YKT HOSTİNG SINIRSIZ PREMİUM YALANİ

Heroata

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ya ben de çocuğun tekinden almştm play demo diyor. ban falan mı yedim? skinim duruyor ama giremyorm

EnderKaanII

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba forum üyeleri. Bu pislik oyuna benide dahil ettikleri için çok üzgünüm. Bunun farkında olmamam benide bu hataya sürükledi. Piyasada 5 Tlye 10 tlye satılan minecraft premiumlar minecraftın açığı bulunarak yada bedava minecraft premium veren sitelerden değil !!! Böyle bir şey yok lütfen şu linke tıkla premium olacak gibi 5 yaşındaki çocukların bile inanmadığı oyunlara gelmeyin.
Gelelim hapis neden hapis ??? neden suçlu oluyorsunuz. !!!

Ben tedarikçimden tanesi 3 tlye 50 - 60 adet premium satın alıp müşterilerime bol bol premiumlar dağıtıyordum. Kendisi heralde bir açığını buldu diye düşünerekten !!
Fakat aradan 1 ay geçti herkesin premiumu silinmeye başladı. Bende satın aldığım bu çocuğa hakkında işlem başlatmakla tehdit edip gift codelarını nasıl elde ettiğini öğrendim. Öğrenmez olaydım !!
Tekrardan söylüyorum piyasadan 10 - 15 tlye asla ama asla premium almayınız siz premiumunuzu aktif ettikçe mojang sizi suç ortağı olarak ip adresini kaydediyor ve belkide hakkınızda işlem başlatma girişimlerine bile bulunabilir. Belkide başlatmıştırda.

Gelelim bu gift codelarını nasıl elde ediyorlar.
Bazı yurtdışı kaynaklı (Hacker) sitelerinde yabancıların kredi kartı bilgileri paylaşılıyor. Bizim bu akıllı arkadaşlarımızda bunlarla kendilerine oyun satın alıyor vs vs...
daha sonra kredi kartı sahibi şikayet açıyor mojang kredi kartı sahibine parasını geri ödemek zorunda kalıyor. Premiumuda pasif ediyor. Sizce zarara uğrayan Mojang bu işlere sessizmi kalır. Hadi mojang sessiz kaldı diyelim. Yeni internet yasası gelirse ne olacak ?
Ben vpn kullanırım ipmi değiştiririm satın alırım diyenleri duyar gibiyim. Yeni internet yasasında vpn'nin fayda etmeyeceğini duymuşsunuzdur umarım.

Bundan sonra yapmanız gereken 10 - 15 tlye alınan premium üyeliklerinize ne olursa olsun girmeyiniz. Suça ortak olmayınız.

Tüm forum halkı inanın ki premium tedarik ettiğim insanların bu yollarla premium elde ettiklerini bilmiyordum ve size sınırsız premium vaadettiğim için özür diliyorum.
Aynen katılıyorum. Arkadaşım da kendine premium almıştı. En geç premium alan ben olmuştum ama tamı tamına 69 TL ödemiştim (ama karne hediyesi olarak aldım.) ama arkadaşlarım 10 TL ödedi. Oyunun asıl fiyatı ise 59-69 TL arası değişiyor. Arkadaşlarımın premiumları teker teker silindi. Sadece birinin silinmedi,o da orijinal hesabı 2. elden aldığı için. 1.8 güncellemesi ile oyunda isim değiştirme serbestliği gelecek ve kendi ismini seçebilecek. (Yaşasın!) Benim de silinmedi çünkü 69 TL paraya kıyan tek kişi bendim!
Uzun lafın kısası, pahalı olsun ama iyisinden olsun, ucuzundan olup kötüsünden almayı denemeyin, yukarıdaki arkadaşın anlattığı durumlar sizin başınıza da gelir.

Secret_wither

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Merhaba forum üyeleri. Bu pislik oyuna benide dahil ettikleri için çok üzgünüm. Bunun farkında olmamam benide bu hataya sürükledi. Piyasada 5 Tlye 10 tlye satılan minecraft premiumlar minecraftın açığı bulunarak yada bedava minecraft premium veren sitelerden değil !!! Böyle bir şey yok lütfen şu linke tıkla premium olacak gibi 5 yaşındaki çocukların bile inanmadığı oyunlara gelmeyin.
Gelelim hapis neden hapis ??? neden suçlu oluyorsunuz. !!!

Ben tedarikçimden tanesi 3 tlye 50 - 60 adet premium satın alıp müşterilerime bol bol premiumlar dağıtıyordum. Kendisi heralde bir açığını buldu diye düşünerekten !!
Fakat aradan 1 ay geçti herkesin premiumu silinmeye başladı. Bende satın aldığım bu çocuğa hakkında işlem başlatmakla tehdit edip gift codelarını nasıl elde ettiğini öğrendim. Öğrenmez olaydım !!
Tekrardan söylüyorum piyasadan 10 - 15 tlye asla ama asla premium almayınız siz premiumunuzu aktif ettikçe mojang sizi suç ortağı olarak ip adresini kaydediyor ve belkide hakkınızda işlem başlatma girişimlerine bile bulunabilir. Belkide başlatmıştırda.

Gelelim bu gift codelarını nasıl elde ediyorlar.
Bazı yurtdışı kaynaklı (Hacker) sitelerinde yabancıların kredi kartı bilgileri paylaşılıyor. Bizim bu akıllı arkadaşlarımızda bunlarla kendilerine oyun satın alıyor vs vs...
daha sonra kredi kartı sahibi şikayet açıyor mojang kredi kartı sahibine parasını geri ödemek zorunda kalıyor. Premiumuda pasif ediyor. Sizce zarara uğrayan Mojang bu işlere sessizmi kalır. Hadi mojang sessiz kaldı diyelim. Yeni internet yasası gelirse ne olacak ?
Ben vpn kullanırım ipmi değiştiririm satın alırım diyenleri duyar gibiyim. Yeni internet yasasında vpn'nin fayda etmeyeceğini duymuşsunuzdur umarım.

Bundan sonra yapmanız gereken 10 - 15 tlye alınan premium üyeliklerinize ne olursa olsun girmeyiniz. Suça ortak olmayınız.

Tüm forum halkı inanın ki premium tedarik ettiğim insanların bu yollarla premium elde ettiklerini bilmiyordum ve size sınırsız premium vaadettiğim için özür diliyorum.
Ben,mde arkadaşım böle 15tl satın almıştı. 1 hafta sona premium gitmişti. Yazık olmuştu :D[DOUBLEPOST=1401784530,1401784394][/DOUBLEPOST]Beyler o elalenin sattığından almayın www.minecraft.net den alın elalemin sattığından alırsanız hesabınız silinir!!
Ben www.minecraft.net den aldım. 13 ay oldu alalı hesabım hayla duruyor. Ama arkadaşım 15₺ ye elalemden aldığı için hesap 5 gün sonra silindi.

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sırf bu yüzden pere cezası aldılar diye biliyorum :)

QuestCraftTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Minecraft.net dan alinmiyan premiumlar belli bir süre sonra siliniyor hala ögrenemediniz sanirim. 10tlye premium bulup sevinmeyin 1 gün veya 1 hafta içindde silincektir. ben minecraft.netten aldim ve yillardir kapanmadi premium