WorldGuard (WG) nasıl yapılır / tabela ve elle arsa satmak / flag komutları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

NoFæR

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konu faydalı sabitlensin isterim wg kullanmayı bilmeyen arkadaşlar çok.

owen_1

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Sabitlenmesi için mesaj yolladım ama nafile ...[DOUBLEPOST=1375956186,1375619955][/DOUBLEPOST]Güncel arkadaşlar !![DOUBLEPOST=1376167569][/DOUBLEPOST]Güncell ![DOUBLEPOST=1376499780][/DOUBLEPOST]Güncel ![DOUBLEPOST=1377008037][/DOUBLEPOST]Konu gerilerde kalıyor.Lütfen güncel.

Kralimben

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Sanki bir şey eksik gibi tabelaya yazdık diyelim hatta yazmayalım çünkü bu tabelayı nereye koyarsak koyalım o arsayı aldırtır mı?, Düzgün çalışır mı?, koyduktan sonra yazabiliriz.

owen_1

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
nereye koyarsan koy aldırtır.

TechNine

Marangoz
En iyi cevaplar
0
2 adet sorum olacak sana ilk sorum şu 2 tane alan seçmek istiyorum mesela ama oraya gidemem işim var arkadaş bana o 2 kordinatı verse nasıl seçerim /kod x y z olarak söylersen sevinirim 2. sorum bir alanın tam ortasında duruyorum ve etrafıma duvar döşenmesini istiyorum üstü açık bir şekilde sadece duvar seçme olmadan cyl komutu ve hcyl komutundaki gibi varmıdır açaba bunun ikisi ? ne zamandır arıyorum bi bulamadım kodlara bakıyorum bir şey anlamıyorum bilmediklerim dışındakileri sanada zahmet olacak ama :D he bu arada güzel anlatım olmuş world guard bilmeyenler için bence tam kaynak olmuş :D

owen_1

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
1 - Gitmen gerekiyor diye biliyorum.

2 - Bir kod vardı ama unuttum.Ama seçerek yaparsan /walls komutu yapılıyor.

TechNine

Marangoz
En iyi cevaplar
0
tamam teşekkür ederim[DOUBLEPOST=1377938799,1377938029][/DOUBLEPOST]ha bir şey daha sorcam seçili alandan mesela hem demir var hem kum ben tüm alanı seçtim ama kum yerine baska birsey gelsin ama demir aynı kalsın istiyorum bunun da bi kodu vardı hatırlayamadım biliyormusunuz siz acaba ?

owen_1

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
tamam teşekkür ederim[DOUBLEPOST=1377938799,1377938029][/DOUBLEPOST]ha bir şey daha sorcam seçili alandan mesela hem demir var hem kum ben tüm alanı seçtim ama kum yerine baska birsey gelsin ama demir aynı kalsın istiyorum bunun da bi kodu vardı hatırlayamadım biliyormusunuz siz acaba ?

alanı seçtin mesela walls komutuyla yapacaksın.Elmas blok ve glowstone yapacaksın diyelim.

//walls 57,89

yazacaksın.ama elmas bloğu kaldırmak yerine taş koymak istedin.Aynı yerleri seçip

//walls 1,89

yazarsan orası hem taş hemde glowstone olur [karışık olarak]

1 taşın kodu

89 glowstone kodu

57 Elmas blok kodu

TechNine

Marangoz
En iyi cevaplar
0
//set 57,89
//set 1,89 komutu ile olabiliyor mu ?
alan eger oda gibi degilse //wals komutunu yazarsam duvar belirmesin :D

owen_1

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Walls sadece duvarları çeker.Üstü ve altı açık olur.

Outline içi boş küp oluşturur

Set içi dolu küp oluşturur.

Covpomen

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Çok teşekkür ederim dostum internette o kadar araştırdım bulamadım çok sağol mesajını da beğendim çok teşekkrüler :)

Bir de karışık koyma //replace komutuyla da oluyo.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...