UnderNight [RolePlay] "Gerçek roleplay"

OzyB

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Konunun kapandığını düşünerek bir süre önce takip etmeyi bırakmıştım. Fakat kapatılmamış. Forum güncelledi.

Undernight açılıyor ! Açılış tarihi ile gerekli bilgiler resmi sitemizde mevcuttur

yoloman

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Sw açılacakmı ? Oha lan açılıyor ! Başımıza daş yağacak .

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aegron

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yok be açılmaz, Atakan trollüyor bizi :p

Toby Meep

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Açılma için konu açılalı 1 yıl oldu mübareq pastalanıyoruz kesin abi :D

ruhemicix

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
yeter be bi kayıt formumu kabul etceniz şimdi millet serverde oynuyo ben hala arkadaşları dinliyom ne olup bittini

Aegron

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hayırlı olsun, sunucu büyük uğraşlar sonucunda açıldı.
Ne yalan söyleyeyim, DarkFall zamanında ki Gibi rol çıkmıyor, Klasik rollerden başka bir şey yapmıyoruz. Şahsen ben, Bir iki saat durduktan sonra rol olmamasından dolayı sunucudan çıktım. Bu sorunu bir an önce çözmenizi öneririm, yoksa büyük bir oyuncu kaybı yaşayacaksınız...

yoloman

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Roller daha gelişme aşamasında , ve sen direk savaş filan çıksin aksiyon olsun istiyorsun , darkfall daki gibi fantastik olaylar filan bu sw de yasak zaten , rol daha gelişmedi bi gelişsin herkes eylenecek

Aegron

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
İlk olarak Darkfall: Reunion'da Çok uzun süreler rol yapmışlığım vardır, Böyle şeylerin ilk başta olmayacağını gayet iyi biliyorum.
Ayrıca, Savaş ve aksiyon istediğimi kim söyledi ?

yoloman

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
sw kırıldı sanırsam , giremiyorum cant reach diyor

Morwinyon1

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Roller daha gelişme aşamasında , ve sen direk savaş filan çıksin aksiyon olsun istiyorsun , darkfall daki gibi fantastik olaylar filan bu sw de yasak zaten , rol daha gelişmedi bi gelişsin herkes eylenecek

Öyle bir yasak yok seni kandırmışlar istersen büyücülük gibi roller yapa bilirsin ama ic olarak yasalari çiğnediğinden cezalandırılırsın.

ruhemicix

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
benim başcurum reddeildi bida dolduramam abi çok uzun iş hikayeyi yazmak vede kontrol edilmiyo zar zor ediliyo

andreasste

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bu uyarıdan dolayı 1 uyarı puanı aldınız. Uyarı puanınız 1 ay sonrasında sona erecektir. Minecraft Türk forumlarında küfür kullanımına izin verilmez
Serverin admini kadar adaletsiz biri yok yav 3-4 ay bekledim açıldı girdim non-rp yaptım bir kez adam bana süresiz ban attı dünki çocuklar bana havalanıyor yav 3 ayım boşu boşuna gitti bu ******** admin yüzünden.

yoloman

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Serverin admini kadar adaletsiz biri yok yav 3-4 ay bekledim açıldı girdim non-rp yaptım bir kez adam bana süresiz ban attı dünki çocuklar bana havalanıyor yav 3 ayım boşu boşuna gitti bu ******** admin yüzünden.

rpg sunucuda non-rp çok doğal bişi tabi.....