyisiniz bekliyorum çözün hadi.
Jund Serefsiz Gidip Kendin Server açsana baba işmi Server açmak öle bir tıkırında olmuyo sen bize mmorpg oynamamışsın demişsin arkadaş bi kere ben 8 senemi evde kapalı kalıp mmorpg oyun türlerinden oynadım eğer böle beğenmiyosan yorumuna söle yazıp kardeş çok hatanız var düzeltirseniz sevinirim gibisnden yazsan daha iyi olur ben daha önce 3 sv açtım ve 3de hala açık ama kendi serverlerimde oynamıyom düsün bunu artık eğer mmorpg deilse faction ise biz düzeltiriz hemen 1 snyedemi olcak bu işler![DOUBLEPOST=1411286486,1411286283][/DOUBLEPOST]
Ayrıca bu sözünde sölim plugin sıkıntısını skill class build hepsini ben çözerim arkadaş illa kurucumu yapcak sanki sen biliyon bir server açta görelim[DOUBLEPOST=1411286532][/DOUBLEPOST]
ben yardım etmeyi çok isterim
Yardıma hayır demeyiz :D gel başlayalım[DOUBLEPOST=1411286668][/DOUBLEPOST]ha @JunD eğer serverin varsa bak bakim kendine ilk önce[DOUBLEPOST=1411286723][/DOUBLEPOST]
Burada saygısızlık yapma.Edebini bil.
Kendini bil ilk önce[DOUBLEPOST=1411286793][/DOUBLEPOST]
Zaten Türk Oyuncu kitlesinin çoğu MMORPG demek başlangıçda kılıç vs alıp savaşmak sanıyor.Bunu yazdığına göre adam akıllı Minecraft MMORPG oynamamışsın.
öle hemen istemiyo ilk başta kasılıp sonra başlıyorlar[DOUBLEPOST=1411286864][/DOUBLEPOST]
biz 2-3 ay vermedik ha biz demiyim kurucu tam 1.5 yıl yapıp mapı kaybetti
sizin gibi 10 günde sunucu açıp hazır map kullanmıoz

FullBlacKing

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
ben sana çok iyiyiz mi dedim ? daha okumadan yazı yazma artık[DOUBLEPOST=1411311722,1411287322][/DOUBLEPOST]Beyler Server Map Tam Bitmedi Classlar Filan Hepsi Bu Danglağın Yüzünden @JunD
Classları Yapıyorum Biraz Uyduruk Olcak Ama Açıyorum Akşam Yine Kapatıcam (Bakıma Alcam) Maalesef :(
Neyse Açıyorum :(

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Miractus un dosyaları elimde var.Hamachilide açıyımg görürsünüz.Mapta hazır değil el yapımı.Akşama class ları bekliyorum bakalım ne gibi saçmalıklar bizleri bekliyor

ContrazTraVoltaz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Miractus un dosyaları elimde var.Hamachilide açıyımg görürsünüz.Mapta hazır değil el yapımı.Akşama class ları bekliyorum bakalım ne gibi saçmalıklar bizleri bekliyor
Sen özür dilerimmisin bilmem ama ben şunu biliyom elimde miractusun dosyalarım elimde var diyerek vede ne saçmalıklar bizleri bekliyor diyerek bi *** olcagını zannediyor olabilirsin harbiden afedersin ama senin gibi kişilere namusumuzu yedirmeyiz öleye kolay kolay afedersin ama senin kafanmı karıştı yoksa yanlış konuyamı
geldin bilmem ama şunu biliyomki kendini beğenmiş züppelerden birisin bir server açtın die hava atarsan artık ne bilem ha baktık bi sv açtın bizden iyi açtın olabilir
ama biz namus önemli öle or.... küfür eden ve namuslarını şereflerini bardaktan camdan aşagı döken kurucular gibi özür dilerim deiliz bi kendinde bak önce svne girdim baktım rezilligi gördüm fakat sölemedim neden sölemedim çünkü ben buna anlatamam yada o beni anlamaz hiçbir şey bilmem eğer böle yapmaya devam etceksen bence susmanın vakti geçti ve gidiyor haberin ola ve ayrıca söylim bana özelden oro.... die yazdıgın sözü kendine al benim annem babam var ne oldugumda biliyorum he belki sözü görmemişsindir yada yazmadım diceksin bilmem ama canlı kanıt yapamam fakat kurucu foruma benim hesapıma girer bakar ekran fotosu atsam pc Fng kullandıgı için açamassın nesin anlamam ama böle yapcaksan gel yüz yüze görüşelim öğle klavye bebeligi gibi ay ben 38 yaşındayım ay benim 10 numara serverim var demekle olmaz ha ben ayrıca serverim var ama tanıtmadan 100 kişiye kadar 3 nude doldurdum ve son oyuncuda hala modluk yapıyom nickim:btknckr hatalı yazmış yada eksik yazmış olabilirim eğer böle kendini ezdirmeye devam etceksen ben ezmem o kadarda serefsiz deilimdir ve susarak konudan çık! ve bidaha gelme! öle klavye bebeligi yapıyosan gel avcılarabi görüşelim yani bakalım yüzüme karşı oro.... diyebilcekmisin ki dediğin anda bardak kırılcak haberin ola[DOUBLEPOST=1411388904,1411388838][/DOUBLEPOST]
acaba ne zaman servere girebilicem?
yakında olabilir kardeş yani 5 dakka sonra oldugunu düşün gibisinden