VariaNetwork | 1.8.x | Factions | Skyblock | AntiHile | %95 Türkçe | oyna.VariaNw.com

Oistro

oyna.VariaFactions.com
En iyi cevaplar
0
Merhaba beyefendi girdiğim saatler ile alakası yok oyuna ben sabahda girdim öğlende ve evet ilgilenmiyorlar benim girdiğim saatte zaten önemli değil artık yorumda yapmıcam sadece konuyu kirletir ama servere devam etmem gibi bir durum söz konusu olmaz ayriyetten chestshop plugini olmadığı için ticaret olanağını oyunda değilken sıfıra indirmişssiniz sizin fikriniz için konuyu takip edicem ne oldugunu merak ettim.
Chestshop plugini hakkında başka bir alternatif getireceğim. Bug olduğundna dolayı , ve anlaşılması zor olduğundan dolayı sunucuda bulunmuyor , bunun yerine açık bir market sistemi yapağım chest gui ile

yasinTTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Öncelikle merhaba efendim, adminler ilgilenmiyor derken adminler gerekli ilgiyi herkese eşit şekilde gösteriyor ne bir üslup ne bir düzensiz konuşma gibi bir şey söz konusu değil konuşmada gördüğümüz anda her halükarda cevap veriyoruz. Rehberler benim online olduğum saatlerde gördüklerime göre gayet iyi görevlerini yerine getiriyorlar. Sunucu ortamında gayet sağlıklı ve güzel bir ilişki içerisindeyiz saygısızlık en çok karşı çıktığımız şeydir. Değerli oyuncularımız bu bilgiyi gayet iyi biliyorlar ve sakin güzel bir ortam içinde iletişim kurabiliyoruz. kimse kimseye cevap vermiyor diyorsun sunucuda ne zaman aktif oldun ? Gece mi gece çoğu oyuncularımız kendi çaışmalarına odaklandığı için sohbet fazla kullanılmıyor. chestshop plugininde yetki vermek yerine market hakkında güzel bir fikrimiz olduğu için şu anda aktif değil. naparsanız takasla yapın diye kimse bir şey demiyor ayrıca takas plugini en güvenli ve sade şeklinde kullanabilinirliği için önermiş olabiliriz. Eleştirilieriniz için Teşekkür ederiz ...

Haklı olabilirsin ilgileniyorlardır ama Oyuncular küfür etmiyor tamam saygısızlık yapmıyor oda tamam ama Hileye gelince alayı hack açmış biz açıp "hack açtım kusura bakma onlarda açmış" dedigimizde banlanıyoruz niiş?

Oistro

oyna.VariaFactions.com
En iyi cevaplar
0
Haklı olabilirsin ilgileniyorlardır ama Oyuncular küfür etmiyor tamam saygısızlık yapmıyor oda tamam ama Hileye gelince alayı hack açmış biz açıp "hack açtım kusura bakma onlarda açmış" dedigimizde banlanıyoruz niiş?
Hile koruması an itibari ile güncellendi , hileler ile uğraşmayacaksınız artık.

Konu güncel

kjsfdgty

Marangoz
En iyi cevaplar
0
KURUCU SKYPE ADRESİNİ VerEBİLİRseN BİSEY DANISCAMDA?

AzePvP

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Rehbere hile korumasinda bug var diyom bana uza diyor :/ ve vsde build yok nedne ? blok koyamiyorum ya ben

Son düzenleme:

SecretForest

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Rehbere hile korumasinda bug var diyom bana uza diyor :/ ve vsde build yok nedne ? blok koyamiyorum ya ben
Pluginsel sorunları üst yetkililere bildirmeniz gerekli, sitedeki destek sistemini kullanabilirsiniz.
Birisiyle savaş yaparken blok koymaya ihtiyacınız olduğunu sanmıyorum. Tuzak kötü birşeydir. :)

Can Dündar : Önemli değil kaç kez yenildiğin, önemli olan kaç yenilgiden sonra yeniden doğrulabildiğin.

Son düzenleme:

AzePvP

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Pluginsel sorunları üst yetkililere bildirmeniz gerekli, sitedeki destek sistemini kullanabilirsiniz.
Birisiyle savaş yaparken blok koymaya ihtiyacınız olduğunu sanmıyorum. Kaçmak kötü birşeydir :)

Can Dündar : Önemli değil kaç kez yenildiğin, önemli olan kaç yenilgiden sonra yeniden doğrulabildiğin.
sen benim napmak istedigmi anlamamisin ben adami klan evinin icine aliyorum ve her yere blok koyuyorum durmadan sonunda adam bi yere tikili kaliyor yarim blok koyup kesiyorum acsaniz cok iyi olur

BlondeCowGreyder

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ben BlondeCow Oyunda Arsaları gezerken bir arsaya denk geldim giriş yetkim bulunmuyordu yanlıslıkla bugda kaldım sunucuya girer girmez fly kicked yazıyor yetkili yardım edebilirmi ?

YasirUS

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben BlondeCow Oyunda Arsaları gezerken bir arsaya denk geldim giriş yetkim bulunmuyordu yanlıslıkla bugda kaldım sunucuya girer girmez fly kicked yazıyor yetkili yardım edebilirmi ?
Şu Şekilde Soam Yap
İlk Başta Googleye /Login Şifre Şeklinde Yaz Sonra O Yazıyı Kopyala Ardından Şu Şekilde Spam Yap
Oyuna Gir>CTRL+V>/P Home
Sorun Çözülür Heralde

SecretForest

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Şu Şekilde Soam Yap
İlk Başta Googleye /Login Şifre Şeklinde Yaz Sonra O Yazıyı Kopyala Ardından Şu Şekilde Spam Yap
Oyuna Gir>CTRL+V>/P Home
Sorun Çözülür Heralde
Sorunu çözüme kavuşturuldu zaten. Yinede teşekkürler bilgi için.

SpanklyTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Lütfen mesajınızı %50'den daha az büyük harf kullanarak yazınız.
Sunucu Hakkında Önemli Düsüncelerim Ve Sikayetlerim Var Bunları Okursanız Sevinirim.

SİMDİ BEN ARALIKSIZ 10 SAAT OYNADIM VE PRO+ RÜTBESİNE SAHİBİM SUNUCU GAYET HOSUMA GİTMİSTİ
SONRA KUZENİMLE BERABER İLERLEDİGİMİZ SUNUCUDA EDİT KAZMA ALDIK 32 STACK OBSİDİAN KAZARAK
SONRA OBSİDİAN KASINCA EDİT KAZMAYI ALDIK VE SONRA TİCARETE DÖKÜLDÜK PARA KASTIK VE OBSİDİAN SATIN ALARAK
KLAN EVİ YAPMAYA KARAR VERDİK BASLADIK KLAN EVİNE SONRA TÜM EVİ OBSİDİANDAN YAPMAYA KARAR VERDİK VE SADECE 2 BLOKLUK
KÜCÜK PENCERELER YAPTIK VE OBSİDİAN RAHAT 100 STACK GİTTİGİNDEN EMİNİM O KADAR UGRASTIM BUİLD İCİN BİRAZ DEKORLU YAPTIM DIS GÖRÜNÜSÜNÜ VE SONRA
CÜRÜKYUMURTA ADLI OYUNCUNUN TAKIMI GELDİ VE BİZLE UZUN Bİ TEAM FİGHT ATTILAR 2 v 5 SONRA ADAMLAR KESTİ BİZİ SONRA KLAN KALESİNİ TNT ATTILAR BOMBALAYARAK UZAKTAN VE CAMLARI KIRIP GİRDİLER ORDADA TEAMFİGHT ATTIK VE YENİLDİK SONRA GÖRÜNMEZ OLARAK GİRDİK KALEYE SETHOME CEKMEK İCİN ADAMLAR ORDA GÖRÜNMEZKEN SHİFTE BASTIGIMIZ HALDE ARKASI DÖNÜK BİZE VURDU ADAM GİBİ HİLE KORUMASI YAPCAKSANIZ YAPIN KUZENİM O ÜSTTE CIKAN BOTA 4 5 KERE YANLISLIKLA VURDU SAVRULMADAN DOLAYI OYUNDAN ATILDI İTEMLERİ DÜSTÜ VE BURDA ADİL BİR TEAMFİGHT OLMADI SUAN EVİMİZİ BOMBALIYOLAR BÖYLE KİLLAURA BOTU LÜTFEN YAPCAKSANIZ HİC YAPMAYIN SUNUCUDA HERSEY GÜZEL AMA BU OLAYLARDAN SONRA İNAN OYNAMA HEVESİM 0 YOK BÖYLE BİSEY YANİ NE DESEM BOŞ ABİ BİDE ADAM DİYOKİ 'DAYAK YEDİKTEN SONRA BEN' DİYE DALGA GECİYOR BÖYLE İS OLURSA OHOO BEN BASKA BİSİ DEMİYORUM

İYİ FORUMLAR
SUNUCUNUZ İYİYDİ AMA İNANIN BU OLAYDAN SONRA HEVESİM 0

SecretForest

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sunucu Hakkında Önemli Düsüncelerim Ve Sikayetlerim Var Bunları Okursanız Sevinirim.

SİMDİ BEN ARALIKSIZ 10 SAAT OYNADIM VE PRO+ RÜTBESİNE SAHİBİM SUNUCU GAYET HOSUMA GİTMİSTİ
SONRA KUZENİMLE BERABER İLERLEDİGİMİZ SUNUCUDA EDİT KAZMA ALDIK 32 STACK OBSİDİAN KAZARAK
SONRA OBSİDİAN KASINCA EDİT KAZMAYI ALDIK VE SONRA TİCARETE DÖKÜLDÜK PARA KASTIK VE OBSİDİAN SATIN ALARAK
KLAN EVİ YAPMAYA KARAR VERDİK BASLADIK KLAN EVİNE SONRA TÜM EVİ OBSİDİANDAN YAPMAYA KARAR VERDİK VE SADECE 2 BLOKLUK
KÜCÜK PENCERELER YAPTIK VE OBSİDİAN RAHAT 100 STACK GİTTİGİNDEN EMİNİM O KADAR UGRASTIM BUİLD İCİN BİRAZ DEKORLU YAPTIM DIS GÖRÜNÜSÜNÜ VE SONRA
CÜRÜKYUMURTA ADLI OYUNCUNUN TAKIMI GELDİ VE BİZLE UZUN Bİ TEAM FİGHT ATTILAR 2 v 5 SONRA ADAMLAR KESTİ BİZİ SONRA KLAN KALESİNİ TNT ATTILAR BOMBALAYARAK UZAKTAN VE CAMLARI KIRIP GİRDİLER ORDADA TEAMFİGHT ATTIK VE YENİLDİK SONRA GÖRÜNMEZ OLARAK GİRDİK KALEYE SETHOME CEKMEK İCİN ADAMLAR ORDA GÖRÜNMEZKEN SHİFTE BASTIGIMIZ HALDE ARKASI DÖNÜK BİZE VURDU ADAM GİBİ HİLE KORUMASI YAPCAKSANIZ YAPIN KUZENİM O ÜSTTE CIKAN BOTA 4 5 KERE YANLISLIKLA VURDU SAVRULMADAN DOLAYI OYUNDAN ATILDI İTEMLERİ DÜSTÜ VE BURDA ADİL BİR TEAMFİGHT OLMADI SUAN EVİMİZİ BOMBALIYOLAR BÖYLE KİLLAURA BOTU LÜTFEN YAPCAKSANIZ HİC YAPMAYIN SUNUCUDA HERSEY GÜZEL AMA BU OLAYLARDAN SONRA İNAN OYNAMA HEVESİM 0 YOK BÖYLE BİSEY YANİ NE DESEM BOŞ ABİ BİDE ADAM DİYOKİ 'DAYAK YEDİKTEN SONRA BEN' DİYE DALGA GECİYOR BÖYLE İS OLURSA OHOO BEN BASKA BİSİ DEMİYORUM

İYİ FORUMLAR
SUNUCUNUZ İYİYDİ AMA İNANIN BU OLAYDAN SONRA HEVESİM 0
Hile olduğunu düşündüğünüz kişilerin video kayıtlarını alıp bize atarsanız size daha iyi yardımcı olabiliriz. Hile koruması hakkında ise zaten şuanda bulunan en iyi korumalardan bir tanesine sahibiz fakat bu pluginde bile ufak tefek hatalar var. Hatalar için kusura bakmayın, bundan sonraki savaşlarınızı video kaydına almayı lütfen unutmayın. Keşke sizin için yapabileceğimiz bir şey olsaydı.

SpanklyTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hile olduğunu düşündüğünüz kişilerin video kayıtlarını alıp bize atarsanız size daha iyi yardımcı olabiliriz. Hile koruması hakkında ise zaten şuanda bulunan en iyi korumalardan bir tanesine sahibiz fakat bu pluginde bile ufak tefek hatalar var. Hatalar için kusura bakmayın, bundan sonraki savaşlarınızı video kaydına almayı lütfen unutmayın. Keşke sizin için yapabileceğimiz bir şey olsaydı.
Ya hocam o yukardaki bota vurdu 4 5 kere cocuk sonra tam savas ortasında attı sonra ben tek kaldım beni patates ettiler sonra klan evini bombaladılar böyle is olmaz ya o kadar obsidyendan ev yaptım yemin ederim emek var 5 saat ugrasmısımdır o ev icin ben [obsidianları kazma haric] zaten benim oynama hevesim suan yerlerde kırk yılın bası mc girelim dedik onlardada o 5 ergene denk geldim yemin ederim yok böyle bir şans

SecretForest

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ya hocam o yukardaki bota vurdu 4 5 kere cocuk sonra tam savas ortasında attı sonra ben tek kaldım beni patates ettiler sonra klan evini bombaladılar böyle is olmaz ya o kadar obsidyendan ev yaptım yemin ederim emek var 5 saat ugrasmısımdır o ev icin ben [obsidianları kazma haric] zaten benim oynama hevesim suan yerlerde kırk yılın bası mc girelim dedik onlardada o 5 ergene denk geldim yemin ederim yok böyle bir şans
Aslında biz farkedemesekte oyunun zevki bu iniş çıkışlarda oluyor, bende başlarda oynarken kaybediyordum özellikle hilesiz oyuna alışmak zor geliyordu fakat sonradan kesebildiğimi gördükçe o öldüklerimin hiçbiri gözüme gelmemeye başladı. Kimse size saldırmazsa factionsun ne manası kalır değil mi :)