VariaNetwork | 1.8.x | Factions | Skyblock | AntiHile | %95 Türkçe | oyna.VariaNw.com

Klasus

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Altın Sunucu Seçildiğin İçin Tebrik Ederim
Sunucun Gayet Güzel Olmuş
Başarılar.

yasinTTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sonuç olarak Çıkartıgım şeyler

1. iyi bir server emek.

2. Çok eylenceli.

3. Gayet iyi editler

4. İş pvp ye gelince hile dolu. 1 Vs atayım dedim birini buldum adam suda bildigin yüzdü.
hileleri %100 engelerseniz Yeniden dönebilirim :)

AzePvP

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0

1. iyi bir server emek.

2. Çok eylenceli.

3. Gayet iyi editler

4. İş pvp ye gelince hile dolu. 1 Vs atayım dedim birini buldum adam suda bildigin yüzdü.
1 kisi hackse herkesmi hack oluyo ve bu butun serverlerde var

Baggi

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok başarılı zevkle oynuyorum şu an

TheDrayS

www.Filo.ooo
En iyi cevaplar
0
Konu tasarımını beğendim. Sunucudaki tüm mimari size mi ait?

Oistro

oyna.VariaFactions.com
En iyi cevaplar
0
Başarılar Dilerim Harika Bir Sunucu Tek Kelimeyle MMMAHHH
Teşekkür ederim.
Altın Ödülünü Almaya Hakeden Bir Sunucu Bence Güzel Bir Sunucu En Kısa Zamanda Gelmeyi Düşünüyorum
Teşekkürler bekliyorum :)
Serverde lapis olmasa kalıcı olarak gelirdim ama denemek için giriyorum.
Lapisi mecburi olarak koyuyorum.
Altın Sunucu Seçildiğin İçin Tebrik Ederim
Sunucun Gayet Güzel Olmuş
Başarılar.
Teşekkürler

1. iyi bir server emek.

2. Çok eylenceli.

3. Gayet iyi editler

Hile koruması zaten mevcut , fakat %100 garanti veremiyorum.
Çok başarılı zevkle oynuyorum şu an
Teşekkür ederim.
Konu tasarımını beğendim. Sunucudaki tüm mimari size mi ait?
Tüm mimari bana ait evet.

yasinTTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Teşekkür ederim.

Teşekkürler bekliyorum :)

Lapisi mecburi olarak koyuyorum.

Teşekkürler

Hile koruması zaten mevcut , fakat %100 garanti veremiyorum.

Teşekkür ederim.

Tüm mimari bana ait evet.

obeni öldüren adam Suda yüzdü ama hiç bakmadın ?

blade20090999

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Öncelikle serverde Adminler ilgilenmiyor rehberler cevap vermiyor.Server ortamı desen kimse kimseye cevap dahi vermiyor chat ortamında chestshop plugininde oyunculara yetki dahi verilmemiş naparsanız takasla yapın diyorlar yani yada markete satın market acamıyoruz.Daha sayarımda önce şunalara bir cevap alalım.

Personinblack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
AAC düzgün ayarlanmamış açıkca belli bir sürü falsepositive alıyorsunuz vs. Kullanılan pluginlerin bazıları crackli en basit örneğide featherboard. (Tahminimce ShopGuiPlus ve TradeMe de crackli. Kendilerini malum sitelerden birinde görmüştüm.) Ve tabii ki lapis var -.- Klasik bir Türk sunucusu açmışsınız tebrikler.

Oistro

oyna.VariaFactions.com
En iyi cevaplar
0
Öncelikle serverde Adminler ilgilenmiyor rehberler cevap vermiyor.Server ortamı desen kimse kimseye cevap dahi vermiyor chat ortamında chestshop plugininde oyunculara yetki dahi verilmemiş naparsanız takasla yapın diyorlar yani yada markete satın market acamıyoruz.Daha sayarımda önce şunalara bir cevap alalım.
Chestshop plugini yokki ? Neyin yetkisinden bahsettiğini anlamadım , market içinde /market , hammadde satmak için /sat herşeyin bir kısayolu var.

AAC düzgün ayarlanmamış açıkca belli bir sürü falsepositive alıyorsunuz vs. Kullanılan pluginlerin bazıları crackli en basit örneğide featherboard. (Tahminimce ShopGuiPlus ve TradeMe de crackli. Kendilerini malum sitelerden birinde görmüştüm.) Ve tabii ki lapis var -.- Klasik bir Türk sunucusu açmışsınız tebrikler.
http://prntscr.com/ay0wi1 crackli ?

yasinTTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

hak veriyorum hileci beni öldürürken bir yetkili bile gelmedi izlemedi.

Personinblack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Chestshop plugini yokki ? Neyin yetkisinden bahsettiğini anlamadım , market içinde /market , hammadde satmak için /sat herşeyin bir kısayolu var.

http://prntscr.com/ay0wi1 crackli ?
Featherboard, AAC , zxSlotMachine ve customparticleeffects ide göster bakalım. :)

/Featherboard version yazıldığında eski sürüm olduğu belli zaten /fb nin çalışmamasından da anlaşılıyor.

RisusTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Öncelikle merhaba efendim, adminler ilgilenmiyor derken adminler gerekli ilgiyi herkese eşit şekilde gösteriyor ne bir üslup ne bir düzensiz konuşma gibi bir şey söz konusu değil konuşmada gördüğümüz anda her halükarda cevap veriyoruz. Rehberler benim online olduğum saatlerde gördüklerime göre gayet iyi görevlerini yerine getiriyorlar. Sunucu ortamında gayet sağlıklı ve güzel bir ilişki içerisindeyiz saygısızlık en çok karşı çıktığımız şeydir. Değerli oyuncularımız bu bilgiyi gayet iyi biliyorlar ve sakin güzel bir ortam içinde iletişim kurabiliyoruz. kimse kimseye cevap vermiyor diyorsun sunucuda ne zaman aktif oldun ? Gece mi gece çoğu oyuncularımız kendi çaışmalarına odaklandığı için sohbet fazla kullanılmıyor. chestshop plugininde yetki vermek yerine market hakkında güzel bir fikrimiz olduğu için şu anda aktif değil. naparsanız takasla yapın diye kimse bir şey demiyor ayrıca takas plugini en güvenli ve sade şeklinde kullanabilinirliği için önermiş olabiliriz. Eleştirilieriniz için Teşekkür ederiz ...

blade20090999

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Öncelikle merhaba efendim, adminler ilgilenmiyor derken adminler gerekli ilgiyi herkese eşit şekilde gösteriyor ne bir üslup ne bir düzensiz konuşma gibi bir şey söz konusu değil konuşmada gördüğümüz anda her halükarda cevap veriyoruz. Rehberler benim online olduğum saatlerde gördüklerime göre gayet iyi görevlerini yerine getiriyorlar. Sunucu ortamında gayet sağlıklı ve güzel bir ilişki içerisindeyiz saygısızlık en çok karşı çıktığımız şeydir. Değerli oyuncularımız bu bilgiyi gayet iyi biliyorlar ve sakin güzel bir ortam içinde iletişim kurabiliyoruz. kimse kimseye cevap vermiyor diyorsun sunucuda ne zaman aktif oldun ? Gece mi gece çoğu oyuncularımız kendi çaışmalarına odaklandığı için sohbet fazla kullanılmıyor. chestshop plugininde yetki vermek yerine market hakkında güzel bir fikrimiz olduğu için şu anda aktif değil. naparsanız takasla yapın diye kimse bir şey demiyor ayrıca takas plugini en güvenli ve sade şeklinde kullanabilinirliği için önermiş olabiliriz. Eleştirilieriniz için Teşekkür ederiz ...
Merhaba beyefendi girdiğim saatler ile alakası yok oyuna ben sabahda girdim öğlende ve evet ilgilenmiyorlar benim girdiğim saatte zaten önemli değil artık yorumda yapmıcam sadece konuyu kirletir ama servere devam etmem gibi bir durum söz konusu olmaz ayriyetten chestshop plugini olmadığı için ticaret olanağını oyunda değilken sıfıra indirmişssiniz sizin fikriniz için konuyu takip edicem ne oldugunu merak ettim.