YKT HOSTİNG SINIRSIZ PREMİUM YALANİ

JusticeWhipsss

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
YKT HOSTİNGDEN ESKİDEN 50 LİRAYİ ASKİN ALİSVERİS YAPMİSTİK BİZE SORMUSTU PREMİUMN VARMİ DİYE BENDE YOK DEMİSTİM.50 LİRA ÜZERİ ALİSVERİS YAPANA MİNECRAFT GİFT KODU VERİYOZ SINIRSIZ DİYE COK SEVİNMİSTİM AMA DÜN PLAY DEMO HATASİ VERDİ VE SKİN DEGİSMİYOR ARTİK YANİ SINIRSIZ DEGİL SÜRELİ VERİYORLAR

WomCRAFTT

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bence cok güzel bir hosting premiumu sinirsiz diye vermemislerdir eminim yada onlarda sınırsız satmis diye olabilirler hemen fevri davraniyorsun .Fiyatlari cok iyi ve hizmet cok güzel bence cok iyi bir hosting

YKTHosting.Com

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba forum üyeleri. Bu pislik oyuna benide dahil ettikleri için çok üzgünüm. Bunun farkında olmamam benide bu hataya sürükledi. Piyasada 5 Tlye 10 tlye satılan minecraft premiumlar minecraftın açığı bulunarak yada bedava minecraft premium veren sitelerden değil !!! Böyle bir şey yok lütfen şu linke tıkla premium olacak gibi 5 yaşındaki çocukların bile inanmadığı oyunlara gelmeyin.
Gelelim hapis neden hapis ??? neden suçlu oluyorsunuz. !!!

Ben tedarikçimden tanesi 3 tlye 50 - 60 adet premium satın alıp müşterilerime bol bol premiumlar dağıtıyordum. Kendisi heralde bir açığını buldu diye düşünerekten !!
Fakat aradan 1 ay geçti herkesin premiumu silinmeye başladı. Bende satın aldığım bu çocuğa hakkında işlem başlatmakla tehdit edip gift codelarını nasıl elde ettiğini öğrendim. Öğrenmez olaydım !!
Tekrardan söylüyorum piyasadan 10 - 15 tlye asla ama asla premium almayınız siz premiumunuzu aktif ettikçe mojang sizi suç ortağı olarak ip adresini kaydediyor ve belkide hakkınızda işlem başlatma girişimlerine bile bulunabilir. Belkide başlatmıştırda.

Gelelim bu gift codelarını nasıl elde ediyorlar.
Bazı yurtdışı kaynaklı (Hacker) sitelerinde yabancıların kredi kartı bilgileri paylaşılıyor. Bizim bu akıllı arkadaşlarımızda bunlarla kendilerine oyun satın alıyor vs vs...
daha sonra kredi kartı sahibi şikayet açıyor mojang kredi kartı sahibine parasını geri ödemek zorunda kalıyor. Premiumuda pasif ediyor. Sizce zarara uğrayan Mojang bu işlere sessizmi kalır. Hadi mojang sessiz kaldı diyelim. Yeni internet yasası gelirse ne olacak ?
Ben vpn kullanırım ipmi değiştiririm satın alırım diyenleri duyar gibiyim. Yeni internet yasasında vpn'nin fayda etmeyeceğini duymuşsunuzdur umarım.

Bundan sonra yapmanız gereken 10 - 15 tlye alınan premium üyeliklerinize ne olursa olsun girmeyiniz. Suça ortak olmayınız.

Tüm forum halkı inanın ki premium tedarik ettiğim insanların bu yollarla premium elde ettiklerini bilmiyordum ve size sınırsız premium vaadettiğim için özür diliyorum.

WitherAnether

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Milletin Günahini Alma Adamlar Nerden Bilsin Bitersede Bitsin Önemli Olan Server Kalitesi Premıum Değil !

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Mojangın dışından alan hesaplara el koyulur ve satın almamış haline gelir yani demo, buradan ne çıkarıyoruz hesabımızı Mojangdan 50 TL'ye ucuz aramadan alacağız.

Nyks13

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar inanmayın bende de var ama hiçbirşey olmadı .

Bunu dikkate alırsanız sevinirim

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Nyks13 daha fark edilmemiştir edilince görürsün.

GT-N8010 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

JusticeWhipsss

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Nyks13 daha fark edilmemiştir edilince görürsün.

GT-N8010 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bir sucu varmi peki . Mesela bize hediye edildi sorusturma gibi birseyler acilirmi bize.Biz almadik YKT Hosting 50 lira üzeri alisverisde 75 liraya aldim diyerek verdi bize
birde dün oldu bu olay minecraft launcherda giris yaptim ve PLAY yazan yerde PLAY DEMO YAZDİ player ismi ile giris yapti yani sürem bitmis oluor demi

WitherAnether

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bir sucu varmi peki . Mesela bize hediye edildi sorusturma gibi birseyler acilirmi bize.Biz almadik YKT Hosting 50 lira üzeri alisverisde 75 liraya aldim diyerek verdi bize
birde dün oldu bu olay minecraft launcherda giris yaptim ve PLAY yazan yerde PLAY DEMO YAZDİ player ismi ile giris yapti yani sürem bitmis oluor demi
Evet Çarin Silinmis Oluyor Minecraft 1 saat önce Kimlik Bakima Yapti Galiba Hepsini Sildi. !

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Bir suçu yok, premium hesabın süresi bitmez eğer PLAY DEMO yazıyorsa hesabının premium fonksiyonları Mojangdan almadığın için kapatılmıştır, bu olayın cezası dava vs değildir. Harcadığın paranın doğrudan çöpe gitmesidir.

Nyks13

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
abi hangi hosting veriyor premium adamin sucumu

GT-S7562 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi